Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Ahmet Çakar - Şekip Mosturoğlu kavgası [Beyaz TV]

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

He deyin geçin goygoycuları.

Az bile çakallık yapmış 'Şekipciğim'. Sen adamı ara o saatte, adama itham ettiğin şeyin Allah'ını sen yap sürekli herkesin anladığı durumlarda anlamıyorum demek gibi.Sonra karşındaki avukatlığından çakal olsun.Ne de güzel yakışırdı bikini
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006

Şimdi Hürriyet'de izliyordum, bu videoyu koyacaktım.

Ahmet Çakar saçmalamanın ötesine gidiyor. Yazıklar olsun, RTÜRK kesinlikle bu programlara yasaklama getirmesi gerekiyor. Türk sporu bu yüzden bitiyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Ahmet Çakar her zamanki gibi gereksiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Şekip avukat çok doğru konuşmuş

Şu programlara bi ceza gelmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bikini derim, başka da bir şey demem, Coşkun'a katılıyorum, oysa ne güzel yakışırdı bikini.

Tamam giymeni istemiyoruz sayın Çakar, bunu içinde bir yara olarak saklayıp saldırıp durma Fenerbahçe'ye.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Şekip Mosturoğluna kızdım gerçekten. bu adamı ciddiye alıp programa katılıyorsun sonra Türk insanı da doğal olarak sen katılınca (Fenerbahçe yöneticisi olması bakımından) izliyor ve prim yapıyor bu adamlar. ne gerek var ? oğlun o kadar twittera giriyor söyle senin adına bir tweet atsın , ahmet çakara he diyorum desin bitsin hiçbir kulübün yöneticisi bu adamı ciddiye almamalı.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

7. Default

Ahmet Çakar'ın resmen şov yaptığı programdır. Zaten programa kim bağlanırsa bağlansın, hangi tartışma olursa olsun her zaman bi kavga potansiyeli var. Yani sorun şunda bunda, kişilerde değil. Sorun konseptte, sistemde.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İnsanlara isimleri ile hitap etmenin kötü bir yanını göremiyorum. Şayet kötü bir yanı olsaydı Alex çok iyi vurdu, Semih iyi kademeye girdi gibi isim kullanımlarında da sıkıntı olurdu.

Sıkıntı olan şey aynen Ahmet Çakar'ın yaptığı gibi Şekip, Şekip tonlamasındaki aşağılayıcı davranıştır.

Şuan bir üye tarafından Şekip denmesi ya da çakal denmesi tepki oluşturabilir. Bence aynı tadı veren Ahmet Çakar adam değil yorumlarına da tepki gösterilmesi gerekir. Adam değilse kadındır değilse hayvandır değilse töbe estağfurullah nedir? Diğer manada adam değilse karaktersiz midir? Bunlar hakaret değil midir?

Türk futbolunu bitiren bu programlar değil bu zihniyettir. Çoğunluk bende ise güçlüyüm savunucusu olmayanı da yer, bitiririm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    İnsanlara isimleri ile hitap etmenin kötü bir yanını göremiyorum. Şayet kötü bir yanı olsaydı Alex çok iyi vurdu, Semih iyi kademeye girdi gibi isim kullanımlarında da sıkıntı olurdu.

Sıkıntı olan şey aynen Ahmet Çakar'ın yaptığı gibi Şekip, Şekip tonlamasındaki aşağılayıcı davranıştır.

Şuan bir üye tarafından Şekip denmesi ya da çakal denmesi tepki oluşturabilir. Bence aynı tadı veren Ahmet Çakar adam değil yorumlarına da tepki gösterilmesi gerekir. Adam değilse kadındır değilse hayvandır değilse töbe estağfurullah nedir? Diğer manada adam değilse karaktersiz midir?

Türk futbolunu bitiren bu programlar değil bu zihniyettir. Çoğunluk bende ise güçlüyüm savunucusu olmayanı da yer, bitiririm.
    İnsanlara isimleri ile hitap etmenin kötü bir yanı olmadığını keşke daha önce de diğer arkadaşlarınızla paylaşsaydınız da alakasız bir konuda gerekli şeyler yapılırken çok daha hassas bir konuda standart farkı olmasaydı.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    İnsanlara isimleri ile hitap etmenin kötü bir yanı olmadığını keşke daha önce de diğer arkadaşlarınızla paylaşsaydınız da alakasız bir konuda gerekli şeyler yapılırken çok daha hassas bir konuda standart farkı olmasaydı.
    Belli ki yaşadığın bir olay var. Anladığım kadarıyla hakarete karşı olduğundan değil, sırf zamanında bir ceza aldığın için ısrarla bu konuda yazma ihtiyacı hissediyorsun. Madem bana oldu, milletede olsun. Varsın olsun, senden kıymetli değildir.

Çözüme gelince o da basittir: yaşadığın olayı yazarsın, buradaki olayı koyarsın ve destek merkezine konu açarsın. Tartışır, kendini ifade ettikten sonra belki gerçekten belki sana öyle gelen "nato mermer nato kafa" anlayışını görürsen adil olmayan bir ortamda kalmazsın, kalırsın ama katlanırsın ya da kalırsın yine konularda sonuç vermeyecek şekilde böyle yazarsın. Bundan ötesi var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Belli ki yaşadığın bir olay var. Anladığım kadarıyla hakarete karşı olduğundan değil, sırf zamanında bir ceza aldığın için ısrarla bu konuda yazma ihtiyacı hissediyorsun. Madem bana oldu, milletede olsun. Varsın olsun, senden kıymetli değildir.

Çözüme gelince o da basittir: yaşadığın olayı yazarsın, buradaki olayı koyarsın ve destek merkezine konu açarsın. Tartışır, kendini ifade ettikten sonra belki gerçekten belki sana öyle gelen "nato mermer nato kafa" anlayışını görürsen adil olmayan bir ortamda kalmazsın, kalırsın ama katlanırsın ya da kalırsın yine konularda sonuç vermeyecek şekilde böyle yazarsın. Bundan ötesi var mı?
    Hakaretle ilgisi yok. Hakaretin kurallar dahilinde olup olmadığı tartışma konusu olmasın bir zahmet zaten.

Ama birine ismiyle çok samimiymiş gibi hitap edince gördüğün hassasiyet alışılmadık ama güzel bir hassasiyetti. Kötü bir niyetim olmamasına rağmen hak vermiştim ve saygı göstermiştim. Aynı hassasiyeti yine başka bir hassasiyetiyle ünlü wonderkid yöneticimizden görememek ilginç.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Çakal kelimesi orada hakaret olarak kullanılmamış. Uyanıklık yapmış manasında kullanılmış. Ayrıca oradaki çakal kelimesine tepki koyuyorsunuz da neden Ahmet Çakar'a her konuda edilen hakaretlere tepki koymuyorsunuz ?

Örnek vermek gerekirse :

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Bak Şekip intihar ettin mi ?

Bu nası bir söz nası bi tarz çok kıl birisi bu Ahmet Çakar..

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Dikkat ederseniz videonun basindan belli sonunda ne olacagi
    Sesten acaip rahatsiz oldum ahmet cakarin ikide bir neee diyisi falan agzinin ortasina bi tane cakasim var Kahvede mi konusuyosunuz kardesim nedir bu saygisizlik
    Bikini olayiyla mevzu kapaklanip bitmis bence

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Ahmet Çakar'ı adamdan sayıpta programına katılanda suc.'Sen şu soruya cevap ver bakiyim '' beyimiz hakim sanıyor heralde kendini.

Bu mesajlardaki özneyi Ahmet Çakar yerine "Ünal Aysal, Aziz Yıldırım" gibi kişilere söylendiğini düşünürmüsünüz ? Söylenebilirmiydi sizce bu laflar ?

Bunlar sadece bu konudaki yorumlar. Daha onlarca mesaj var önceki telegol konularında.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Hakaretle ilgisi yok. Hakaretin kurallar dahilinde olup olmadığı tartışma konusu olmasın bir zahmet zaten.

Ama birine ismiyle çok samimiymiş gibi hitap edince gördüğün hassasiyet alışılmadık ama güzel bir hassasiyetti. Kötü bir niyetim olmamasına rağmen hak vermiştim ve saygı göstermiştim. Aynı hassasiyeti yine başka bir hassasiyetiyle ünlü wonderkid yöneticimizden görememek ilginç.
    Neden bir gizem yaratmaya çalışıyorsun ki, direkt olarak derdini söyle, isim ver olayı çözelim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Zaman kaybı inan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Kendisinin önce bikini giyip, Bağdat Caddesinde Eşek gibi anırması lazım..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri