1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: !!!!ÖNEMLİ!!!!

Default !!!!ÖNEMLİ!!!!

Turksportal gibi büyük bi kuruluşun bu denli ilgisiz olmasına inanamıyorum.Ben uzun yıllardır blood1453 nickiyle bu siteyi takip ederim ve hiç böle bişi ile karşılaşmamaıştım.
    Siteden birçok dosya indirilemiyo linkler bozuk çalışmıyo ayrıca şu yteni çıakrdığınız reklama tıklama olayı da bozuk çoğu reklam linki çalışmıyo basılmıyo.Bölece de dosyaları indiremiyoruz.Biçok topic de bunu dile getirmeme rağmen ilgisizlik beni çok şaşırttı.Bunun bi çaresine bakmanızı dilerim.Yoksa kullanıcı kaybedersiniz.

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

Kırık linkleri bildirmeniz için seçenekler sunuldu bu yöntemle kırık linkleri bildirebilirsiniz.Kesinlikle bir ilgisizlik yok şüpheniz olmasın...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ayrıca bu konunun yeri burası değiL...

ÖNEMLİ diye başlık açmanıda anlamıyorum ayrıca.Konuyla ilişkili başlık açarsan daha iyi olur.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Merhaba,

Turksportal olarak bu konuda oldukça titiziz, bu tip sorunları düzeltme gayretinde bulunuyoruz. Dosyalar bölümümüzde kırık link bildirme seçeneği koyduk, oradan eksik olan bir dosyanın hatasını bize bildirebiliyorsunuz. Bizde gerekeni yapıyoruz.

Tüm dosyalara ulaşamıyorsanız muhtemelen dosyaların olduğu download.turksportal.net sunucusuna ulaşamıyorsunuz. Bu sunucumuz ABD'de bulunuyor. Bugünlerde de Türkiye'nin İnternet Çıkışlarında problem var. Tüm yurtdışı sitelere ulaşımda çoğu zaman problemler çıkabiliyor. Muhtemelen yaşadığınız sorun da bunun benzeri birşey.

Eğer bizden kaynaklanan bir problem varsa, bildirilince hemen düzeltiyoruz.

Yine de bu sorunu bize bildirdiğiniz için teşekkür ediyorum.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Mesaj Yetkileri