1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Portsmouth FC|''The Blue Army'' Küllerinden mi Doğuyor?

Default Portsmouth FC|''The Blue Army'' Küllerinden mi Doğuyor?

LOGO

Stadımız ve Taraftarlarımız

Kulübün sahipleri

Kulüp Bilgileri

Şampiyonluklar

FA Premier League
    1948-49
    1989-90
    FA Cup
    1939
    2008

Güzel ve uzun soluklu bir kariyer olmasını umuyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Başarılar.

başarılar dilerim

başarılar....

portsmouth çok sevdiğim bi takımdır, geçen senelerde kevin prince boateng'i penaltı kaçırıp drogbanın frikikten gol attığı fa cup finalinde çok üzülmüştüm
    inşallah bu kariyerde yardırırsın

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Başarılar dilerim, hangi versiyon ile oynuyorsun ? Kaç puan ceza vermişler takıma ? 10 ya da 12 puan ceza vermişlerdi yanılmıyorsam işin çok zor.

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by grel16 View Post
    başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by hallederizBJK View Post
    başarılar....
    Quote Originally Posted by lemograss View Post
    portsmouth çok sevdiğim bi takımdır, geçen senelerde kevin prince boateng'i penaltı kaçırıp drogbanın frikikten gol attığı fa cup finalinde çok üzülmüştüm
    inşallah bu kariyerde yardırırsın
    Çok teşekkürler...

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Başarılar dilerim, hangi versiyon ile oynuyorsun ? Kaç puan ceza vermişler takıma ? 10 ya da 12 puan ceza vermişlerdi yanılmıyorsam işin çok zor.
    versiyon 12.0.2 ama bazı güncellemeler var puan silmeyle ilgili bir fikrim yok daha lige başlamadım ama olsa da zevkli olur aslında

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Portsmouth -10 puanla başlıyor başarılar

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    Portsmouth -10 puanla başlıyor başarılar
    sağolasın zor ama imkansız değil en azından ilk sene orta sıralarda kalalım

Evet Hazırlık Kampını tamamladık ve lige hazırız Öncelikle transferlerimiz
    Vass Portsmouth'da!

Bana göre bu sene ki en iyi transferimiz.Ancak ne yazık ki henüz ilk hazırlık maçında sakatlandı ve tüm hazırlık maçlarını kaçırdı.Ligde de ilk birkaç maçı kaçırması bekleniyor.Bir an önce sağlına kavuşup aramıza katılmasını diliyorum.
    İstikrar abidesi ''Mavi Ordu'da''

Ligimizde Konyaspor'dan da hatırladığımız Kere tam bir istikrar abidesi.Bu sene ona ihtiyacımız olacak.
    Portsmouth Eski Realli yıldızı kaptı!

Gerçekten çok önemli bir yıldız.Yıllarca Real Madrid'de oynamış olması en önemli avantajı.Bu ligi rahatlıkla kaldırabileceğini düşünüyorum.Bedelsiz olarak kadroya katmamız da müthiş oldu.Tecrübesine ihtiyacımız var.
    Portsmouth'un Umut Transferleri!

Bu sene hepsinden çok umutluyum.Özellikle Aquino'ya DİKKAT!

Şimdilik kadromuz ve taktiğimiz bu şeklide

Hazırlık Maçları

Öncelikle şunu söylemeliyim takımın performansı beni çok sevindirdi.Çok başarılı pas yapıyoruz,çok iyi pozisyona giriyoruz ancak bitirme konusunda sıkıntılarımız olduğu bir gerçek.Buna rağmen o kadar çok pozisyona giriyoruz ki gol atma konusunda bir sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum ben bu sezon.Defansımız iyi durumda.Kanatlarımız çok aktif.Forvette Benjani banko oynayacak.Yanındaki adam ya Kanu ya da sürpriz bir genç olacak.Şimdilik bu kadar.

Transferler hazırlık maçları güzelmiş lig maçlarını bekliyorum başarılar

Quote Originally Posted by Cesc4 View Post
    Transferler hazırlık maçları güzelmiş lig maçlarını bekliyorum başarılar
    teşekkürler bende memnunum hazırlık döneminden biraz sonra ilk 5 lig maçı ve Carling Cup mücadelesi geliyor.

Burda olan varsa lig ve kupa maçları geliyor?
    Last edited by gky1912 : 31.Ağustos.2012 at 18:38

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Basarilar Dilerim Karsiyakali kardesim..

Neyse takip eden yok ama biz yine de paylaşalım
    Npower Championship başlıyor

1.Hafta

Çok kötü başladık ama Rocha’nın duran toplardaki müthiş çabasıyla bu zor deplasmandan bir puanı kurtardık.Bu arada çok sevindirici bir gelişme oldu.Lige -10 puanla başlamadık ve bu da hedeflerimizi oldukça yükseltti.

Carling Cup Başlıyor.

İlk Tur

Çok rahat bir galibiyet almış gibi gözüksek de çok zor ve sıkıntılı bir maç oldu bizim için.Ama kupa maçlarını sene boyunca pek fazla önemsemeyeceğim.Yine de gidebildiğimiz yere kadar gitmeyi umuyorum.

2.Hafta

Çok net bir galibiyet aldık morallerimiz yerine geldi.

3.Hafta

Erken yediğimiz gole aynı şekilde erken cevap verdik ancak Ipswich’in galibiyet golüne engel olamadık.Nazar boncuğumuz olsun.

4.Hafta

Sıkıntılı bir maç oldu.Attık ve üstüne yatarak kazandık.Ama bu ligde özellikle iç sahadaki 3 puanlar çok değerli.

2.Tur

İlginç bir maç oldu ancak kzanmak ve turu atlamak sevindirici.

5.Hafta

Ligin en iyi ekiplerinden birine karşı oynadık.Kitson muhteşem bir gol attı ama çok talihsiz bir gol yedik buna rağmen bu deplasmandan bir puan çok iyi oldu.

Lig Puan Durumu

Daha ligin başları.Çok kötü bir durumda değiliz.Zamanla yükselişe geçeceğimizi ve olursa ilk 2 olmazsa Play-Off tan Premier lige çıkacağımızı düşünüyorum.

Carling Cup'ta 3.Tur kuraları çekildi rakibimiz ligde 2-0 yendiğimiz Bristol City.

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Basarilar Dilerim Karsiyakali kardesim..
    Sağol Alper Abi aslında Karşıyaka kariyerimle başlıyacaktım ama senin muhteşem kariyerini gördüm vazgeçtim Ama Fm 13 te paylaşıcam kesin sonuçta Makukula var

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gky1912 View Post
    Sağol Alper Abi aslında Karşıyaka kariyerimle başlıyacaktım ama senin muhteşem kariyerini gördüm vazgeçtim Ama Fm 13 te paylaşıcam kesin sonuçta Makukula var
    Eywallah Kardesim 2013 de birlikte 2 kafkaf kariyeriyle yururuz ) kadroya baksana banahene dalmat makakula bermuda seytan ucgeni karayilanlar

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bende şu an Portsmouth ile oynuyorum.Reserve kadroda Mokoena'yı as kadroya çıkar çok faydasını görürsünBi de bütçeyi biraz arttırabilirsen Quintero'yu da az kullanmış ya da hiç kullanmamışsan tavsiye ederim.Quintero Kanu ikilisi çok fena oynar

Başarılar dilerim

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Eywallah Kardesim 2013 de birlikte 2 kafkaf kariyeriyle yururuz ) kadroya baksana banahene dalmat makakula bermuda seytan ucgeni karayilanlar
    aynen abi karşı taraf zenci sever

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Bende şu an Portsmouth ile oynuyorum.Reserve kadroda Mokoena'yı as kadroya çıkar çok faydasını görürsünBi de bütçeyi biraz arttırabilirsen Quintero'yu da az kullanmış ya da hiç kullanmamışsan tavsiye ederim.Quintero Kanu ikilisi çok fena oynar

Başarılar dilerim
    makoena yı çıkardım as kadroya gerçekten çok etkili
    Teşekkür ederim

Mesaj Yetkileri