Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 62 sonuç

Konu: FM 13'te Profilini Merak Ettiğiniz Oyuncular

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Tolga Zengin, Giray Kaçar, Olcan Adın..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Falcao
    Yurt dışında oynayan Türk oyuncular
    Yurt içine transfer edilen Yabancı oyuncular
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Neymar, Sterling, Benzema, Mutu, Carroll, Balotelli, Rodwell, Lukaku, Muniain, Torres, Kagawa

haruna babangida

Iker muniain , Fernando Llronte , Mikel san jose

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Muslera, Semih Kaya.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Türk oyuncuların hepsini merak ediyorum, yabancılar zaten genelde doğru değerlendirilip gerçekçi profil özelliklerine sahip oluyorlar. Ama Türklerin bazıları abartı bazıları da olur olmaz yanlışlıklarla dolu oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

selçuk inanın ca en az 150 bekliyorum kimse yazmamış ben aydın yılmazın profilinide merak ediyorum hem fizik hemde mental anlamda çok gelişti

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Ben de Falcao'yu çok merak ediyorum. Ancak transferi pek kolay olmaz sanırım.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Veli Kavlak. Stamina değerini 20 bekliyorum. Tireless Midfielder tanımına çok uygun bir adam.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Manuel Fernandes. Takımın herşeyi. Bakalım nasıl değerlendirildi. En merak ettiğim isim diyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş için saymak istiyorum,

Veli Kavlak, Olcay Şahan, Fernandes, Pektemek.
    FM Gazetesi

Batalla, Pinto, Tuncay Şanlı, Serdar Aziz, Belluschi, Semih Kaya, Emre Çolak, Umut Bulut, Bekir Irtegün, Quaresma.

Cristian Baroni, Bekir İrtegün, Selçuk İnan...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Selçuk İnan.

selçuk inan, burak yılmaz, semih kaya ve sercan sararer herkesin en çok merak ettiği futbolcu profilleridir sanıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    Manuel Fernandes. Takımın herşeyi. Bakalım nasıl değerlendirildi. En merak ettiğim isim diyebilirim.
    Alex'i de ekliyorum. Adam inanılmaz.

18. Default

M.Fernandes, Veli Kavlak , Olcay Sahan , Oguzhan Özyakup , Abdullah Avcı nında dedigi gibi bu ülkede mustafa pektemek gerçegi de var unutmamak lazım

Falcao , Arda Turan , Nuri Şahin , Semih Kaya , H.Ali Kaldırım , Selçuk İnan , Burak Yılmaz , Olcan Adın

Emre Çolak Aydın Yılmaz Serdar Eylik Shaqiri Engin Baytar Umut Bulut Salih Uçan...

Raheem Sterling , Carlos Fierro , Marco Verratti

Emre Can, Olcay Sahan, Oguzhan Özyakup, Sercan Sararer, Wilfried, Costaignos, Achahbar, Meireles, Kuyt, Hasan Ali, Mert Günok, Salih Uçan, Caner Erkin, Jordy Clasie, Martins Indi, Emre Çolak, Semih Kaya, Elvis Manu, Mokotjo vb

Spesifik oyuncu değil de Rusya ligini merak ediyorum hem lig olarak hem de oyuncular olarak en az 5 6 takım avrupanın son transfer gözdelerine sahip şu an.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Genel sohbet bölümü olmadığından buraya yazıyorum.

İnşallah gerçekteki gibi Selçuk'u barcelona,Muslera'yı manu izler Hatta semih'ide arsenal izlerse tam olacak.Eboue wengere izle demiş

Tabi bunların olması için oyuncunun özelliklerinin avrupa kriterlerinde olması gerekir.Zaten Türkiye'deki birçok topçunun avrupada rahat oynayacak kriterlerde olduğunu düşünüyorum.Özellikle gs,fb,bjk,tb takımlarında çoğu topçu avrupa kriterlerinde.Bu sene gs biraz daha önde tabi.Umarım özellikleri yeterince iyi olur.İlk isteğim Türkiye standartlarının üstünde profiller.İlla bir topçumuzun özelliğinin gelişmesi için avrupadaki bir takıma satılması gerekmiyor.Selçuk barcaya gitse ilk 11 oyuncusu olarak kesinlikle profili müthiş artışa geçer.En baştada frikiği 19 yaparlar O gördüğümüz wilfried,quintero,sanogo bir selçuk kadar bir semih kadar bir muslera kadar bir elmander kadar performans sergilemişmidir bilmiyorum.Ama bizimkilerin onlardan daha iyi performans sergiledikleri kesin.

Yorumumu yıkıcı,yıpratıcı değil,yapıcı olması amacıyla yazdığımı söylemek isterim.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Aykut Kocaman'ı çok merak ediyorum

Quote Originally Posted by myres View Post
    Genel sohbet bölümü olmadığından buraya yazıyorum.

İnşallah gerçekteki gibi Selçuk'u barcelona,Muslera'yı manu izler Hatta semih'ide arsenal izlerse tam olacak.Eboue wengere izle demiş
    .
    KOnudan bagımsız ama bu gunlerde bu muhabbet cok dondugu için söyleme geregi duydum.

Semih iki sene önce Hamburg maçında ilk 11 e cktıgı günden beri Wenger de Ferguson da onu adı gibi biliyordur. Sabah ne yedigini akşam nereye gittiğini bile biliyordur. Öyle scout ekibi var o adamların. Ayrıca biz Azerbaycan ligi değiliz. Bizdeki oyuncuları çok iyi biliyorlar fakat güvenemiyorlar. Bizim oyuncuların Türkiye dışı takımlarda duruma adapte olamadıklarını düşünüyorlar.

Aynı durum Selcuk için de geçerli hatta Sercan için bile geçerli. Öyle ferguson'un Bulut Bullet gibi falan diyip dalga geçtiğine bakma 7 sülalesini biliyordur, rapor olarak önündedir.

Kalite konusunda sana katılıyorum bireysel yetenekleri çok iyi biizm oyuncuların ama adaptasyonda sorunları var Fm bunu oyuna yansıtabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Kadir Arı, Mertcan Aktaş, Hasan Türk

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Hasan Turk Manuel Fernandes ve Batuhan Karadeniz
    Ayrica Raul Meireles ve fm12de abartilan Bressan , Kara , Doumbia

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Selçuk İnan , Sercan Sararer
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Marco Reus,Shaqiri,Jordi Alba,Emre Çolak,Semih Kaya,Axel Witsel...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Salih Uçan,Özgür Yılmaz,Sertaç Çam,Selçuk İnan,Tolga Çiğerçi,falcao

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri