1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Futbol Direktör'ü mü? Başkan mı?

Thumbs down Futbol Direktör'ü mü? Başkan mı?

Bilindiği gibi Footballmanager 2013'de yeni rol olarak Futbol Direktör'ü çıktı. FM'nin eski sürümlerinde 3 liralık oyuncuya 5 lira değer çekildiğinde transfere direk kulüp başkanı girer ve o oyuncuyu bize göre ucuz bir değere satardı. Bu herkezin başından geçmiş deyimi yerindeyse absürt bir olaydı.

Aklımda ki soruda bu işte, şimdi 3 liralık oyuncuya 5 lira fiyat çekildiğinde olaya futbol direktörü mü giriyor yoksa yine başkan mı? İnşallah Futbol Direktör'ü giriyordur. Çünkü oyuncuyu satarsa bende onun sözleşmesini fesh ederek hıncımı almış olurum.

Sizce, Başkan mı? Futbol Direktör'ü mü?

Bence yine başkan olacaktır, futbol direktörünün yapabileceklerini biz sınırlayabileceğiz diye anladım ben yani bizim istediklerimizi yapacak sadece ama yazdığın durum pekte elimizde olan birşey değil. Ki zaten eğer futbol direktörüne verilecek olsaydı bu görev küçük takım yönetirken hiçbirimiz futbol direktörü almazdık ve bu sorundan da kurtulurduk :P

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Miles Jacobson'un yaptığı videodan anladığım kadarıyla Futbol Direktör'üne çeşitli görevler verilebiliyor. Bunlara transferler de dahil. Eğer oyuncu alımı ve satışlarını kendisine bırakırsan ilgilendiğin oyunculara o teklif yapıyor veya satış/kiralık listesinde olan oyuncularını satıp, kiralayabiliyor. Sorduğun soruyu tam olarak yanıtlayamasa da 3 liralık oyuncuya 5 lira teklif edildiğinde araya Futbol Direktörü'nün girmesi muhtemel.

[YOUTUBE="TDtXbz7zP7k"]Miles'ın videosu[/YOUTUBE]

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Smile

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    Bence yine başkan olacaktır, futbol direktörünün yapabileceklerini biz sınırlayabileceğiz diye anladım ben yani bizim istediklerimizi yapacak sadece ama yazdığın durum pekte elimizde olan birşey değil. Ki zaten eğer futbol direktörüne verilecek olsaydı bu görev küçük takım yönetirken hiçbirimiz futbol direktörü almazdık ve bu sorundan da kurtulurduk :P
    Aynen sana katılıyorum.

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Miles Jacobson'un yaptığı videodan anladığım kadarıyla Futbol Direktör'üne çeşitli görevler verilebiliyor. Bunlara transferler de dahil. Eğer oyuncu alımı ve satışlarını kendisine bırakırsan ilgilendiğin oyunculara o teklif yapıyor veya satış/kiralık listesinde olan oyuncularını satıp, kiralayabiliyor. Sorduğun soruyu tam olarak yanıtlayamasa da 3 liralık oyuncuya 5 lira teklif edildiğinde araya Futbol Direktörü'nün girmesi muhtemel.
    Sanırım. Başkan ile yine başımız belada :/

Mesaj Yetkileri