1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: 1 CD'yi En Fazla Kaç Kişi Alabilir?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default 1 CD'yi En Fazla Kaç Kişi Alabilir?

arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın göremedim merak ettiğim sanırım cd kutularından key çıkıyordu 5 tane diye hatırlıyorum 1 orjinal cd yi en fazla kaç ayrı bilgisayara yükleyebiliyoruz yani kaç kişi alabiliriz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by any0ne19o7 View Post
    arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın göremedim merak ettiğim sanırım cd kutularından key çıkıyordu 5 tane diye hatırlıyorum 1 orjinal cd yi en fazla kaç ayrı bilgisayara yükleyebiliyoruz yani kaç kişi alabiliriz ?
    1 kişi. Bundan ötesi korsan zaten.

yani atıyorum fm 2013 alacağım arkadaşımla ortak.ikimizde kendi bilgisayarımıza yükleyeceğiz.olmuyor mu öyle bir olay?

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by dgscnk55 View Post
    yani atıyorum fm 2013 alacağım arkadaşımla ortak.ikimizde kendi bilgisayarımıza yükleyeceğiz.olmuyor mu öyle bir olay?
    oluyor arkadaşım.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Nasıl yani 1 serialden 2 kişi yükleyebilir mi çoğu oyunda böyle bişey yok???

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

1 Serial ile birden fazla kişi oyun yükleyemez.

Fm oynamanız için steam'e kayıt olmanız gerekmektedir. Gireceğiniz serial de sizin kullanıcı adınıza kayıt olacaktır. Sadece siz kullanabilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    1 Serial ile birden fazla kişi oyun yükleyemez.

Fm oynamanız için steam'e kayıt olmanız gerekmektedir. Gireceğiniz serial de sizin kullanıcı adınıza kayıt olacaktır. Sadece siz kullanabilirsiniz.
    evet aynen böyle oyüzden arkadaşınla ayrı orjinal oyun almanız gerekir ama çok para diye vazgeçmeyin biriktirin alın dostum türkçe çıkardılar sözlerinde durdular bizde katkımızı yapalım türk FM severler adına

peki şöyle bi durum var. benim mesela 2 bilgisayarım var biri desktop biri laptop. ikisinde de orijinal oynamak istiyorum. kendi account'umla ikisine de yükleyebilir miyim?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Oyun steam hesabına kaydoluyor. Hesabından girdikten sonra ve oyunu indirdikten sonra istediğin yerde oynayabilirsin Anıl.

Teşekkürler cevaplarınız için sıkıntı yok o zaman

her sene sorulan ve detaylı cevaplanan mevzu gecmıs konulara bakarsanız neler neler anlattık bununla ılgılı..

Merhaba bende orjinal oyun aldım. Mesela ben kendi pc me yukledim 2 laptopum var 2'sinede yuklemek istesem tekinde offline olup diğerinde online oynama şansım var mı acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bize Her Yer Trabzon [34]

Quote Originally Posted by ajan_-- View Post
    Merhaba bende orjinal oyun aldım. Mesela ben kendi pc me yukledim 2 laptopum var 2'sinede yuklemek istesem tekinde offline olup diğerinde online oynama şansım var mı acaba ?
    Bu başlık dahil diğer bir çok başlıkta bu sorunun cevabı bir çok kez verildi.Biraz göz atmak ve okumak o kadar zor değildir heralde.

Quote Originally Posted by exit61 View Post
    Bu başlık dahil diğer bir çok başlıkta bu sorunun cevabı bir çok kez verildi.Biraz göz atmak ve okumak o kadar zor değildir heralde.
    Telefondan girmiştim fazla bakamadım ama arkadaş cevabını verdi. Bu konuda benim aradığım cevap yoktu bu konuda görsem zaten sormazdım.
    Last edited by ajan_-- : 18.Ekim.2012 at 13:19

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by ajan_-- View Post
    tekinde offline olup diğerinde online oynama şansın var

Quote Originally Posted by ommix View Post
    tekinde offline olup diğerinde online oynama şansın var
    Teşekkürler şuan pcde olduğum için siteden buldum teşekkürler.

Mesaj Yetkileri