Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: FM 2013 Çıkış tarihi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Hakikaten yahu nasıl bu alanda bu kadar boşluk varken rakipleri olamıyor yahut rakipleri çıkmıyor anlam veremiyorum.
    SI'ın elinde öyle bir veritabanı ve araştırmacı ekibi var ki yıllardır EA Sports bile baş edemiyor hatta uzunca süre birlikte çalıştıkları Eidos yanına bile yaklaşamadı. Adamlar bu konuda uzmanlaşmış, hatası çok olsada, eksiği çok olsada en gerçekçisi bu, kimsenin gücü yetmiyor. Piyasasıda FIFA, PES, COD, Assassins' Creed gibi oyunlara göre çok daha düşük bu yüzdende pek el atmıyorlar. 2K Games el atmadığı sürece daha iyisi gelmez bence.
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Oyunun ön siparişli fiyatı ARAL GAME:70 TL D&R:62 TL ....
    72 tl steamde aldım halen pre order diyor.. yakın zaman ne kadar yakınsa artık..

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

25 Eylül oldu,oyunun çıkış tarihiyle ilgili hala bir bilgi yok.Muhtemelen sırf bu yüzden imkanım varken orjinal almayacağım.Talep arttıkça iyice sorumsuz bir politika izlemeye başladılar;gerek sadece Türkçe satış gerekse çıkış tarihi açısından.
    Last edited by mertayasava : 26.Eylül.2012 at 00:21

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçen senede böyle değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Uzunca bir süre ne zaman çıkacağı açıklanmamıştı. 29 Ekim'de çıkmıştı oyunda. Bu sabırsızlık biraz da oyunun sonunda Türkçe olmasından kaynaklanıyor sanırım. Yine 29'una yakın bir tarihte çıkar bana göre.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Geçen senede böyle değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Uzunca bir süre ne zaman çıkacağı açıklanmamıştı. 29 Ekim'de çıkmıştı oyunda. Bu sabırsızlık biraz da oyunun sonunda Türkçe olmasından kaynaklanıyor sanırım. Yine 29'una yakın bir tarihte çıkar bana göre.
    Geçen sene 12 Eylül'de açıklanmıştı çıkış tarihi.

Kasım gelmeden çıksa bari. Beklemekten sıkıldım

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Acelesi yok yahu, geç olsun bug olmasın

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Demo tarihi bile açıklanmadı daha..

Arkadaşlar eminim çok tartışıldı cevaplandı falan ama ben şimdi oyunu Steam'den orjinal dil seçenekleriyle almak istiyorum, yani İngilizce dilini mutlaka içersin istiyorum. Türkiye için de sadece Türkçe içeren oyun satılcakmış galiba sağda solda okuduğum kadarıyla. Steam'de durum nedir kısacası?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Demo tarihi bile açıklanmadı daha..
    Demo tarihi açıklansa oyun çıkış tarihi açıklanmış olacak, zira oyun çıkışından tam bir hafta önce olarak söyledi Miles Jacobson demo tarihini.

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Arkadaşlar eminim çok tartışıldı cevaplandı falan ama ben şimdi oyunu Steam'den orjinal dil seçenekleriyle almak istiyorum, yani İngilizce dilini mutlaka içersin istiyorum. Türkiye için de sadece Türkçe içeren oyun satılcakmış galiba sağda solda okuduğum kadarıyla. Steam'de durum nedir kısacası?
    Bir Avrupa ülkesi IP'si ile oyunu orjinal dillerinde satın alabilmek mümkün. Normalde Türkiye içerisinden IP değişikliği dışında ne yaparsan yap seni sadece Türkçe içeren oyunun sayfasına yönlendiriyor Steam. Kutulu ön siparişe çıkaran firmalar ısrarla standart dillerle birlikte Türkçe'nin sattıkları oyunda yer alacağını söylüyorlar.Umarım dedikleri gibi olur da başlarına iş açmazlar, ancak ben oyun kurulumunda Steam devreye gireceğinden yine oradan bir yönlendirme ile sadece Türkçe olanın yükleneceğini düşünüyorum.Bu şahsi fikrimdir, yanılıyor olabilirim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Demo çıkış tarihi belli olaydı iyiydi.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Çıkış tarihi yarın açıklanacakmış.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12