Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: The Whites in Elland Road

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Default The Whites in Elland Road

Hepinize merhaba arkadaşlar.Fm 13 çıkana kadar idarelik sizle paylaşacağım bir kariyer olsun diyerek başlıyorum Bu seferki takımım daha önce oynamadığım ama sempati duyduğum bir takım.

LEEDS UNITED

Uploaded with ImageShack.us

Maçlarımızı oynayacağımız Elland Road

Bu da bu sezonki kadromuz

Çocukluğunun geçtiği semtin takımının eski günlerdeki gibi başarıdan başarıya koştuğunu görmek için can atıyordu Sir.Klüp maddi sıkıntılardan dolayı 4 sezon önce tarihinde ilk defa 3.lige düşmüştü.O günü daha dün gibi hatırlıyordu heryer alev alevdi taraftarlar sokaklara dökülmüştü.Bu maddi krizden zor da olsa kurtulan takım yine de ipin ucunu kaçırmak istemiyordu ve bu işe uygun bir patrona ihtiyaçları vardı.Bu isim tabiki de Sir'den başka birisi olamazdı Girişi yaptığıma göre birazdan transferlerimi ve hazırlık dönemimi tamamlayıp hemen yüklerim.Bu arada oyun versiyonum 12.2.0

Kurallar'ı okudum, kabul ediyorum.
    Last edited by meddah : 27.Ağustos.2012 at 04:40

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Evet arkadaşlar transferler tamam ve hazırlık kampı yapıldı.
    İlk transferim

Rory Delap

Takımımıza kiralık olarak katılan Rory Delap meşhur taçlarını takımımız adına atmak için sabırsızlandığını söyledi

Matej Mavric

Takıma menejerler tavsiyesiyle alınan Slovenya'lı milli oyuncu Mavric'in tecrübesinden premier lig yolunda faydalanılmak isteniyor.İzlenmeden menejer tavsiyesiyle alındığı için Sergen Yalçın'ın arayıp yönetimi azarladığı gelen haberler arasında

Emile Mpenza

Göztepe'nin denemek için kampa çağırıp sonra garip bir şekilde almaktan vazgeçtiği Emile Mpenza'yla başkanımız isteğimizi kırmayarak anlaştı.Mpenza golleriyle takımı şampiyon yapıp futbola veda etmek istediğini söyledi.

Bu da takımın hazırlık maçları arkadaşlar pek iç açıcı değil Mpenza ve Mavric kadroya 4.maçtan sonra katıldı

Oynamayı düşündüğüm taktik de klasik 4-4-2 arkadaşlar

İlgilenip takip edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler ilk 4 hafta oynandı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Hazırlık maçları kötü geçmiş umarım ligde istediğini alırsın.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Transferler çok yaşlı gözüküyo hazırlık maçları fena değil başarılar

başarılar dilerim, fm 2011 leeds ile uzun soluklu bir kariyer yapmıştım. taraftar desteği fazla olan bir kulüp olduğu için uzun süre oynaması zevkli oluyor.ben oynarken başkan bonkördü boyuna para saçıyordu. premier lige çıkıncada bütçe uçar zaten takipteyim

Başarılar dilerim Ben de bu takımla açmayı düşünüyordum sonradan önce davrandın dostum Takipçinim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
    Dediğiniz gibi hazırlık maçları iyi değildi daha iyisini bekliyordum biraz hayal kırıklığı oldu.
    Transferlerin yaşına gelince alt liglerde yaşlı oyuncular daha verimli oluyor benim oyunlarımda böyle olmuştu en azından zaten transfer bütçem de 280 k euro'ydu Mpenza'yı yönetime aldırttım.
    Çocukluğumuzda Leeds United avrupanın büyüklerindendi o yüzden oynamak her zaman zevkli olur

ve arkadaşlar npower Championship başladı

npower Championship 1.maç

Mpenza ilk maçına ceza sahası dışından aşırtma bir gol attı Daha sonra 2-0'ı yakalasak da skoru koruyamadık ve beraberliğe razı olduk

English League Cup First Round

Bu maç hakkında konuşmaya gerek yok idman havasında geçti rahat kazandık

npower Championship 2.maç

Üstün olduğumuz bir maçtı farkı açmak için çok fırsatımız olsa da yapamadık

npower Championship 3.maç

3.maçımızı da rahat kazandık takım uyumlu bir görüntü çiziyor

npower Championship 4.maç

Millwall'ı çok zorladığımız maçta katı savunmalarını geçemedik ve 1 puanla yetindik.

Takımın gidişatı güzel uyumlu bir kadro var 4 hafta sonunda 8 puanla 6.sıradayız.Kupada sıradaki rakip Derby County.Yeni maçlar geliyor arkadaşlar

Ooo efsane geri dönmüş! Başarılar Ferdi, Leeds'i eski parlak günlerine döndüreceğine eminim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Ooo efsane geri dönmüş! Başarılar Ferdi, Leeds'i eski parlak günlerine döndüreceğine eminim
    Teşekkürler kardeşim desteğinle döner

Hız kesmeden devam edelim

League Cup Second Round

Derby count iyi mücadele etti fakat forvetlerimizin bitiriciliği turu getirdi

npower Championship 5.maç

Kornerden attığı golden sonra kapanan Hammers bizden 1 puan çıkarabilmeyi başardı

npower Championship 6.maç

Erken gelen golün şokunu atlatmamız üzün sürdü sonucunda ilk mağlubiyetimizi aldık

npower Championship 7.maç

İki maç üstüste puan kaybının ardından bu galibiyet ilaç gibi geldi.Penaltılara dikkat

League Cup Third Round

Zor geçiceğini bildiğim bir karşılaşmaydı Mpenza tecrübesiyle penaltıyı gole çevirdi turu atladık

npower Championship 8.maç

Maçtan önceki atışmalardan olsa gerek savaş gibi bir maç oldu.Kazanma inancını kaybetmeyen takımım uzatmalarda gelen golle 3 puanı aldı

npower Championship 9.maç

Bu maça 2-3 eksikle çıktım Nottingham Forest'da sert oyunuyla bizi bastırarak yendi

npower Championship 10.maç

Şanssız bir şekilde 2 sakat da bu maçta verdik oyuna müdahele edemediğim için maçı çeviremedim.Bu maçtan sonra 14 günlük milli maçlar arası var
    npower Championship 11.maç

Aradan sonra kendilerine gelen oyuncularım farklı kazanarak moral buldular devamı gelirse üst sıralara çıkarız

11.hafta puan durumu

Sezon başında 6 aylık bir sakatlık geçiren Mika Vayrynen hala takıma dönemedi ve üstüne sol kanat oyuncumuz Aidan White 2 aylık bir sakatlık yaşadı hala sakatlar.Hull City maçında da sol bekim Ben Parker sakatlandı 3 ay takımdan ayrı kalacak.Kısa süreli sakatlıklar yüzünden takım sürekli değiştiği için istikrar sağlayamıyoruz.Yeni transferler takıma cuk oturdu en iyisi ise Mavric

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Leeds'i sevmem ama takip edeceğim başarılar diliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Leeds'i sevmem ama takip edeceğim başarılar diliyorum.
    Teşekkür ederim akşam maçların devamını yükleyeceğim

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Maalesef istikrarsız bir ilerleyişimiz var.Aslında iyi skorlar var ancak o ara ara gelen yenilgiler kopukluk yaşatıyor daha iyisi olacak..

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Oyuncular taktiğe ısınamadı sanırsam yavaş yavaş ısınırlar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Maalesef istikrarsız bir ilerleyişimiz var.Aslında iyi skorlar var ancak o ara ara gelen yenilgiler kopukluk yaşatıyor daha iyisi olacak..
    Sürekli sakatlık oluyo ilk 11'im belli değil sıkıntı yaşıyorum

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Oyuncular taktiğe ısınamadı sanırsam yavaş yavaş ısınırlar
    Sakatlıklar yedi bitirdi beni

npower Championship 12.maç

Evinde defansif bir anlayışla oynayan Burnley kontralarla bizi yıktı

npower Championship 13.maç

Kupada olduğu gibi Derby'yi yine yeniyoruz

League Cup Fourth Round

Leicester City'yi geri düşmemize rağmen eleyerek yolumuza devam ediyoruz

npower Championship 14.maç

Kupanın dışına ittiğimiz Leicester'a uzatmalar da mağlup olduk

npower Championship 15.maç

Takımdaki bütün aksiliklere rağmen erken gelen golden sonra geriye çekildim ve kazandık

npower Championship 16.maç

Kupada yendiğimiz diğer bir takım olan Reading bizi ağır yendi

16.hafta puan durumu

Şu sakatlıklardan kurtulup ilk 11'imi 3-4 maç koruyabilirsem seri galibiyetlerin başlıcağını düşünüyorum ama şanssızlıklardan kurtulamadım.Bu arada kupada sıradaki rakip Liverpool için kendimizi motive ediyoruz o kupa Elland Road'a geleceek !!!

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Maçlarla devam arkadaşlar

npower Championship 17.maç

McCormack bireysel performansıyla 3 puanı getirdi

npower Championship 18.maç

Lider Southampton'la bol pozisyonlu bir maç oldu.Seyirci desteğimizle kazandık

npower Championship 19.maç

10 kişi kalınca lig sonuncusu bizi zorladı ama 3 puanı kurtardık

League Cup Quarter Final

Maçı iyi götürmüştük ki kendi kalemize gol atınca bütün konsantrasyonumuz bozuldu ve L'pool farka gitti

npower Championship 20.maç

Bu seferde kalecimizin müthiş performansıyla Cardiff'ten galibiyetle dönüyoruz

npower Championship 21.maç

3 aydır sahalardan uzak olan Aidan White golle döndü.McCormack'ın 2 golü de farkı getirdi

21.Hafta Puan Durumu

Futbol tanrıları bizi acımış olacak ki artık oyuncularım sakatlanmıyor Eksiklerin de dönmesiyle seri galibiyetler başladı.Tam da ligin şekillenmeye başladığı haftalarda bu galibiyetler çok iyi oldu
    5 maçlık fikstürüm
    Bristol City(D)
    Barnsley(E)
    Birmingham(E)
    Ipswich(D)
    Coventry(E)

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

İstikrar sağlanmış böyle devam

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    İstikrar sağlanmış böyle devam
    Öyle görünüyodu ama sağlanamamış kardeşim

Arkadaşlar kusura bakmayın oynarken kaptırmışım bir anda 40.maçta olduğumu farkettim Şimdi bütün maçları yüklüyorum

npower Championship 22.maç

npower Championship 23.maç

npower Championship 24.maç

npower Championship 25.maç

npower Championship 26.maç

npower Championship 27.maç

npower Championship 28.maç

npower Championship 29.maç

npower Championship 30.maç

npower Championship 31.maç

npower Championship 32.maç

npower Championship 33.maç

npower Championship 34.maç

npower Championship 35.maç

npower Championship 36.maç

npower Championship 37.maç

npower Championship 38.maç

npower Championship 39.maç

npower Championship 40.maç

40.Hafta Puan durumu

Arkadaşlar takımın durumu 10 haftadır berbat zar zor galibiyetler alıyorum.Son 6 hafta kaldı ve potanın dışındayım.En az 3 galibiyet lazım play-off'lara kalabilmem için...Bu arada FA Cup'ta Bolton'u eledim Wigan'a elendim onları yüklemeyi unutmuşum

Deplasmanlar sancılı geçiyor belli. Sen işini bilirsin sör, play-off'larda yer alacak bu takım!

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Deplasmanlar sancılı geçiyor belli. Sen işini bilirsin sör, play-off'larda yer alacak bu takım!
    Deplasmanlarda yok gibiyim bro

Arkadaşlar ligde son 6 maça girerken bütün takımın moralleri çökmüştü ve oyuncularımın dinlenmeye ihtiyacı vardı ama buna vakit yoktu.Taktiksel değişikliğe gittim 3-5-2 ye çevirdim takımı ve son 6 maçımız 3 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyetle sonuçlandı play-off'tayız

npower Championship 41.maç

npower Championship 42.maç

npower Championship 43.maç

npower Championship 44.maç

npower Championship 45.maç

npower Championship 46.maç

Lig Sonu Puan Durumu

Barnsley maçı dışında diğer takımlar ligden yükselmeyi hedefleyen takımlardı maçları oynarken terledim Bu kadar zor bir yarışa daha önce girdiğimi hatırlamıyorum.

Play-off Yarı Final Eşleşmem

.VS.

Taraftarlarımız maça şimdiden hazır

Haydi milet sizin desteğiniz bizi uçurur !!!

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

gooooooooool !

Deplasman taktiğini geliştirmelisin kardeşim sen daha iyi bilirsin tabiki de. Neyse çık şu EPL'ye de yüzümüzü güldür Çıkamassan da canın sağolsun seneye çıkarız

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Deplasman taktiğini geliştirmelisin kardeşim sen daha iyi bilirsin tabiki de. Neyse çık şu EPL'ye de yüzümüzü güldür Çıkamassan da canın sağolsun seneye çıkarız
    Teşekkürler kardeşim eksikler formsuzluk falan derken defansif bir taktiğe geçtim

npower Championship Semi Final Leg 1

npower Championship Semi Final Leg 2

İlk maçta pozisyonlarım çok netti ama sadece 1 tane atabildim.2.maçta da erken gol atıp çanakkale geçilmez yapınca final geldi

npower Championship Playoff Final

Savunma savunma savunma
    Seviyorum bu oyun anlayışını normalde bizim başımıza gelen olay bu sefer tersten oldu top oynamadan savunmayla kazanan taraf benim

Hakkımda çıkan haber

Bu da Wembley'i dolduran taraftarlarımız

Bu arada devre arasında takıma bedelsiz olarak Marco Calderoni ve Chidi Odiah'ı kattık unutmuşum arkadaşlar...Ver elini Premier Lig

Fotoğraf on numara Ferdi'yi tanıdım. Fotodakilerin hangisi Sir, hangisi Kasap onu çıkaramadım yalnız

Hadi hayırlı olsun, ilk sezonu atlattık mı gerisi gelir Premier League'de. Bu arada Calderoni'yi Beşiktaş'a almıştım bir kariyerde, fena değil. Güzel alternatif olur. Hatta iyi bakarsan para da kazandırır, p.a.'sı fena değil.

Tebrikler süper bir zafer olmuş. Premier Lig'de başarılar.

tebrikler gelsin paralar gelsin yeni oyuncular. olaya direk parasal açıdan bakmam yanlış oldu taraftar başarı istiyor hocam

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Thumbs down

Fotoğraf on numara Ferdi'yi tanıdım. Fotodakilerin hangisi Sir, hangisi Kasap onu çıkaramadım yalnız

Hadi hayırlı olsun, ilk sezonu atlattık mı gerisi gelir Premier League'de. Bu arada Calderoni'yi Beşiktaş'a almıştım bir kariyerde, fena değil. Güzel alternatif olur. Hatta iyi bakarsan para da kazandırır, p.a.'sı fena değil.
    Ben de beğendim bu adamı bekte stoperde ortasahada oynayabiliyo bende de sakat oyuncu çok olduğu için baya katkısı oldu geçen sezon.İlk sezon tutunmak zor oluyor ama bakalım

Quote Originally Posted by ylmzcm View Post
    Tebrikler süper bir zafer olmuş. Premier Lig'de başarılar.
    Teşekkür ederim kupalar hedefliyorum

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    tebrikler gelsin paralar gelsin yeni oyuncular. olaya direk parasal açıdan bakmam yanlış oldu taraftar başarı istiyor hocam
    Çılgın ve başarıya aç taraftar kitlesi her takımın ihtiyacı olan taraftar İstediğiniz başarı olsun

Yeni sezonla birlikte sözleşmem yenilendi 2016 ya kadar Sezon başında €20 mn transfer bütçesi verildi(Tabiki bütçe değiştirme esnekliği var).Yeni sezonda takıma katılan isimler ve ayrılanlar.

EYONG ENOH

Agresif ve çalışkan karakteriyle ortasahamıza dinamizm katacak

MATTHEW CONNOLLY

Her özelliğiyle ortalama bir oyuncu iyi bir başlangıç yaparsa savunmamız için önemli olur

GAEL GIVET

Savunmamda kilit isimlerden olacağını düşündüğüm Gael Givet hava toplarında zayıf olsa da yerinde müdahaleleriyle bu açığını kapatır

TIM KRUL

Genç yaşına rağmen bu zamana kadar başarılı bir görüntü çizen Tim Krul kalemizi bir kaç sezon koruyabilir

VLADIMIR WEISS

Slovakya'nın çok şey beklediği genç yıldızı Weiss.Ortasaha'da heryerde oynamasıyla tam bir joker

ERIK LAMELA

Italya futboluna uyum sağlayamayan Arjantin'in yeni yıldızlarından Lamela.Oyunun wonderkid'lerinden çok iyi bir kanat oyuncusu.

MAROUANE CHAMAKH

Arsenal'da bekleneni veremeyen doğru düzgün forma şansı bulamayan Chamakh golleriyle Leeds'i taşıyacağını ve eski günlerine döneceğini söylüyor

Transferlerde bütçemizi sonuna kadar kullandık hatta maaş bütçesinin üstüne bile çıktım.Hazırlık maçları biter bitmez yeni sezona geçicem fakat fikstür çok kötü kovulma ihtimalim bile var.İlk 6 hafta
    Newcastle(E)
    Wigan(D)
    Chelsea(E)
    Man Utd(D)
    Arsenal(E)
    Liverpool(D)

Hadi hayırlısı

takviyeler çok yerinde olmuş weiss ile lamela kalitesinde 2 oyuncuyu hemen kapman çok iyi olmuş. weiss 2 yıla avrupanın devlerini peşine takabilecek bir oyuncu. yeni sezonda başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Ayyaş gibi çıkmış adam ahaha

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    takviyeler çok yerinde olmuş weiss ile lamela kalitesinde 2 oyuncuyu hemen kapman çok iyi olmuş. weiss 2 yıla avrupanın devlerini peşine takabilecek bir oyuncu. yeni sezonda başarılar
    O ikiliden beklentim büyük ligdeki çoğu takımın kanatlarından iyiler.Teşekkürler

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Ayyaş gibi çıkmış adam ahaha
    Ayyaş zaten saçmasapan goller yiyo

Arkadaşlar takımımıza katılan 2 arkadaş daha var kadroyu genişletmek ve geleceğe yatırım yapmak amacıyla

KRIS COOK

ROBBIE BRADY

Takıma katılan genç oyunculardan ortasahamıza alternatifler oluşturmak istedim.1 tane de forvet almayı istiyordum bütçe yetmedi

Transferler

Daha çok oyuncu satmaya çalıştım ama bu oyunda oynamayan oyuncuyu bedavaya bile almıyorlar bildğiniz gibi

Hazırlık kampım

PREMIER LIG BAŞLIYOR

Tribünler yine tıklım tıklım

Barclays Premier League 1.maç

İlk maçımızda serbest vuruştan attığımız golle kazanarak seyircimizi mest ediyoruz

Barclays Premier League 2.maç

Deplasmanda savunmamız bize 1 puan getiriyor

League Cup Second Round

Bu maç hakkında diyecek birşey yok evimizde aldığımız mağlubiyetle kupaya erken veda ediyoruz

Barclays Premier League 3.maç

Chelsea kalite farkıyla kazanıyor

Barclays Premier League 4.maç

Barclays Premier League 5.maç

Man Utd maçının kaza olduğunu gösterircesine Arsenal'a büyük direnç gösterdik ama kendi kalemize attığımz golle mağlup olduk

Barclays Premier League 6.maç

Zor da olsa deplasmanda lider Liverpool'dan 1 puanı alıyoruz

Barclays Premier League 7.maç

Savaş gibi geçen maçta Chamakh'ın bitiriciliği 3 puanı getiriyor

7.hafta puan durumu

7-0 lık maç dışında iyiyiz.Sıramızı koruyalım yeter.Liverpool ve Stoke maçlarıyla takımın kendine güveni geldi ve moral buldular.Sıradaki fikstürüm
    Reading(D)
    West Brom(E)
    Sunderland(D)
    Bolton(E)
    Fulham(D)

40+ puan toplamak lazım en az, plan-programı ona göre yap bro Her puan altın değerinde, altın malum uçtu gidiyor. Paraya para demeyiz bak! Sipali deriz, mangır deriz...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri