Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 66 sonuç

Konu: Görev: Tarih Yaz - Sezon IV

Default Görev: Tarih Yaz - Sezon IV

Mert Nacak

Çok zor olacağını biliyorum ama zevkli geçiceğini umuyorum. Benim için bir mücadele olucak. İşsiz olarak başladım. Orjinal ligler seçmeye dikkat ettim. Zor bir mücadele istiyorum.

Açık Ligler

• Arjantin Premier Divison
    • Brazil First Division
    • Danimarka Superliga,First Division,Second Division
    • Norveç Premier Division,First Division
    • Portekiz Premier League,Second League
    • Rusya Premier Division,First Division
    • Güney Kore K-League,N-League
    • Türkiye Süper Toto Superlig
    • Amerika MLS

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

1. 2011-2012 Corinthias Brezilya 1. Lig - 2.
    2. 2012-2013 Nordvest FC Danimarka 2.lig Doğu Grubu - 11.
    3. 2012-2013 Rosenborg Norveç Premier Lig - 3.
    Last edited by Deus Dominus : 27.Ağustos.2012 at 01:43

Kariyeriniz onaylanmıştır, iyi oyunlar dilerim.
    Burak

Muhabir: Mr.Nacak ilk menejerlik tecrübeniz için ne düşünüyorsunuz?

Mert Nacak: Bence başlamak için Brezilya'dan daha iyisi olamazdı. Norveç ve Kore Liglerinden teklifler aldım ama Corinthians'ın teklifi çok cezbediciydi. Başarıya giden yolu bulmak için beraber çalışacağız.

Takımı temizledikten sonra böyle bir görüntü oluştu.

Yeni Kulubunuz hayırlı olsun.Baaşrılar dilerim.

Transfer dönemi takımı alır almaz kapandı. Olan kadroyla en iyi sonuçları çıkarmaya çalışacağım.

Umudum Liedson

Muhabir: Takımın başına geçtiğinizden beri olumlu bir hava gözleniyor. 10. sırada aldığınız takımı 5.sıraya kadar yükselttiniz. Yorumlarınız neler?

Mert Nacak: Ben sadece takıma kendi sistemimi oturttum. Bu sistemle tek forvette yükselişe geçen Liedson gerçekten izlenmeye değer oynuyor. Ayrıca Douglas,Ralf,Chicao,Ramon gibi oyuncular takımın temel taşları oldular. Önce lig 5.si Figueirense'yi 4-1 ile geçmeyi başardık. Sonra lig 2.si Fluminense'ye karşı güzel bir futbol ortaya koyup 3 puanı aldık. Sezonu şampiyon olarak tamamlamak güzel olur tabi ama bunları konuşmak için erken. Önümüzde zor bir maraton var.

Muhabir:Teşekkürler Sayın Nacak. Şimdi sizi bazı Corinthians golleri ile baş başa bırakıyoruz.

(dedim ama youtube'dan video koyulmuyor galiba)

Bunlarda bahsettiğim oyuncular. Chicao iyi frikik kullanıyor.

Muhabir: Çok iyi bir oyun ortaya koydunuz ama galibiyeti alamadınız. Sebepleri nelerdir?
    Mert Nacak: Sadece şanssızdık. Açıkcası o frikiği başta kalecimiz Cassio olmak üzere bütün oyuncularımız alkışmalıydı.Futbol budur.
    Muhabir: Ayrıca Corinthians tarihi yenilmezlik rekorunu kırdınız?
    Mert Nacak: Ha evet. Olabilir böyle şeyler.

(Cassio golden sonra: )

Wendel Corinthians'da!!

Mert Nacak: Dolu Brezilya fikstüründe Wendel gibi yetenekli genç oyunculara ihtiyacımız vardı. Douglas ve Alex gibi isimleri yedeklemek için rotasyonumuza kattık Wendel'i. Ayrıca geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Transfer için scoutlarımıza teşekkür ediyorum. Umarım formayı hakkıyla terletir.

-Golden sonra Emerson;

Muhabir:Santos maçı hakkındaki kısaca düşünceleriniz?

Mert Nacak: Lig liderini yenmek önemliydi. Psikolojik olarak şampiyon olacabileceğimize inanmamız için önemliydi. Maç çok sert geçti. Sonuna kadar hak ettik. Golün daha erken gelmesini isterdim ama kel kafa 90'a saklamış kendini. Olsun. 3 puanı aldık. Şimdi puromu içmeye gidiyorum.

Muhabir: İyi günler.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Gerçekten uğraşıyorsunuz ve iyi işler çıkartmışsınız şuana kadar.Öyle ilerleyeceğini de düşünüyorum.Başarılar

Teşekkürler.

-----------------------------

(Tony Kızgın )
    Muhabir: Douglas'ın sakatlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Mert Nacak: Şanssız bi olaydı falan diyiceğimi düşünmüyorsunuz heralde.Pata küte daldı adam. Ayıp denen bir şey var. Neyse Douglas'la en iyi uzmanlarımız ilgileniyor. En yakın zamanda dönmesini umuyoruz.Takımımızın beyniydi adeta.

Majestoso Derby

Mert Nacak: Derbi adına yakışır bi maçtı. Açıkcası maçın hakkı beraberlikti ama uzatmalarda penaltı kazandık ve değerlendirdik. Kazandık. Uzatmıyıcağım. Yorgunum. Corinthians'lılara selam...

Muhabir:Kim soru sordu?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tebrik ederim. Sunum ve ilerleyişi beğendim...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Derbi güzel miş zevkli bir kariyer oluyo başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Tebrik ederim. Sunum ve ilerleyişi beğendim...
    Kim soru sordu?
    Şaka bir yana cidden keyifli bir anlatım varmış burada, takip edilesi bir kariyer daha

Kimdir bu adam ya Mafya babası gibi adı ne bu arkadaşın

Mafya babası zaten. Al Pacino'nun canlandırdığı Tony Montana karakteri.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Takımın tek sorunu çok yüklü borcu olması onun dışında şu anda her şey mükemmel gözüküyor. Bir de Liedson a en kısa zaman alternatif üretmeye bak bence çünkü yaşından dolayı çok uzun seneler oynayabilecek gibi durmuyor.

O kadar uzun düşünmüyorum. Sezon sonu şampiyon yapabilirsem takımı istifa edip daha düşük bir takıma geçicem. Borcu falan kasmıyor beni yani.Şampiyon yapamazsam yapana kadar artık .

(Tony mutlu)
    Muhabir: İyi futbol ortaya koyuyorsunuz.Ama galibiyetler hep tek farklı geliyor.Yorumlarınız?
    Mert Nacak: Kendimi bu bakımdan Daum'a benzetiyorum. Tek fark onun sisteminde kötü futbol iyi sonuç var. Maçları farklı kazanmayı kim istemez. Bu soruyu lütfen Liedson'a sorun. Adama büyü yaptılar.
    Muhabir: Vasco maçı mucizeviydi?
    Mert Nacak: Maçı bırakıp kenarda Liedson'a söverken Chicao güzel bir frikik golü attı. Burdan sevgilerimi yolluyorum.
    Muhabir: Lig lideri ile aranızda sadece 3 puan fark kaldı. 10.sırada aldığınız Corinthians'ı 3.lüğe taşıdınız?
    Mert Nacak: Gerçekten de öyle. Ben sadece kendi sistemimi oturttum. Oyuncular zaten beni bekliyorlarmış.

PAULİSTA DERBY

Muhabir: Maç hakkında yorumlarınız?
    Mert Nacak: Arkadaş maça 3 sakatla çıktık. 10 sakatla geri döndük. Bu nasıl futboldur. Palmeiras'ın rekabet anlayışı bu mudur? Sinirliyim. As oyuncularımın yarısından fazlası sakat.Sen diyosun hala yorum yap.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hhahahhahahahahhahah
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Yanlış ss koymuşum. Alex vardı Douglas'ın yedeği. Oda sakatlanmıştı.

Haber Spikeri: Lig ortasında göreve gelen Mert Nacak 10.sıradan aldığı Corinthians ile sezonu 2. bitirmeyi başardı. Genç teknik adam ilk tecrübesinde büyük işler başardı. Corinthians teknik adamı takımda tutmak isterken Mert Nacak istifasını sundu.Corinthians sezonu 76 puanla Santos'un arkasından 2. bitirirken Mert Nacak'ın hemen istifasını sunması şok yarattı.

Muhabir: Kariyerinize iyi bir başlangıç yapmanıza rağmen niye istifanızı sundunuz?
    Mert Nacak: Çünkü Liedson'ın kafasından bıktım. Yeni maceralar istiyorum. Ayrıca Corinthians'da elimden geleni de yaptım. Bu sezon büyük iş başardık. Tabi gönül isterdi ki şampiyon olalım ama Santos'da sonuna kadar hak etti.
    Muhabir: Sıradaki hedefleriniz nelerdir?
    Mert Nacak: Sakal bırakmayı düşünüyorum.
    Muhabir: Sakal?
    Mert Nacak: Evet. Kenarda oyunculara bağırırken çok karizma duracaktır. İş içinse teklifleri dinleyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Hedef olarak sakal bırakmak ideolojik bir karar gibi duruyor hoca

Güzel durur ya

------------------------------------------------------

Mert Nacak Nordvest'de!!

Haber Spikeri: Corinthians'dan istifa eden Mert Nacak Danimarka 2.lig kulüplerinden Nordvest ile 2 yıllık anlaşma yaptı. Ayrıntıları öğrenmek için muhabirimiz Muhabir'e bağlanıyoruz.

Muhabir: Teşekkürler Haber Spikeri. Brezilya'nın köklü kulüplerinden birini çalıştırırken Danimarka 2.ligine gelmeninizi sağlayan etkenler nelerdir?
    Mert Nacak: Nordvest'i köklü bir kulüp yapmak elbette ki. Bunun için çalışacağız. Ayrıca yeni sakalı mı gördün mü?
    Muhabir: Yakışmış efendim.

Açıkcası zaten bu sezon için bir hedefim yoktu. Taktik denedim sadece. Hiç biri tutmadı. Öbür sezona hayırlısı bakalım.Kovulmadığıma seviniyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sakal yakışmış

Uğursuz geldi sakallar

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri