1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Avrupada Yeni Bir Ruh! HAPOEL TEL AVİV

Default Avrupada Yeni Bir Ruh! HAPOEL TEL AVİV

Her ne kadar israil karşıtı olsada futbolun din dil ırk gözetmeksizin oluşan bir tutku olduğunu belirten Güvenç Görür Hapoel TEL AVİV ile anlaştı yaklaşık 10 senedir menajerlik yapan artık kariyerine yeni bir macera kazandırmak isteyen genç teknik adam avrupaya yeni adım atmış israil ekibini seçti takımı ile ilgili yaptığı açıklamada ''ELİMİZDE BİR TEK AVRUPA LİGİ ALTERNATİFİ VAR BUNU OLUMLU YÖNDE KULLANMAYA ÇALIŞACAĞIZ '' demecini verdi Daha önce devam eden maccabi tel aviv kariyerim vardı ancak teknik sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kalmıştım bu sefer aktivist bir takım seçmeye karar verdim Takımımızı Tanıyalım

ARMAMIZ

STADIMIZ:BloomField Stadı

Gelecekteki Umudumuz:Omer Damari

Kadroda Revizyona Gidebiliriz.

Kuralları okudum kabul ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Hapoel Tel Aviv İsrail'in hoşgörülü spor kulüplerinden biridir. Maccabi aşırı sağcıları Hapoel siyonist solun takımıdır. Nispeten daha liberaldir.Şimdiden başarılar....

Evet hatta filistin destekçisi olması nedeniyle maccabi taraftarları tarafından hain ilan edildiler. kendileri elit yahudilerin bulunduğu bir takımdır

Transfer Politikamız Bütçe Yetersizliğinden dolayı 2 tane ile sınırlı kaldı belki fazlalaşabilir.

Şüphesiz en göze çarpıcı transfer Maksim.
    Transfer Dönemi Raporları

Birçok futbolcu ile temasa geçildi

Biri Artem Dzyuba'idi maddiyatsızlıkta taksitle almaya çalıştık lakin twente'ye kiralık olarak gitti

Pablo Battalla Ve Marek Saparadan olumsuz yanıt aldık. ezeli rakibimizden haris medunjanini alma çabalarımız boşa çıktı.

UEFA AVRUPALİGİ ÖNELEMELERİ

Rakibimiz Shakter Soligorsk

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Toto Tamuz ve Omar Damari'nin profillerini koyar mısın ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Başarılar bu aralar ilgi az olur ama 13 e kadar devam

Rakibimiz Shakter Soligorks
    Belarus Temsilcisi

ilk maç gerçekten zorlu idi takımın eksiklikleri göze çarptı kendimize yakışmayan bir mücadele ettik

İkinci Maç İse

kolay bir maç oldu kendimizi bulduk maddi yönden sıkıntılarımızı kapatabilecek tek alternatif avrupa ligi idi ve bir sonraki öneleme tur vizesini almasını bildik

Avrupa Liginde bir sonraki rakibimiz ukrayna'nın kiev şehrinin temsilcisi:ARSENAL KİEV

Güvenç Görür'ün yorumu: genel itibariyle iyi bir kura idi ama süpriz bir sonuç çıkabilir futbolcuların herşeyini sahaya koymalarını istiyorum avrupa liginde gruplara gidebilmek bizim açımızdan çok önemli

Ve İsraile Dönüyoruz

HAPOEL TEL AVİV-MACCABİ TEL AVİV

Bu maç çok büyük bir önem arz ediyordu şüphesizki aldığımız skorada yansıdı

genel itibariyle kazansakta zor bir maçtı istediğim futbolu kesinlikle sergileyemedik rakibin kötü oyunu ile bir tık üste çıktık

TOTO TAMUZ VE OMER DAMARİNİN PROFİLLERİ

Veee yeni transfer tanıdık bir isim

ANDRE MORİTZ

Last edited by attackersgwnc : 02.Ekim.2012 at 01:12

Mesaj Yetkileri