Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 305 sonuç

Konu: FM 2013 Çıktı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arrow FM 2013 Çıktı

Miles az önce Facebook ve Twitter'dan yazdı arkadaşlar

#FM13 release date is November 2nd at 00.01 GMT. Pre-order to play the game 2 weeks ahead of release date!
    (Oyun 2 Kasım'da çıkıyor.Ön siparişle satın alanlar 2 hafta önce oynama imkanına sahip olacak.)

http://twitter.com/milesSI/status/251420650764374016

http://www.facebook.com/miles.jacobson

http://www.sigames.com/news/14162/FM...rder+Incentive

And if you buy FIFA13 on 360/PS3 at GAME (UK) shops before Monday & pre order FM13 you’ll get a voucher for £5 off FM at release too!
    (fifa 2013 xbox360 ve ps3 için olan sürümünü pazartesiden önce ve fm2013 ü ön siparişle aldıysanız 5 euro indirim kuponuna sahip olacaksınız)-->bundan tam emin değilim çevirisi hatalı olabilir.(dilbilgisi vs.)
    Last edited by leave_992 : 28.Eylül.2012 at 01:59

Hadi hayırlı olsun..

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Arrow FM 2013 Çıkış Tarihi Açıklandı

Miles Jacobson, Twitter hesabından açıklama yaptı, oyun 2 Kasım'da çıkıyor:

#FM13 release date is November 2nd at 00.01 GMT. Pre-order to play the game 2 weeks ahead of release date!
    Pre-Order ile alanlar iki hafta önceden final sürüme yakın bir beta sürümü indirip oynayabilme imkanına sahip olacaklarmış:

http://www.sigames.com/news/14162/FM...rder+Incentive

Default FM 2013 2 Kasımda çıkıyor

Evet arkadaslar biraz once oyunun cikis tarihi aciklandi.Oyun 2 Kasimda cikis yapacak.

Cikisindan 2 hafta once on siparis verile bilecek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kutulu oyun sipariş edenler 2 Kasım'ı beklemek zorunda sanırım, steam'den mi 2 hafta önce indirilecek ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Kutulu oyun sipariş edenler 2 Kasım'ı beklemek zorunda sanırım, steam'den mi 2 hafta önce indirilecek ?
    çok büyük bir ihtimalle dediğiniz gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Demo ne zaman

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

yani 2 haftadan önce oynama imkanına sahip olacagımıza göre,çeviri hataları çok büyük ölçüde oyun çıkana kadar giderilir değil mi?

Bu arada bu önsipariş önce oynama olayı sadece dijital için geçerli olabilir arkadaşlar,Çünkü trde oyunun 2 hafta önce çıkmış gibi kargolanmayabilir.Steamden vermiştim siparişi 19 ekimde gireceğiz inşallah oyuna

1 haftaya demosuda gelse güzel olur

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    yani 2 haftadan önce oynama imkanına sahip olacagımıza göre,çeviri hataları çok büyük ölçüde oyun çıkana kadar giderilir değil mi?
    Olabildiğince gidermeye çalışacağız. Zaten şu an yaptığımız şey de bu.

2 kasimdan 1 hafta once cikacakmis demo. miles twitterda sorulan soruya verdigi cevaptan.

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

D&R'dan ön sipariş verenler oyunu 2 hafta önceden deneme fırsatı bulamayacak mı acaba ? Sadece steamdan alanlar için mi geçerli bu ?

Demoyla karıştırmamak lazım bu durumu. Steam kullanıcılarına özel bir ayrıcalık diyebiliriz, "bize daha az masraf açtınız, alın iki hafta önceden oynayın!" gibi Demo çıktığında oyuna sahip olsun-olmasın herkes deneme fırsatı yakalayacak.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

2 hafta önceden oynanabilen beta versiyonundaki oyuna tam sürümde devam edilebilecek mi bilgisi olan var mı?

Kasım olması güzel oldu rahat rahat oynayabilcez

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by Lord Black View Post
    2 hafta önceden oynanabilen beta versiyonundaki oyuna tam sürümde devam edilebilecek mi bilgisi olan var mı?
    Kayıtlı oyun uyumlu olacakmış.
    <')))))>-<

Quote Originally Posted by mertayasava View Post
    D&R'dan ön sipariş verenler oyunu 2 hafta önceden deneme fırsatı bulamayacak mı acaba ? Sadece steamdan alanlar için mi geçerli bu ?
    Bugün açıklandı kutulu alanlarda erişecek

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Türkçe yama için kolay gelsin geç çıkıyor ama onlar için'de iyi oldu geç çıkması eksikler giderilir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Juan Moraes View Post
    Türkçe yama için kolay gelsin geç çıkıyor ama onlar için'de iyi oldu geç çıkması eksikler giderilir
    yama yok oyunda %100 türkçe ama %100 aldanma şu anda 20 bin cümle cevrilmiş durumda buda oyun için cok rahat yeter....güncellemelerle birlikte %100 kapasitiye ulaşır...

forma, poster, top falan verseler daha iyidi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Juan Moraes View Post
    Oyun geçen sene 21 Ekim'de çıkmış.Bu sene beta sürüme bu tarihten önce ulaşacak ön sipariş verenler.Geç çıkıyor diyemem şahsen. Türkçe de yama değil oyun içinde orjinal dil olarak geliyor.

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    yama yok oyunda %100 türkçe ama %100 aldanma şu anda 20 bin cümle cevrilmiş durumda buda oyun için cok rahat yeter....güncellemelerle birlikte %100 kapasitiye ulaşır...
    Şu anda sadece test aşamasında dilimiz. Çeviri değil. Hatalı yazılmış kelimeler, noktalama hataları vs. gibi şeyler düzeltiliyor. Bu hatalar %100 Türkçe olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    SI araştırma ve dil ekiplerini gönüllülerden oluşturur. Sadece bizim dilimize uyguladıkları bir olay değil yani bu.

Ama katılıyorum yorumuna. Piyasada tekel olmuş bir oyun olarak bu iş için profesyonel ekip kurmaları gerekir.

Biz Türkçeleştirme yapıyoruz ama yaptığımız işin kontrol süreci uzuyor. Çoğumuz, işinden, okulundan, eşinden, sevgilisinden zaman çalarak bu işe vakit harcıyor. Oyun çıktıktan 2-3 ay sonrasında çeviri adam gibi bir hâl alır. 56 bin cümlenin 20 binini kontrol edebildik. Geri kalanları kontrol etmemiz için daha faza zamana ihtiyacımız var. Bunu da güncellemelerle sağlayacağız.

Bu yazıya istanaden birde bir yerde okudum...%100 değil ama %100 yapamaya calışıyoruz demişti...tabiki oyunu görmeden bazı terimleri yazmak mümkün değil ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hadi hayırlısı bakalım az kaldı sayılır. Şuana kadar oyuna yeni eklenen/değiştirilen/geliştirilen özellikler hakkında verilen bilgileri takip etmeme ve yetersiz bulmama rağmen oyunda umarım beklentilerimizi daha iyi karşılayacak gelişmeleri yakalarız.

Bu oyunun bu seneki en büyük özelliği resmi dillerden birinin de Türkçe olacak olması. Önceliğimiz bu olacak, tekrardan bu konu üzerinde çalışan arkadaşlara başarılar dilerim, oyun çıktıktan sonra Türkçe konusunda yapılacak eleştirilerin seviyeli ve yapıcı olması tek temennim. Sonuçta kimse silah zoruyla iş yapmıyor, bu konuda çalışan arkadaşların gönüllü olduğunu aklımızdan çıkarmamız gerek. Umarım günü geldiği zaman bu konu üzerinde belli bir seviyeyi yakalamış oluruz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu 2 hafta inceden gelecek versiyonda turkce olacak değil mı?
    Last edited by leave_992 : 28.Eylül.2012 at 19:40

25. Default

Arkadaşlar vatandaki önsipariş DVD li oyun (kutulu) için midir yoksa sadece key şifresi için mi? Biliyorum ikisi de aynı yola çıkıyor ama alacağım ilk orjinal oyun dvd li olsun istiyorum. O yüzden soruyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Arkadaşlar vatandaki önsipariş DVD li oyun (kutulu) için midir yoksa sadece key şifresi için mi? Biliyorum ikisi de aynı yola çıkıyor ama alacağım ilk orjinal oyun dvd li olsun istiyorum. O yüzden soruyorum.
    Dvd hocam.

27. Default

D&R için de aynı şeyi soracaktım. Oradaki ilan da DVD li mi?

28. Default

Bir arkadaşıma sordum D&R da kargo ücreti yok vatanda var dedi bununla ilgili bir şey bilen var mı, bir de D&R ın ürün açıklamaları kısmında "Çıkış tarihinde firmadan kaynaklı gecikme olabilir." şeklinde bir açıklama var. Bu neyin nesidir anlamadım :S

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

D&R için de aynı şeyi soracaktım. Oradaki ilan da DVD li mi?
    DVD

Bir arkadaşıma sordum D&R da kargo ücreti yok vatanda var dedi bununla ilgili bir şey bilen var mı, bir de D&R ın ürün açıklamaları kısmında "Çıkış tarihinde firmadan kaynaklı gecikme olabilir." şeklinde bir açıklama var. Bu neyin nesidir anlamadım :S
    Gayet doğal bir açıklama.Yurtdışından geliyor bu ürünler binbirtürlü sorun çıkabilir.Gümrük,kargo vs.Gecikme olsa olsa en fazla 3-4 gün olur ki gecikme olacağını zannetmiyorum.Firma oraya açıklama ekleyerek en doğrusunu yapmış ileride doğabilecek bir soruna karşı.Rahatlıkla alabilirsiniz oyunu

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Vatan'da kargo ücreti var, D&R'da yok.

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri