1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: tempo

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default tempo

oyunda tempoyu sona ayarlayın galip gelirsiniz diyor fakat tempoyu son yapınca top hep rakipte pozisyonları bile göstermiyor. sorum su tempo sonda oynamayalımmı

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Oyuncunun yeteneklerinde de bitiyor. Eğer orta sahada ki oyuncular ayağında topu tutamıyorsa ya da defanstaki adamlar pas yapamıyorsa bu takım pozisyona giremez.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Oynadığın takıma da bağlı aslında. Tempoyu genelde slow olarak kullanırım. Tempoyu sona alacaksan genişliği çok az yap.Bir de lexoqe ' ye katılıyorum top tekniği pas yeteneği az olan oyuncu çok hata yapar hızlı tempoda.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Ben soğukkanlılığında hızlı tempoda etkisi olduğunu düşünüyorum.Düşük soğukkanlılığı olan defans ve orta saha oyuncuları varsa takımda hızlı tempoda oynayacağız diye topa dan dun vuruyorlar ufak bir pres anında.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Ben soğukkanlılığında hızlı tempoda etkisi olduğunu düşünüyorum.Düşük soğukkanlılığı olan defans ve orta saha oyuncuları varsa takımda hızlı tempoda oynayacağız diye topa dan dun vuruyorlar ufak bir pres anında.
    Haklısın composure da önemli.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Yetenkli oyuncularım var hucum oynucam şamp. olucam diosanız. Geniş alanda karışık paslı tempolu presli savunma onde ve ofsayt taktikli oynamanız lazım kontratak işaretli olmayacak yoksa oyun kuramaz direkt öne oynarlar.

Yok bu ligin takımı değilim en az yenilgiyle ayrılmak istiyorum diyorsanız. dar alan kısa pas temposuz pres orta savunma geride ofsayt yok kontratak var şeklinde oynayabilirsiniz. ( bu daha cok alt liglerde gecerli. ust liglerde ortasıra takımı olsanız bile hucum oynamanızda yarar var yoksa mac kazanamazsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Yetenkli oyuncularım var hucum oynucam şamp. olucam diosanız. Geniş alanda karışık paslı tempolu presli savunma onde ve ofsayt taktikli oynamanız lazım kontratak işaretli olmayacak yoksa oyun kuramaz direkt öne oynarlar.

Yok bu ligin takımı değilim en az yenilgiyle ayrılmak istiyorum diyorsanız. dar alan kısa pas temposuz pres orta savunma geride ofsayt yok kontratak var şeklinde oynayabilirsiniz. ( bu daha cok alt liglerde gecerli. ust liglerde ortasıra takımı olsanız bile hucum oynamanızda yarar var yoksa mac kazanamazsınız.
    her mac taktik degistirmeliyiz yoksa olmuyor,ayrıyaten pres kadar kötü bise yok , daha az pres daha iyi oyuncular alan savunmasında da hata yapıyor hep ileri cıkıyor bekler preste.

valla ben 5 senedir gs ile hiç taktik değiştirmedim. 4 şampiyonluk aldım avrupada en yuksek yarı final oynadım samp liginde..cok super basarılıyım diyemem. Ama transfer cok az yaptım öyle genc yıldızlar falan almadım. Mevlut'u aldım en iyi small database oynadıgım için cok oyuncu cıkmıyor zaten. Herkesin bir yanılgısı bence o taktik değiştirme oyuncuların kötü gidişi taktikten değil, jadedness yuzunden. Adam yuzde 100 gözükse bile mental olarak yorgun oluyor 3 gun arayla maclar oynadıgı zaman bir ay içinde falan..sonra sezonun 4te3lük kısmı geride kaldıgı zaman oyuncular dökülmeye baslıyor tam o zaman gencleri devreye sokmanız gerekiyor. Ya uzun uzun konuşurum ben şimdi sana da, genel inanışlar coğu da yanlış cm 2 den beri oynayan biri olarak söylüyorum sana bunu, öyle kendimi begenmişlik yapmak istemem ayrıca yanlış anlama

Mesaj Yetkileri