Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 74 sonuç

Konu: Üst Üste 3. Şampiyonlar Ligi Zaferi İçin Geliyoruz ! [ A.C Milan - 3.Sezon ]

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

sidney sam insanlıktan çıkmış

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    sidney sam insanlıktan çıkmış
    Aynen öyleydi ama son maçlarda o da durdu zorlanıyoruz Devam edelim.

İtalya Kupası Çeyrek Final - Temiz Futbol, Temiz Sonuç

Maç boyunca oyunun hakimiyeti bizdeydi, ancak ilk dakika bir türlü gol bulamadık. 44.dakikada penaltıdan atınca golü rahatladık. 59'da Sam harika bir aşırtma golüyle 2 farkı getirdi. Ardından orta sahayı kalabalıklaştırdık, 90.dakikada gelen gol sadece tabelayı değiştirdi. Yarı Final'deki rakibimiz Inter oldu.

Serie A 21.Hafta - Bu Olmadı

Bu kariyerimde yenemediğim tek takım Roma. Adamlar son sıralardalar ama bir türlü şansım tutmadı. Bu maçta da Pato & Sam ikilisi çok kötüydü, üstüne kilit isimlerden Taylor ve Di Maria da sakatlanınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Taylor 1.5 ay yok, bu çok kötü oldu. Inter'in de puan kaybettiği bir günde liderliği alabilirdik ancak olmadı.

Serie A 22.Hafta - Yara Sardık

Bu maçta Afrika Kupası'ndan dönen oyuncularımız da forma giydi. Güzel futbol oynadık, yara sardık.

Puan Durumu

İtalya Kupası Yarı Final 1.Ayak - Tebrikler Çocuklar

İdeal 11'imizden sadece Kwadwo Asamoah, Taye Taiwo ve Kevin Prince Boateng sahadaydı. Diğer tüm oyuncular ve yedekler milli takımdalardı. Yedek ve 20 yaş altı takımından 7 tane oyuncu aldım as takıma. İnter'in ise Pazzini, Forlan gibi oyuncular kadrodaydı. 2-0 geri düştükten sonra sahaya koyduğumuz karakter ve attığımız 2 gol çok iyi oldu gerçekten. Son dakikada yemeseydik çok daha iyi olacaktı ancak bana kalırsa avantajlı bir şekilde döndük deplasmandan.

Serie A 23.Hafta - Yedeklerden İyi Performans

Muslera dışında ideal 11'den kimseyi kullanmadım bu maçta, Atalanta 3.sırada. Çünkü bu maçtan 4 gün sonra Bayern Münih maçı var. Damiao yavaş yavaş alışıyor takıma. Bir golle galibiyeti getirdi.

Arkadaşlar iyi şanslar dileyin Bayern deplasmanına gidiyorum şu anda.

Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu - Şanssızdık

89'da yemeseydik iyiydi..

Birazdan yeni maçlar geliyor arkadaşlar.

Serie A 24.Hafta - Brezilyalılar Sağolsun

Çok iyi oynadık. Brezilyalılarımız 4 gol attı. Savunmamız çok sağlamdı, hücumda da Pato güven verdi. Eski günlerinden uzak Napoli'yi kolay geçtik.

Serie A 25.Hafta - Helal Olsun Çocuklar!

Helal olsun çocuklar. Pato'muz varsa sorunumuz yok açıkçası. Süper oynadık takım olarak. Pazzini golü atınca biraz korktum açıkçası ama Sam çok iyi bir takipçi golüyle bizi rahatlattı.1 maç fazlasıyla 1 puan önümüzdeler artık, liderlik yakın meşaleyi yakın.

Serie A 25.Hafta - Di Maria Farkı

Di Maria ipten aldı bizi, süper oynadı. Oliviera'nın golü tamamen kendi becerisiyle atılmış bir gol, ancak Di Maria'nın ikinci golü gerçekten muhteşemdi. Harika bir frikik golüydü. 2 gol atarak bize 3 puan daha getirdi Arjantinli, hem de deplasmanda. Di Maria, harika transfer...

Benden bugünlük bu kadar arkadaşlar herkese iyi geceler. Yorumlarınıza açığım.

Serie A 27.Hafta - LİDER MİLAN !

Inter ile aramızda olan fazladan maçı oynadık ve liderliğe yükseldik! Son sıralarda bulunan Torino'ya karşı zorlandık belki ama can simidimiz Pato'muz attığı golle maçı bize getirdi.

Serie A 28.Hafta - Yedeklerin de Kazanma Alışkanlığı Var

Son 10 haftaya girerken, Chievo maçına tamamen yedeklerle çıktık. Çünkü 3 gün sonra Bayern maçımız vardı. Damiao ve Seedorf iyi oynadılar, savunmada oynattığım gençler de gayet iyiydi. Kazanma alışkanlığımız devam ediyor.

Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu 2.Maç - HELAL OLSUN ÇOCUKLAR !

HELAL OLSUN SİZE ! HELAL OLSUN ! SÜPER GALİBİYET ! HELAL OLSUN !

Serie A 29.Hafta - Kapanan Rakibe Tek Kurşun

Cagliari "Vatan millet Sakarya" anlayışıyla inanılmaz katı savunma yaptı. Zorlandık, ancak penaltıdan Ibra attı ve tek golle 3 puanı aldık. Kazanmaya devam.

Serie A 30.Hafta - Damiao Var, Sorun Yok

Rakibimiz karşısına 3 gün sonra Inter ile oynayacağımız kupa maçı nedeniyle yedeklerle çıktık. Damiao'nun skor 1-1 iken devre arasına girmeden attığı gol çok kritikti. Kalitemizle aldık bu maçı da.

Puan Durumu

İtalya Kupası Yarı Final 2.Maç - Finaldeyiz !

Güzel maç oldu. Takım olarak iyi oynadık. Di Maria'nın yokluğunda Emanuelson'u beğendim sol açıkta. Ibra kilit isimdi, attığı gol görülmeye değerdi.

A.C Milan Haber Turu

Çeyrek Finaldeki Rakip City!

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali'nde Manchester City ile eşleştik. İyi bir takım ancak geçen sezon da onlarla eşleşmiş ve elemiştik. Bunu tekrar başarabileceğimizi biliyoruz. Eğer turu geçersek yarı finaldeki rakibimiz Manchester United-Zenit eşleşmesinin galibi olacak.

Kupa Finalinde Rakip Sampdoria!

İnter'i yarı finalde eledikten sonra şimdi de Finaldeki rakibimizi elemenin vakti geldi.Rakibimiz Cesena'yı penaltılarla geçen Sampdoria olacak. Kupa'yı alacağımıza inanıyorum.

Di Maria 3 Hafta Yok!

Di Maria, Anrjantin milli takımında oynarken sakatlandı. Maalesef sakatlığı 3 hafta sürecek. Di Maria'nın yokluğunda sol açıkta Urby Emanuelson, Clearence Seedorf ya da Kim Kallström'ün görev alması bekleniyor. Di Maria, oynadığı 35 maçta 24 asist yapmıştı.

Zambrotta Nikah Tazeledi!

Aslında onu ilk geldiğim gün yollamak istiyordum. Ancak, o beni kendisine hayran bıraktı. Çok iyi bir profesyonel oluşu, ne görev verilirse verilsin çok iyi oynaması, hem sol hem sağ bekte forma giyebilmesi benim için çok önemli. Sağ bekteki ilk tercihim olan Abate'nin sürekli sakatlanması, ona bu sezon önemli forma şansı yarattı. Ve o da hiç sırıtmadı. Bu yüzden, 1 sezon daha uzattık sözleşmesini.

Seedorf Ayrılacak

Kaptanımız Seedorf, bu sezondan böyle Milan forması giymeyecek. Bu sezon biten mukavelesini yenilememeye karar verdim. Artık yaşlandı ve takımdan ayrılma vakti geldi. Her şey için teşekkür ediyoruz kendisine.

Jaaskelainen Ayrılmak İstedi, Kırmadık

Fin kaleci oynamak istedi. Ben de yeterli olmadığını söyledim. Kabul etmedi ve ayrılmak istiyorum dedi. Ben de kabul ettim, satış listesine koydum, Atletico Madrid istedi ben kabul ettim ama o gitmedi. Mutsuz bir oyuncu kadroda bulundurmak istemediğimden karşılıklı fesih teklifi verdim ama onu da kabul etmedi. Yaz döneminde ayrılmasını bekliyoruz.

Arkadaşlar hiç ilgi yok?

Hocam çok iyi gidiyoruz, kusura bakma sıkı takip edemiyorum . Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Anlatım, sunum ve manşetler bir harika. Takipteyim.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Quote Originally Posted by Morgan View Post
    Hocam çok iyi gidiyoruz, kusura bakma sıkı takip edemiyorum . Başarılar.
    Çok teşekkür ederim, ne kusuru 1 mesaj atsan yeter bana.

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Anlatım, sunum ve manşetler bir harika. Takipteyim.
    Çok teşekkür ediyorum, elimden geldiğince yapıyorum.

Yeni maçlar gelecek bu gece, City deplasmanına çıkıyorum şimdi şans dileyin

Serie A 31.Hafta - Yedeklerden Bir Galibiyet Daha

1-0'dan gelip 2-1 aldık maçı, yedekleri kullandık hafta içi City maçı olması nedeniyle. Asamoah beni çok kızdırdı, 2 haftalık maaşını kestim. Inter deplasmanda Palermo'ya yenildi ve şampiyonluk şansımız neredeyse %90 oldu.

City maçlarını yarın koyarım , iyi geceler ...

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...

Quote Originally Posted by Ateist Misyoner View Post

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...
    Sağol incici

Birkaç gün güncelleyemedim kariyeri, şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1. Ayak - Umutlar Deplasmana Kaldı

Zor bir 90 dakika yaşadık, evimizde City'i yenmek istiyorduk ama olmadı. 42'de yedikten sonra 60.dakikaya kadar dengeli bir oyun yaşandı, ama 60.dakikadan sonra taktikte yaptığım değişiklik çok iyi sonuç verdi. 2 tane daha çok net pozisyonumuz oldu, onları da atsaydık çok daha iyi olacaktı.

Serie A 32.Hafta - Sinyaller İyi

Tek kelimeyle muhteşem oynadık, maçın kontrolü tamamen bizdeydi ama sadece bir tane atabildik. Oyun umut verdi.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Ayak - Harikasınız !

Muhteşem bir maç çıkardık tek kelimeyle. Deplasmanda en büyük kozumuz Pato'nun maçın başında sakatlanmasıyla baya korktum turu geçemeyeceğiz diye ama önce Taylor, ardından iki kere Damiao, deplasmanda tarih yazdığımız maçın gollerini attılar...

Yarı Final'deki rakibimiz Zenit'i 4-0 ve 5-0 ile geçen Manchester United oldu..

Serie A 33.Hafta - Deplasmanda Gelen Zor Galibiyet

Sampdoria deplasmanında City maçında sakatlanan ve sahalardan 2-3 hafta uzak kalması beklenen Pato'dan yoksun çıktık. Aynı şekilde Boateng de City maçında gördüğü kırmızıdan sonra 2 maç ceza aldı ve United maçlarında yok. Damiao gerçekten çok iyi oynuyor son haftalarda, geldiğindeki tutukluk artık yok. Şampiyonluk şarkıları da artarak devam ediyor, eğer önümüzdeki hafta Juve'yi içeride yenip, Inter de Torino'ya mağlup olursa şampiyon olacağız ....

Serie A 34.Hafta - ŞAMPİYON!!!!!!

ŞAMPİYONUZ ! HELAL OLSUN ÇOCUKLAR, BRAVO ÇOCUKLAR ! Juve'yi San Siro'ya gömdük ! Üst üste 2.şampiyonluk geldi !

Yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim....

Serie A 35.Hafta - Beklediğim Sonuç

Tamamen yedeklerle çıktım nasıl olsa şampiyon olduk, 3 gün sonra United maçı var diye. O yüzden beklediğiö bir sonuçtu.

United maçları gece gelecek ...

Arkadaşlar bir sorum olacak , ilgi yok konuya ama belki bir arkadaş görür de cevap verir ....

United deplasmanına çıkıyorum ŞL Yarı Finalinde. Normalde çift forvet oynuyorum , Pato sakat olduğundan Damiao - Ibra oynuyor. Ama Ibra son maçlarda acayip formsuz ... Deplasmanda Ibra'yı çıkarıp yerine bir orta saha oyuncusu mu alayım , yoksa Ibra oynasın mı ? ... Çok kararsız kaldım en azından deplasmanda orta sahayı kalabalık tutup çok ofansif oynamak istemiyorum ... Acil olarak cevap verirseniz çok iyi olur , şimdiden çok teşekkürler.

[B]

Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Ayak - Umutlar San Siro'ya Kaldı

Aslında gerçekten çok üst düzey futbol oynadık. 3 orta sahaya döndüm deplasmanda olduğumuz için, futbol olarak iyi, skor olarak kötü reaksiyon verdik. Öne de geçtik ama bu sene inanılmaz sıkıntı yaşadığımız duran toptan bir gol yedik ilk yarının sonuna doğru ... İyi bir moralle gitmedik belki ama gayet iyi oynamaya devam ettik , 84. dakikada Rooney harika bir gol atıp onları öne geçirdi ... Aslında son golü yemeseydik çok iyi skor olacaktı. Aynı şekilde, golü attıktan 4 dakika sonra sakatlanan Rooney 2.maçta yok , süper oldu bu.

Serie A 36.Hafta - Ibra Yeniden Doğdu (Mu?)

Bu maç çok önemliydi Ibra açısından ... Nitekim 2.maçta çift forvet oynayacağız ve Ibra'nın performansı hayati değer taşıyacak ... 2 gol attı , United'a da salla aynı tarifeden de geçelim turu Ibra'm

Bu arada arkadaşlar 2.maçı yarın ekleyeceğim , benden bu kadar bu günlük ...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Şimdi okudum da, sonuçlar çok iyi. Sidney Sam'i ben pek beğenmiyorum bu oyunda ama iyi kullanmışsın, tebrikler.

Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2.Ayak - Ibra Yeniden Doğdu ...

Yok artık Ibra ... 4 gol atıp Final'e taşıdı bizi. Final'deki rakibimiz geçen sene olduğu gibi Barcelona oldu.

Serie A 37 & 38. Haftalar - Son Maçlar

Puan Durumu

İtalya Kupası Finali ve ŞL Finali bugün gelecek.

İtalya Kupası Final - En Kolay Final

Söyleyecek çok söz yok, harika bir galibiyet. Brezilyalılardan gelen 3 gol, Abate'nin golü de bi harika.

Şampiyonlar Ligi Final - Yine En Büyük MİLAN !!!!!!!!!!

Avrupa'nın en iyisi yine MİLAN , YENİDEN MİLAN ! Sahaya gömdük Barcelona'yı !!!

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Milan'ı coşturmuşsun vallahiHelal olsun çok güzel başarılar yakalamışsın.Yeni bir takıma geçişi düşünüyormusun yoksa Milan'la devam mı

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Milan'ı coşturmuşsun vallahiHelal olsun çok güzel başarılar yakalamışsın.Yeni bir takıma geçişi düşünüyormusun yoksa Milan'la devam mı
    Çooooook teşekkür ederim. Yeni bir takım için ise en az 1 sene daha beklemeyi düşünüyorum, bu sezon 6 kupa aldık, önümüzdeki sezon da aynı başarıya ulaşmak istiyorum. Kariyerime başlarken en önemli amacım 3 sene üst üste ŞL ve Serie A şampiyonu olmak, bir de ilk 11'imi de Milan altyapısından çıkarmak istemiştim.

Bu yüzden en az 1 sene daha kalacağım Milan'da. Zaten açtığım ligleri de laptop çok kastığı için sadece görülebilir yaptım, sezona başlarken İspanya ve İngiltere'yi açacağım oynanabilir olarak. Sence ne yapayım?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by ylmzcm View Post
    Çooooook teşekkür ederim. Yeni bir takım için ise en az 1 sene daha beklemeyi düşünüyorum, bu sezon 6 kupa aldık, önümüzdeki sezon da aynı başarıya ulaşmak istiyorum. Kariyerime başlarken en önemli amacım 3 sene üst üste ŞL ve Serie A şampiyonu olmak, bir de ilk 11'imi de Milan altyapısından çıkarmak istemiştim.

Bu yüzden en az 1 sene daha kalacağım Milan'da. Zaten açtığım ligleri de laptop çok kastığı için sadece görülebilir yaptım, sezona başlarken İspanya ve İngiltere'yi açacağım oynanabilir olarak. Sence ne yapayım?
    Bu kariyerle seni İngiltere'de havada kaparlarTabi büyük takıma gitmek istiyosan biraz da şans lazım biliyosun kolay kolay kovulmuyolar

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Şimdi okudum da, sonuçlar çok iyi. Sidney Sam'i ben pek beğenmiyorum bu oyunda ama iyi kullanmışsın, tebrikler.
    Çok teşekkür ederim , Sam'in bitiriciliği 17 olduğundan sağ açıkta gizli forvet olarak oynatıyorum gelene çakıyor gidene çakıyor

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Bu kariyerle seni İngiltere'de havada kaparlarTabi büyük takıma gitmek istiyosan biraz da şans lazım biliyosun kolay kolay kovulmuyolar
    Arsenal, Barca, Chelsea gibi takımlar değiştirdi çoktan menajerlerini. Bu sezondan sonra değiştirebilirim büyük ihtimalle takımımı.

9 oyuncu transfer ettik, 10 Temmuz itibari ile transferi kapatmış olduk. Yarın açıklayacağım tüm transferlerin isimlerini ve tanıtacağım detaylı olarak, ancak benden bu günlük bu kadar. Sezona bir Avusturya, bir de Çin turu ve bir Juve maçıyla hazırlanacağız, toplamda 6 maç yapacağız.İtalya Süper Kupası'nda Inter, Avrupa Süper Kupası'nda ise Villarreal ile oynayacağız.

Bu arada transferlerle ilgili kısa bir ipucuı vereyim, biri United, biri City biri de Real'den toplam 3 futbolcu -ki bu oyuncular değerlerinin çok daha altında alınmış futbolcular- aldık.

kardeş kariyerini okudum baştan sona 10 numara)
    bde sana bişey sorcam galatasarayı yönetiyorum çok iyi yabancı gençler buldum fakat oynamaları için önce tecrübe kazanmasını istiyorum pilot kulübüm türk takım olursa orda oynıyabilirlermi yoksa yabancı oldukları için oynıyamazlar mı acil yardım

Quote Originally Posted by kaang View Post
    kardeş kariyerini okudum baştan sona 10 numara)
    bde sana bişey sorcam galatasarayı yönetiyorum çok iyi yabancı gençler buldum fakat oynamaları için önce tecrübe kazanmasını istiyorum pilot kulübüm türk takım olursa orda oynıyabilirlermi yoksa yabancı oldukları için oynıyamazlar mı acil yardım
    Çok teşekkür ederim. Hangi ligden olduğu önemli diye biliyorum ben, mesela STSL'den ise istediğin kadar verebilirsin, 2.ligdeysen daha az falan ...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri