Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 74 arası toplam 74 sonuç

Konu: Üst Üste 3. Şampiyonlar Ligi Zaferi İçin Geliyoruz ! [ A.C Milan - 3.Sezon ]

A.C Milan Transfer Borsası (Gelenler)

Ashley Young A.C Milan'da !

Milan yönetiminden yapılan açıklamada, Manchester United'dan Ashley Young ile anlaşmaya varıldığı açıklandı.Yeni kulübünün internet sitesine konuşan Young, "Milan gibi bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Sonunda oradan kurtuldum. United'da beklediğim değeri göremedim ve ayrılmak istedim. Bana Milan talip olunca tekliflerini düşünmeden kabul ettim." dedi.

Danny A.C Milan'da !

A.C Milan resmi sitesinden yapılan açıklamayla, Manchester City'den portekizli futbolcu Danny ile anlaşmaya varıldığı açıklandı. Danny City'e bir sezon önce Zenit'ten transfer olmuştu. Transferin açıklanmasından sonra konuşan Danny "Manchester City'de Mancini ile sorunlar yaşadım. Mutsuzdum ve Milan kulübümle anlaştı. Ben de böyle bir takıma gelmeye tabiki hayır diyemedim. Teknik direktörüm Özardıç ile çalışmak için sabırsızlanıyorum." dedi.

Lassana Diarra Kiralık Olarak A.C Milan'da !

A.C Milan, Lassana Diarra ile 1 yıllık kiralık sözleşme yapıldığını duyurdu. Diarra, "Üst üste 3. Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'na yardım etmek için geldim. Tek dileğim Milan'da kalmak. Transferim 1 günde bitti, Milan'dan gelen teklifi 1 saat içinde kabul ettim.Çok mutluyum." dedi.

Stevan Jovetic A.C Milan'da !

A.C Milan, Stevan Jovetic'i serbest olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Jovetic, "Milan'a katıldığım için çok mutluyum. Antrenmanlarda varımı yoğumu ortaya koyup formayı almak için savaşacağım. Bana güvenenleri üzmeyeceğım." dedi.

Rolando A.C Milan'da !

A.C Milan, Porto'dan portekizli stoper Rolando'nun bu sezondan itibaren kırmızı-siyahlı formayı terleteceğini açıkladı. Rolando, Milan beni 1 sezondur takip ediyordu. Porto'da kendi isteğimle satılık listesine konulunca Milan'a imzayı atmam 3 gün sürdü. Avrupa'nın en iyi takımlarından birine geldim, çok sevinçliyim.Formayı kapmak için savaşacağım." dedi.

Miki Roque A.C Milan'da !

A.C Milan, bonservisi elinde olan genç stoper Miki Roque'nin takıma katıldığını açıkladı. İmzayı attıktan sonra kısa ve öz konuşan Roque, "Milan reddedilemeyecek kadar iyiydi. Formayı almak için her şeyimi ortaya koyacağım." dedi.(Arkadaşlar bu arada Roque gerçekte öldü ancak oyunda aldım, bilmiyordum.Kusura bakmayın.)

Juan Pablo Carrizo A.C Milan'da !

A.C Milan, Juan Pablo Carrizo'yu serbest olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra konuşan Arjantinli kaleci, "Milan'a geldim, sevinçten adeta kalbim duracak. Çok mutluyum, o kutsal formayı yıllarca terletmek istiyorum." diye konuştu.

Charlie Adam Bonservisiyle A.C Milan'da !

A.C Milan, geçen sezon takımda kiralık oynayan Charlie Adam'ın bonservisini aldığını duyurdu. Adam, "Bu sefer bonservisimle geldim, çok sevinçliyim. Bu sezon da 6 kupaya da talibiz." dedi.

Arkadaşlar 2 tane de regen aldım, onların profilini de paylaşırım bir ara. Transferlere yorumlarınızı merakla bekliyorum.

A.C Milan Hazırlık Turnuvası - Avusturya

Şöyle söyleyeyim, bu yaz her şey ama her şey planladığım gibi gitti. Bunu sadece maçlar olarak da değerlendirmiyorum. İlk resmi maçımız 10 Ağustos'ta Inter ile İtalya Süper Kupası. Bu yüzden, Nisan'da yaptığım transfer listesinin en başındaki oyuncuları almak için kendime en geç süre olarak 10 Temmuz'u koymuştum. Alternatif bir orta saha dışında tüm transferlerim 1 Temmuz'da bitmişti, kalan 9 günde de Diarra'yı getirip, sezonun ilk resmi maçından tam 1 ay önce tüm transferlerimi bitirdim. Takım 12 Temmuz'da toplandı, 1 hafta İtalya'da çalışıp 19 Temmuz'da Avusturya'ya gidip 3 hazırlık maçı oynadık. Ardından 28 Temmuz'da İtalya'ya dönüp, tam 1 hafta sonra 5 Ağustos'ta Juventus ile bir hazırlık maçı yaptık. Artık sezonun ilk resmi maçına hazırız.

Takım olarak yeni bir taktiğe geçmeye doğru gidiyoruz, taktiğimizi ilk olarak bu maçta denedik. Young ve Danny'nin ilk maçlarında gol atması güzel oldu.

Aslında ilk maçtan daha iyi oynadık ancak 20 yaşındaki genç kalecisini geçemedik Salzburg'un. Skor değil, oyun önemli zaten benim için.Güzel bir prova daha.

İyi oynamaya ve iyi sonuçlar almaya aynen devam ediyoruz, bu maçla Avusturya turumuzu noktalıyoruz. Yeni transferlerin takıma alışması ve yeni taktiğimizin takıma oturması bakımından gayet iyi bir kamp geçirdik.

Milan - Juve | Kazanan Yine Milan!

3 sezondur sezon başında Juve ile hazırlık maçı yapıyoruz , hepsinde kazanıyoruz. Yine kolay bir galibiyet , yeni transferlerden 2 gol.

İtalya Süper Kupası - Yedeklerle de Kupa Alırız!

İnanılmaz bi şey! Harika bi şey! Takımın en önemli 4 oyuncusu, Pato,Thiago Sliva,Muslera,Boateng'den sadece Boateng'in milli maçta olmadığı takımla kupayı aldık! Boateng de aslında sakatlanıp çıktı ilk yarı. Muslera'nın arkasındaki 2 kaleci Amelia ve Carrizo da sakat olunca iş başa düştü, kaleyi 18 yaşındaki Meunier korudu. Ama ne korudu! Helal olsun aslanıma! Aslında maça girerken gerçekten hiç umudum yoktu ama kupayı aldık! Tebrikler çocuklar!

Çin Turu'na gidiyoruz arkadaşlar, 2 maç yapacağız 4 günde orada. Milliler olmayacak. Gençleri ve yedeklerin yedeklerini göreceğiz. 18 oyuncumuz milli takımda. Çin'den 16 Ağustos'da dönüyoruz, Villarreal ile 30 Ağustos'ta Süper Kupa maçına çıkacağız.23 Ağustos'da kondisyon için bir tane daha hazırlık maçı yapmayı planlıyorum.

Takımla ilgili yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bu arada, sahaya çıkan 11'i de vereyim, bu şekilde çıktık maça.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Milan ile fırtına gibi esiyorsun doğrusu. Regen oyuncuların profillerini paylaşabilir misin bir zahmet? Teşekkürler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Milan ile fırtına gibi esiyorsun doğrusu. Regen oyuncuların profillerini paylaşabilir misin bir zahmet? Teşekkürler.
    Tabiki atıyorum.Teşekkür ederim.

350 k ödeyip aldık River'dan Baruta'yı.Serginho'nun hediyesi bize.Çok şey bekliyoruz ileride.

Boli'yi de Arsenal'den aldık ama sözleşmesi bittiği zaman.Para vermedik.Alternatif olması için aldık ileride.

Carbone kendi altyapımızın ürünü. Paylaşmışken onu da paylaşmak istedim.

Batti de altyapımızdan çıkan bir yetenek.En heyecan verici 2 Milan altyapılı regenimiz bu isimler.

Transferleri tanıtmıştım, bonservis bedellerini ve gidenleri de koyayım. Taiwo sürekli benimle atışıyor ve başarılı olamadığımızı düşünüyordu. Afrika Kupası'na gitmesi de beni deli ediyordu. Ben de onu sattım, yerine de transfer yapmadım. Kendi içimizden çıkardık, para harcamadık. Geçen sezon Villarreal'de kiralık oynayan Didac Taiwo'nun boşluğunu dolduracak. Bu arada, Seedorf - Yepes - Jaaskelainen üçlüsü futbolu bıraktı.

Benden bugünlük bu kadar. Yarın akşama eklerim sezonun ilk 10 maçını falan. İyi geceler, yorumlarınızı bekliyorum.

Avrupa Süper Kupası - Alışığız Kupalara..

Çok tecrübeliyiz artık,çok oynadık buraları.Çok Final gördük.Takım olarak kısa bir uyum süreci yaşıyoruz,ben de henüz emin değilim kim oynayacak. İleride 4 forma var. Pato,Di Maria ve Sidney Sam'in forması garanti.Ama kalan son forma için Ibra,Young,Damiao,Jovetic,Danny,Albrighton'dan oluşan 6 kişilik grup savaşıyor.Birkaç maç daha takımı test etmem lazım.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Açıkçası başarı gelmiş ama elimde Ibra, Damiao, Pato, Jovetic gibi forvet hattım olsa tek forvet oynamazdım ama bütün kupaları almışsın. Tebrik ederim. Sidney Sam'in profili de büyük takımlarda as başlayacak kadar iyi değil biraz gelişmesi gerekiyor aslında, profilini atabilir misin ?

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Açıkçası başarı gelmiş ama elimde Ibra, Damiao, Pato, Jovetic gibi forvet hattım olsa tek forvet oynamazdım ama bütün kupaları almışsın. Tebrik ederim. Sidney Sam'in profili de büyük takımlarda as başlayacak kadar iyi değil biraz gelişmesi gerekiyor aslında, profilini atabilir misin ?
    Zaten maça 3 orta saha 1 forvetle başladıktan sonra oyuncu değişiklikleriyle çift forvete dönüyorum tekrardan, Pato'nun yanına ya Ibra'yı ya da Damiao'yu alıyorum. Teşekkür ederim. Sam'in profilini de atarım birazdan.

Sam'in profilini koyayım.

Şampiyonlar Ligi Grup Kura Çekimi

Şampiyonlar Ligi'nde grup çekimi yapıldı.Kuraya 1.torbadan katıldık.Rakiplerimiz şöyle oluştu;

Kura çekiminden sonra konuşan teknik direktör Özardıç,"Beklediğim gibi bir kura çektik.Vasat 2 takım, iyi 1 takımla mücadele edeceğiz.Son torbadan gelen ekip 2.torbadan daha zor.Ama her zaman,her yerde olduğumuz ve olacağımız gibi favoriyiz."dedi.

Gidişat güzel başarılar

Arkadaşlar kariyeri daha fazla oynayamayacağım okulların açılması yüzünden,destekleriniz nedeniyle çok teşekkür ederim,FM 2013'te görüşmek üzere.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri