1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Ediz FM 2013'de Yaşasın

Nesil
    2006

Exclamation Ediz FM 2013'de Yaşasın

Merhabalar;

Bilindiği gibi geçtiğimiz akşam ani bir ölüm ile Eskişehir futbolcusu Ediz'i kaybettik. Turksportal olarak bir önerim var, bu gencecik yaşda aramızdan ayrılan Ediz'i FM 2013'den çıkarmayarak onu orada yaşatalım. Ne dersiniz?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Merhaba. Ne yazık ki böyle bir şey yapamayız. Ben de babamı daha geçen ay, 22 Ağustos'ta kaybettim. Acı nedir çok iyi bilirim. Ediz için dua etmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Emir Allah'ın, Allah taksiratını affetsin, yerini Cennet eylesin.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Dünyanın heryerinde futbolcu ölümleri oluyor.Kimse böyle bir fikir ortaya atmıyor.Fikrini beğenmedim ama Editor'den Edip'i yaratıp,Eskişehir'e koyup oynayabilirsin.(Rahmetliye saygım var,o ayrı)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Zannetmiyorum böyle birşeyin olacağını.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Ben Ediz kardeşimizi editten koyacağım

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Merhaba. Ne yazık ki böyle bir şey yapamayız. Ben de babamı daha geçen ay, 22 Ağustos'ta kaybettim. Acı nedir çok iyi bilirim. Ediz için dua etmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Emir Allah'ın, Allah taksiratını affetsin, yerini Cennet eylesin.
    Hadi ya, bir fikir sunmak istemiştim. Sağlık olsun. Senin içinde üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

Bu konularda malesef duygusal yaklaşılamıyor, hayatın genelinde bu böyle, gerçekçilikten de uzak olur zaten bu. Bende çok sanmıyorum böyle birşeyin mümkün olacağını..
    Burak

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyunun gidişatını gerçek dışı birşekilde etkileyebilecek bir değişiklik olur bu. Duygusal olarak çok iyi ancak mantık olarak yanlış birşey olur.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Peki şöyle olurmu; sadece bir sezonluk (Eskişehirspor taraftarının tepkisine göre devamlı da olabilir) Ediz Eskişehirspor efsanelerinde yer alsa ?
    Last edited by europeanconquer : 06.Eylül.2012 at 00:19 Reason: anlam kaymasını gidereyim dedim
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Futbolcu olumleri her yil oluyor sanirim yada teknikdirektorler gibi simdi sirf bizim icin rahmetliyi oyuna dahil ederlerse diger ulkelerdeki oyunculardan tepki alirlar bizim oyuncumuz olunce alinmadi gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Peki şöyle olurmu; sadece bir sezonluk (Eskişehirspor taraftarının tepkisine göre devamlı da olabilir) Ediz Eskişehirspor efsanelerinde yer alsa ?
    Evet bu olabilir.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Bu konularda malesef duygusal yaklaşılamıyor, hayatın genelinde bu böyle, gerçekçilikten de uzak olur zaten bu. Bende çok sanmıyorum böyle birşeyin mümkün olacağını..
    Gerçekcilik düşünürsek, Ediz hem UEFA maçları döneminde hemde ligin ilk iki maçı döneminde aramızdaydı.

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Gerçekcilik düşünürsek, Ediz hem UEFA maçları döneminde hemde ligin ilk iki maçı döneminde aramızdaydı.
    Da oyuna eklenirse bütün bir sezon hatta oyunda futbolu bırakana kadar olacak. Kaldı ki oyun çıktıkran sonra vefat etse bile devre arası yamasında çıkarılıyor oyundan.
    Burak

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Oyunun başında yer alır, emeklilik tarihi (retirement date gibi birşeydi sanırım) olarak vefat ettiği tarih girilebilir belki.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Oyunun başında yer alır, emeklilik tarihi (retirement date gibi birşeydi sanırım) olarak vefat ettiği tarih girilebilir belki.
    Aynen güzel çözüm bu.

Quote Originally Posted by di canio View Post
    gerçekten çok iyi düşünmüşsün bencede böyle yapılsa çok güzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Herkes´e selamlar uzun bir aradan sonra. Öncelikle Ediz´in ölümünden en cok etkilenenlerden biri benim. Dünden beri yemeden icmeden kesildim. Ancak oyunda kalmasi mümkün gözükmüyor. Ancak yukaridada bir yorumda gördügüm gibi bende Ediz´i Efsaneler kismina eklenmesi istegini seflerime ilettim. Artik karar seflerimde. Herkese iyi günler...
    I'm back...

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

İsteyen koyar isteyen koymaz kullanıcıya kalmış bence fazla tartışmaya gerek yok.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    Herkes´e selamlar uzun bir aradan sonra. Öncelikle Ediz´in ölümünden en cok etkilenenlerden biri benim. Dünden beri yemeden icmeden kesildim. Ancak oyunda kalmasi mümkün gözükmüyor. Ancak yukaridada bir yorumda gördügüm gibi bende Ediz´i Efsaneler kismina eklenmesi istegini seflerime ilettim. Artik karar seflerimde. Herkese iyi günler...
    Bununla birlikte forması sanırsam müzeye kaldırılacak, o numaranında başka bir oyuncuya verilmemesi eklenebilinir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Football Manager'in gerçekçilik ilkelerine zıt bir durum olur. İmkansız

Ediz Bahtiyaroğlu ismi Eskişehirdeki Sahalardan birine, Anaokullarından birine ve Eskişehir Atatürk Stadyumu'nun Açık Tribünü giriş kapılarından birine verilecektir. Aynı zamanda 2 numaralı forması emeklikiğe kaldırıcalaktır. Oyundada efsaneler arasına girmemesi için bi sebep gözükmüyor bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

2 Numaralı Formanın oyundada emekli edilmesi için talepte bulundum...
    I'm back...

sanırım cm 2005 ps2 versiyonundaydı konyasporun vefat eden hocası tevfik lav vardı oyunda onun adı "seni unutmayacağız" olarak görünüyodu

Rahmetli Ediz'in kişiliğine diyecek bir lafım yok ancak futbolcu olarak mevkisine göre bizdeki oynadığı futbolla süper lig topçusu olacak kadar yeterli kapasitede değildi. İzmirdeki bursa maçı buna en iyi örnek gösterilebilir. Edizin fm'de futbol kariyerine devam etmesi klübe yarar sağlamaz aksine oyunda klübün kısıtlı olan bütçesinin boşa gitmesine neden olur. O yüzden Rahmetli Sinan gibi oyuna efsane oyuncumuz olarak aktarılması daha iyi olur kanımca.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Birde mesela oyunda satman gerekiyor.Insan bir ayri uzuluyor.

Bence rahmetli Ediz Eskişehirspor'un unutulmaz efsane oyuncusu olarak eklense daha iyi olur...

Mesaj Yetkileri