Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 244 arası toplam 244 sonuç

Konu: Türkçeleştirme Çalışması Hakkında Bilgilendirme

1. Default

Mevki isimlerine bir türlü alışamadım, eski haline göre bir yama çıkartılsa çok iyi olur. Diğer taraftan çeviri genel olarak beni memnun etti. Çeviri yapan emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Yanlız maç esnasında oyuncu durumunda motivasyon bildiren kısımda "kayılı" diye bir kelime var, ben pek bir anlam veremedim bu kelimeye.

Birde oyunda ss nasıl alınıyor acaba, print screen yaptığımda masaüstü ekranının ss'sini alıyor oyunda olmama rağmen.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by harun26180 View Post
    Mevki isimlerine bir türlü alışamadım, eski haline göre bir yama çıkartılsa çok iyi olur. Diğer taraftan çeviri genel olarak beni memnun etti. Çeviri yapan emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Yanlız maç esnasında oyuncu durumunda motivasyon bildiren kısımda "kayılı" diye bir kelime var, ben pek bir anlam veremedim bu kelimeye.

Birde oyunda ss nasıl alınıyor acaba, print screen yaptığımda masaüstü ekranının ss'sini alıyor oyunda olmama rağmen.
    Eğer değişmediyse Alt + F9 kombinasyonuyla ss alabilirsin. Aldığın SS'ler .../Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/screenshots a kaydolur.
    Screw you guys, I'm goin' home

Çeviri konusunda herkes sabırsız ancak sabretmek ve beklemek gerekir. Burda sürekli isyan edenler açıp dil dosyasını bi baksınlar bakalım nasıl bir tablo onları bekliyor. Çalışmadaki bütün arkadaşlara Allah kolaylık versin.

Quote Originally Posted by harun26180 View Post
    Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Eğer değişmediyse Alt + F9 kombinasyonuyla ss alabilirsin. Aldığın SS'ler .../Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/screenshots a kaydolur.
    F12 tuşu ile steam SS alıyor.
    Last edited by ibo : 21.Ekim.2012 at 13:45

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Mesaj Yetkileri