A.C Milan Transfer Borsası (Gelenler)

Ashley Young A.C Milan'da !

Milan yönetiminden yapılan açıklamada, Manchester United'dan Ashley Young ile anlaşmaya varıldığı açıklandı.Yeni kulübünün internet sitesine konuşan Young, "Milan gibi bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Sonunda oradan kurtuldum. United'da beklediğim değeri göremedim ve ayrılmak istedim. Bana Milan talip olunca tekliflerini düşünmeden kabul ettim." dedi.

Danny A.C Milan'da !

A.C Milan resmi sitesinden yapılan açıklamayla, Manchester City'den portekizli futbolcu Danny ile anlaşmaya varıldığı açıklandı. Danny City'e bir sezon önce Zenit'ten transfer olmuştu. Transferin açıklanmasından sonra konuşan Danny "Manchester City'de Mancini ile sorunlar yaşadım. Mutsuzdum ve Milan kulübümle anlaştı. Ben de böyle bir takıma gelmeye tabiki hayır diyemedim. Teknik direktörüm Özardıç ile çalışmak için sabırsızlanıyorum." dedi.

Lassana Diarra Kiralık Olarak A.C Milan'da !

A.C Milan, Lassana Diarra ile 1 yıllık kiralık sözleşme yapıldığını duyurdu. Diarra, "Üst üste 3. Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'na yardım etmek için geldim. Tek dileğim Milan'da kalmak. Transferim 1 günde bitti, Milan'dan gelen teklifi 1 saat içinde kabul ettim.Çok mutluyum." dedi.

Stevan Jovetic A.C Milan'da !

A.C Milan, Stevan Jovetic'i serbest olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Jovetic, "Milan'a katıldığım için çok mutluyum. Antrenmanlarda varımı yoğumu ortaya koyup formayı almak için savaşacağım. Bana güvenenleri üzmeyeceğım." dedi.

Rolando A.C Milan'da !

A.C Milan, Porto'dan portekizli stoper Rolando'nun bu sezondan itibaren kırmızı-siyahlı formayı terleteceğini açıkladı. Rolando, Milan beni 1 sezondur takip ediyordu. Porto'da kendi isteğimle satılık listesine konulunca Milan'a imzayı atmam 3 gün sürdü. Avrupa'nın en iyi takımlarından birine geldim, çok sevinçliyim.Formayı kapmak için savaşacağım." dedi.

Miki Roque A.C Milan'da !

A.C Milan, bonservisi elinde olan genç stoper Miki Roque'nin takıma katıldığını açıkladı. İmzayı attıktan sonra kısa ve öz konuşan Roque, "Milan reddedilemeyecek kadar iyiydi. Formayı almak için her şeyimi ortaya koyacağım." dedi.(Arkadaşlar bu arada Roque gerçekte öldü ancak oyunda aldım, bilmiyordum.Kusura bakmayın.)

Juan Pablo Carrizo A.C Milan'da !

A.C Milan, Juan Pablo Carrizo'yu serbest olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra konuşan Arjantinli kaleci, "Milan'a geldim, sevinçten adeta kalbim duracak. Çok mutluyum, o kutsal formayı yıllarca terletmek istiyorum." diye konuştu.

Charlie Adam Bonservisiyle A.C Milan'da !

A.C Milan, geçen sezon takımda kiralık oynayan Charlie Adam'ın bonservisini aldığını duyurdu. Adam, "Bu sefer bonservisimle geldim, çok sevinçliyim. Bu sezon da 6 kupaya da talibiz." dedi.

Arkadaşlar 2 tane de regen aldım, onların profilini de paylaşırım bir ara. Transferlere yorumlarınızı merakla bekliyorum.