1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: scouting knowledge

Default scouting knowledge

Arkadaşlar bir kaç sorum var...

Oyunu açtığımızda takım seçme ekranında herhangi bir takımı seçip baktığımızda takımların hangi ülkeleri iyi gözlemlediği görülmüyor.Ancak o takımı alıp bakacaksınız.Bu da zahmetli bir iş..İlk sorum bunu hemen görebileceğimiz bir program vs bir şey var mı ?

2. sorum ise yüksek gözlem yeteneğine sahip takımlar hangileri..Arsenal vb gibi yüksek olmasını beklediğimiz takımların dışında şaşırtıcı derecede yüksek olan bir takım var mı .. Özellikle afrika yı iyi gözlemleyen bir takım var mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

İlgili takımın antrenör ve gözlemcilerinin ülkeler hakkındaki bilgisi bir fikir verebilir. Bunun için bir program vs. olduğunu zannetmiyorum. Mevcut kayıtlı oyun editörlerinden tek bildiğim genie scout, onda böyle bir opsiyon yok.

İkinci sorun için yine aynı şey geçerli. Ne kadar farklı ülke/bölge takımlarıyla bağlantıda olduğuna bağlı olarak değişir sanırım. Özellikle Afrika için Fransız takımlarının bilgi seviyesi yüksek diye biliyorum. Ayrıca Hollanda'dan Ajax'ın Güney Afrika'da bir takımı daha var, Ajax Capetown. Bu bağlantı sayesinde onların da Afrika bilgisi yüksek olmalı. Belçika, Fransa ve Hollanda takımlarına bakmanı tavsiye ederim bu konuda.

Ne kadar farklı uyruk ve kıtadan personeli/ kulüp bağlantısını bir araya getirirsen o kadar geniş gözlem ağın olur, benim görüşüm ve oyunda uygulamam bu. Farklı düşünen uygulayan da olabilir tabi.

Mesaj Yetkileri