1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Takımın efsanelerine girme

Default Takımın efsanelerine girme

Arkadaşlar Beşiktaş'ı yönetiyorum 3 seneden beri ligte şampiyonum 3 süper kupam ve avrupada çeyrek finallerim falan var ama takımda bazı oyuncular bile favori personellere girerken ben hiç giremiyorum. Acaba oyundan falan mı bir sorun var

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Oyunda sorun yoktur.Sen biraz daha basarili olur girersin mutlaka.Ben 8 senedir TS'nin basindayim bircok basari aldim artik efsaneler arasindayim.Stadi adima yapmadilar bu seride ona bozuldum ama

Nesil
    2007

Ben de 8 sezonda ancak girebildim Galatasaray ile efsanelere. Türkiye'de %85 kupa kaldırma başarısı. 2 ŞL şampiyonluğu 2 Süper Kupa 1 de Dünya Klüpler Şampiyonası kazanarak

Oyuncuların girmesi çok kolay oluyor. 1 sezon iyi performans gösteren bile giriyor hemen favori personellere.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Oyunda sorun yoktur.Sen biraz daha basarili olur girersin mutlaka.Ben 8 senedir TS'nin basindayim bircok basari aldim artik efsaneler arasindayim.Stadi adima yapmadilar bu seride ona bozuldum ama
    Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Ben de 8 sezonda ancak girebildim Galatasaray ile efsanelere. Türkiye'de %85 kupa kaldırma başarısı. 2 ŞL şampiyonluğu 2 Süper Kupa 1 de Dünya Klüpler Şampiyonası kazanarak

Oyuncuların girmesi çok kolay oluyor. 1 sezon iyi performans gösteren bile giriyor hemen favori personellere.
    Benim anlatmak istediğim olay 3 sene lig şampiyonu 3 süper kupa uefada çeyrek şampiyonlar liginde 2 tane çeyrek finalim var . Bu başarılara rağmen takımın favori personellerine bile girmeye hakkım yok mu??

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by HeLLquaRd9 View Post
    Benim anlatmak istediğim olay 3 sene lig şampiyonu 3 süper kupa uefada çeyrek şampiyonlar liginde 2 tane çeyrek finalim var . Bu başarılara rağmen takımın favori personellerine bile girmeye hakkım yok mu??
    Demekki daha yokmus.

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Demekki daha yokmus.
    Aynen, oyunun bu yönü garip ama olsun daha çok başarı kazanırız ozaman )

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Belki Avrupada kupa kazanırsan favorilere girersizn.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Her sene gittikçe daha da zorlaştırıyorlar.Ama oyuncuların girmesi de gittikçe kolaylaşıyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

oyunun adı football manager ama menajeri sallayan yok. taraftarlar bir yılda parlamış adamlara tapıyor, bu adamlar icon oluyor, biz ölsek aralarından arkamızdan fatiha okuyacak bir allahın kulu çıkmaz. daha fazla ego tatmini lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    oyunun adı football manager ama menajeri sallayan yok. taraftarlar bir yılda parlamış adamlara tapıyor, bu adamlar icon oluyor, biz ölsek aralarından arkamızdan fatiha okuyacak bir allahın kulu çıkmaz. daha fazla ego tatmini lazım
    Floccari 36 maçta 38 gol attı diye 1 sezonda ikon olup hakkımda yorum yapmaya başladı

Zaten bu konuda da biraz saçmalık var zira gerçekte hangi ikon oyuncu aktif futbol yaşamına devam ederken eski takımı için her maç yorum yapıyor, kimse buna fırsat bulamaz bence..

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

efsanelere girmek mühim değilde senin adına stad yapilmasi muazzam oluyor (:

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

şu stad olayını bi bana yapmadılar o degil de zenci oyuncular çok kolay efsane oluyorlar yada bana öyle denk geldi eskişehirspor a kimi getirdiysem efsane olmuştu 1 yılda

Katılıyorum menejere gereken önemi verilmiyor şampiyon olunca taraftar tapıyor mesajları geliyor 3 şampiyonluk olmasına rağmen favori personel arasında bile değiliz )

Fenerbahçe'de ligde 6 sezonda 6 şampiyonluk 3 Türkiye Kupası 1 Uefa Finali 1 Uefa Çeyrek Finali 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla girdim ben.Şampiyonlar Ligini almadan iconlarda ilk sıralardaydım şampiyonlar ligini alınca efsanelere geçtim.

Adamlar bizim gibi herşeye efsane demiyor işte
    Burak

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

7 senedir Beşiktaş'tayım. Yaya Sanogo; Baba Hakkı'nın yanına, Milne'nin yanına, Seba'nın yanına efsaneler arasına girdi. Ben hala favoriyim.

Ya evet orası öylede yine bi oyuncu iyi oynasın bi sezon hemen favori personellere . Benim anlatmak istediğim benim ismim favori personellerinde bile yok

FM 2007 idi sanırım ilk ada stad yapılma olayı olduğunda , buraya konu açmıştım da adıma stad yapılıyor diye kimse inanmamıştı başlarda Hey gidi günler
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=34991

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Ben 3. senede Porto'da efsane olmuştum hemde hiç şl kazanamadan neye göre belirleniyor bilemiyorum bazen 5 6 sene üst üst şampiyon oldugum takımlarda ikon bile olamadığımı hatırlıyorum

Mesaj Yetkileri