1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Önemli ve Farklı Bir Tespit!

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default Önemli ve Farklı Bir Tespit!

arkadaşlar benim Milandan yana muzdaripliğim var.Şu ana kadar 10 maç falan yapmısızdır ve tek galibiyetim bile yok yani allem ediorum kallem ediorum hatta 60-65 lere kadar 2-0 önde girdiğim de oldu ama yok en kötü berabere bitiyor.Bunun üzerine araştırma yapmamıştım ancak Bursanın da bjk yi 2-1 yendiğini görünce informationlara gözatmaya karar verdim ve çok önemli birşey farkettim.Eğer ki bir takımın infosunda diğer takımın ezeli rakibi olduğu yazıyorsa ancak bu ezeli rakibin infosunda ise o takım ezeli rakip olarak belirtmiyorsa işte ilk bahsettiğim takım çok hırslı çıkıor o maçlara ve üstünlük kuruyor.Juvenin en önemli rakibi Milan değil yani diğer rakiplerde geçior ancak Milanın en önemli rakibinde Juve var.Benzer durum Bursaspor için de geçerli.Bursanın en önemli rakibi Bjk ancak Bjk haliyle o kadar önemsemiyor Bursayı yani en önemli rakibi falan değil infosunda yazıyor herşey.Tıpkı gerçek hayatta Fb nin Gs yi kafaya çok takıp o maçlarda hırslı oynayıp üstünlük kurduğu gibi.Ne dersiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Haliyle doğru.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Beşiktaş'ın other rivals kısmında Bursaspor var.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Beşiktaş'ın other rivals kısmında Bursaspor var.
    O da onu diyor , yani diğer rakipler kategorisinde. Asıl rakiplerinde yok.Ama Bursa'nın ezeli rakiplerinde Beşiktaş var.Diğer kategoride değil.

Bana mantıklı geldi aslında söylediğiniz.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Motive etmek senin işin, bağır çağır, kapıları masaları yumrukla! Maçın önemini anlat onlara
    Şaka bir yana agresif konuşmaları denemeni tavsiye ederim, ben çok faydasını gördüm, görüyorum, göreceğim... Maçlarınız öncesi ortalığı kızıştırmayı da denemelisin 'mind games'

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Motive etmek senin işin, bağır çağır, kapıları masaları yumrukla! Maçın önemini anlat onlara
    Şaka bir yana agresif konuşmaları denemeni tavsiye ederim, ben çok faydasını gördüm, görüyorum, göreceğim... Maçlarınız öncesi ortalığı kızıştırmayı da denemelisin 'mind games'
    O da cok baskı yapıyor diye kullanmıyorum.Agresif modu bir kere artık takım cok kötüyken tahammülüm kalmadıgı zaman yapmıstım.o da 2-0 yenik durumdayım devre arasında agresif modla giirdim ve macı 4-2 aldık.neyse bu agresif modu milan macında denemem lazım mind games ile birlikte çünbkü kaybetcek hiçbişeyim yok hazırlık macında bile yenemiyorum milanı yahu

Harika tespit..Ayrıntılarından zevk duyduğum ve çok incelediğim oyunda hala dikkat etmediğim ayrıntılar var demek ki

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

matikli geldi

matiklimi geldi ?

Mesaj Yetkileri