Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 101 sonuç

Konu: İtalya'da Atalanta Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor ! [ Atalanta - 2. Sezon ]

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Puan Durumu

Ve Avrupa Ligi'ndeyiz !

Sezona - 6 puanla başlamıştık ve düşmeye en yakın aday olarak gösteriyorduk. Kadromuzdaki Consigli, Masiello, Bonaventura, Schelotto ve Marilungo gibi genç oyuncuların yanına monte ettiğimiz diğer genç isimlerle iyi bir uyum yakaladık ve ligi 6. sırada bitirdik. Avrupa Ligi 3. ön elemeleri 26-27 Temmuz'da başlayacak. Takımda 9 Temmuz'da toplanacak. Transferlerin hepsini 20 Temmuz'a kadar bitirip Avrupa Ligi'ne tam kadro çıkmak ilk hedef olacak.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

tebrikler.Defansa, forvete ve sağbek'e transfer yapabilirsen daha başarılı olursun.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    tebrikler.Defansa, forvete ve sağbek'e transfer yapabilirsen daha başarılı olursun.
    Gerekli takviyeleri yapacağım. Transfer bütçemiz olmadığı için elimizdeki bazı genç yıldızları satabilirim.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılı geçen sezonun ardından ekonomik olarak iyi bir duruma gelmiştik. Nitekim yönetim de yeni sezon planlamasında 18.750.000 € gibi bir transfer bütçesi ayırdı. Transfer döneminde kara kara ne yapacağımızı düşünürken bu haber çok iyi geldi...

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu sezon hedefimizi ilk 6 olarak belirledik. Yönetim de transfer bütçesini 24.000.000 € ya çıkardı. Maaş bütçesi de 25.000.000 €.

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sözleşmesi sona eren 4 oyuncu ile sözleşme imzaladık.

Alberto Paloschi

Fabio Borini

Mohamed Diame

Martin Montoya

TariboWest

yeni sezonda başarılar ümit.

bilgin varsa bi şey sorucam. şu an seri a da verona ile oynyorum. bazı genç oyuncularıma inter milan gibi devlerden co-owned anlaşması teklifi geliyor. mesela simone esposito için 2.3 m € transfer ücreti ve 4.6 m future fee lik bir teklif geliyor. ordaki future fee, kiralık anlaşmlardaki gibi karşı takım o parayı öderse oyuncularla otomatik olarak görüşmeye başlayabiliyor değil mi. ben öyle olduğunu düşündüğüm için paraya ihtiyacım olmasına rağmen gelen co-owned tekliflerini reddettim.

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yeni sezonda başarılar avrupa'da 2 tura kadar gelmeni bekliyorum..

Genoa'nın oyuncularına yönel 1-2 tane yıldızı var küme düşmüşler sana gelirler ne de olsa Avrupa Ligine gideceksin

Güzel kadro kuruluyor, bu seneden Ümit'liyim

Ligde ilk 3 bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    yeni sezonda başarılar ümit.

bilgin varsa bi şey sorucam. şu an seri a da verona ile oynyorum. bazı genç oyuncularıma inter milan gibi devlerden co-owned anlaşması teklifi geliyor. mesela simone esposito için 2.3 m € transfer ücreti ve 4.6 m future fee lik bir teklif geliyor. ordaki future fee, kiralık anlaşmlardaki gibi karşı takım o parayı öderse oyuncularla otomatik olarak görüşmeye başlayabiliyor değil mi. ben öyle olduğunu düşündüğüm için paraya ihtiyacım olmasına rağmen gelen co-owned tekliflerini reddettim.
    Dikkat etmedim hiç. Sadece yarısı için transfer ücreti ile anlaşıyordum.
    Quote Originally Posted by Ateist Misyoner View Post

EKİBİ OLARAK KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ...
    Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Yeni sezonda başarılar avrupa'da 2 tura kadar gelmeni bekliyorum..
    İnşallah.
    Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Genoa'nın oyuncularına yönel 1-2 tane yıldızı var küme düşmüşler sana gelirler ne de olsa Avrupa Ligine gideceksin
    Genoa'ya bakacağım ama birkaç oyuncusu gitti zaten.
    Quote Originally Posted by juricevic View Post
    Güzel kadro kuruluyor, bu seneden Ümit'liyim
    4 transferle kadroyu derinleştirdik. As takıma monte edeceğim oyuncular olacak. Ayrıca bonservisinin yarısı bizde olan Gabbiadini, Masiello ve Carmona'nın da bonservislerini almayı düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by RaFFa View Post
    Ligde ilk 3 bekliyorum
    İnşallah bitirebiliriz.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bonservisinin yarısı Bari'de olan Masiello'yu 1.400.000 € ya renklerimize bağladık.

Bonservisinin yarısı Cagliari'de olan Gabbiadini'yi 1.200.000 ya renklerimize bağladık.

Bonservisinin yarısı Reggina'da olan Carmona'yı 625.000 € ya renklerimize bağladık. Carmona'yı kiralık göndermeyi düşünüyorum.

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Kadromuzu muhteşem isimlerle güçlendirdik. Hem genç olmaları hem de kaliteleri ile bize büyük katkı yapacaklar.

Manoel

Leroy Fer

Jack Robinson

Leandro Bacuna

Transfer Özeti

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

2 Ağustos İtibariyle Takım Hazır Durumda. Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Maçında Strum Graz ile oynayacağımız maçlarda tam kadro olarak sahada olacağız. Sezon genelinde de bu ilk 11'i kullanmayı planlıyorum.

TariboWest

transferlerin süper olmuş. özellikle fer ile manoeli getirebilmen büyük iş. bu kadro derinliği ilk 4 zorlayacağını düşünüyorum, yeni sezonda başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

kusura bakma kardeş ama çok para harcamışsın. Yine de başarılar....

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    transferlerin süper olmuş. özellikle fer ile manoeli getirebilmen büyük iş. bu kadro derinliği ilk 4 zorlayacağını düşünüyorum, yeni sezonda başarılar.
    Hedefler doğrultusunda kaliteli oyuncular aldık. Umarım ŞL vizesi alabiliriz bu sezon.
    Quote Originally Posted by antiochia View Post
    kusura bakma kardeş ama çok para harcamışsın. Yine de başarılar....
    Başarı ve gelecek para ile açığı kapatacağımızı düşünüyorum. Aksi takdirde gelecek sezon elimizdeki kadro ile devam ederiz. Umarım ilk dediğim gerçekleşir ve başarılı oluruz.
    TariboWest

Transferler çok iyi hocam. Büyük başarılar bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Maçları

UEFA Avrupa Ligi 4. Ön Eleme Maçları

Ön elemeleri rahat geçmeyi başardık ve ilk sınavı gruplara kalarak başarıyla geçtik. Grubumuz ise şöyle:

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by yekokeko4 View Post
    Transferler çok iyi hocam. Büyük başarılar bekliyoruz.
    İnşallah.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kayserispor her iki tarafta kazanırsın...Rubin içerde galip gelebilirsin..ama dışarda beraberlik..Liverpool içerde belki ..ama dışarda mağlubiyet...İyi kura cekmişsin...Başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Kayserispor her iki tarafta kazanırsın...Rubin içerde galip gelebilirsin..ama dışarda beraberlik..Liverpool içerde belki ..ama dışarda mağlubiyet...İyi kura cekmişsin...Başarılar
    Gruptan çıkmak için şansımız var. İçerde takıma güveniyorum ama deplasmanlarda biraz çekiniyorum. Eğer deplasmandan puanlar çıkarırsak gruptan çıkarız.
    TariboWest

Transferler bi harika avrupa ligindenden bence rahat çıkacaksın geçen sezondan daha başarılı bir sezen dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by grel16 View Post
    Transferler bi harika avrupa ligindenden bence rahat çıkacaksın geçen sezondan daha başarılı bir sezen dilerim
    Teşekkürler.
    TariboWest

Liverpool'dan 4 puan alırsın gibi geliyor, Kayseri'den 6, Rubin'den de ya 6 ya da 4 diye düşünüyorum. 1. ya da 2.olarak çıkarsın, başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ylmzcm View Post
    Liverpool'dan 4 puan alırsın gibi geliyor, Kayseri'den 6, Rubin'den de ya 6 ya da 4 diye düşünüyorum. 1. ya da 2.olarak çıkarsın, başarılar.
    İnşallah dediğin gibi olur.
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok zor grup olmuş adaş.En azından Rubin yerine daha denk bir takım gelseydi çok daha güzel olurdu.Rus takımları her zaman tehlikeli oluyor bu oyunda.Kadronun güzel olması beni ümitlendiriyor.Başarılı olursun inşallah kolay gelsin

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Çok zor grup olmuş adaş.En azından Rubin yerine daha denk bir takım gelseydi çok daha güzel olurdu.Rus takımları her zaman tehlikeli oluyor bu oyunda.Kadronun güzel olması beni ümitlendiriyor.Başarılı olursun inşallah kolay gelsin
    Kadro kalitemiz iyi. Fakat itibarımız ve tecrübemiz Avrupa düzeyinde değil. Bakalım ben de neler yapacağımızı merak ediyorum.
    TariboWest

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri