Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 305 arası toplam 305 sonuç

Konu: FM 2013 Çıktı

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Herkes yamalardan şikayetçi ama oyuna 2 yıl ara verdikten sonra başlayacak birisiyim.Hangi güncellemeyle oynamamı tavsiye edersiniz ?
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hayatımda ilk defa orjinal bir oyun aldım. Aral firması kampanyaya sokmuş, Şubat ayının sonuna kadar 30 liraya alabiliyorsunuz bir çok mağazadan. Gitti Vatan Bilgisayar'dan aldım, şimdi kuracağım bilgisayara. Bakalım nasıl olmuş oyun.

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Sonunda oyuna kavuştum bende. Update lerini yaptım ama belli sorunlar var gibi hala oynuyorz bakalım

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Merhaba arkadaşlar.Direk konuya girmek istiyorum.Askerden yeni geldim , malum şuan için oyunu tek başıma alabilecek bütçem yok.Oyunu bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz.Biraz araştırma yaptım , 2 zıt düşüncede olan arkadaşlar var ben de ikilemde kaldım.Oyunu online oynamak önemli değil , benim için önemli olan 2 kişi aynı anda farklı pc lerde offline olarak oyunu oynayabiliyor mu ? ( Tek DVD ile tabi ) Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar..
    Last edited by Peguy : 27.Ocak.2013 at 13:31

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Peguy View Post
    Merhaba arkadaşlar.Direk konuya girmek istiyorum.Askerden yeni geldim , malum şuan için oyunu tek başıma alabilecek bütçem yok.Oyunu bir arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz.Biraz araştırma yaptım , 2 zıt düşüncede olan arkadaşlar var ben de ikilemde kaldım.Oyunu online oynamak önemli değil , benim için önemli olan 2 kişi aynı anda farklı pc lerde offline olarak oyunu oynayabiliyor mu ? ( Tek DVD ile tabi ) Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar..
    Geç oldu ama evet oynayabiliyor.

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri