Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 94 sonuç

Konu: İsveç'de Ne Arıyorum?

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Ben de zamanında heveslenip bu tarz hikayesi sağlam bir kariyer yapmaya çalışmıştım uzun ömürlü olmamıştı.Umarım seninki uzun ömürlü olur hocam.Gökçe gelecek mi çok merak ettim.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Gelmezse kaciririz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Bence sen bu işi kariyerle falan hiç bozma, roman tadında devam et
    Devam ediyoruz şimdilik aslında biraz daha hızlı ilerlemem lazım ama o zamanda bağlantının kurulamayıp o kadar yazılan şeyin boşa gideceğini düşünüyorum

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Kariyerle romanı karıştır bence mükemmel olur
    Teşekkürler önerin için

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    O degilde coluk cocuga karisma planinda varmi

Basarilar...
    Daha çok genciz yahu

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Kariyere hiç girmeyecek bu gidişle Berk.
    Sabret oğuzcan

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Beklemedeyiz reis
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Ben de zamanında heveslenip bu tarz hikayesi sağlam bir kariyer yapmaya çalışmıştım uzun ömürlü olmamıştı.Umarım seninki uzun ömürlü olur hocam.Gökçe gelecek mi çok merak ettim.
    Teşekkür ederim bir şeyler yapmaya çalışıyoruz

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Güzelmiş Özgür

Gelmezse kaciririz
    Bize yakışmaz kardeşim
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

---

Bugün diğerlerine göre biraz daha zor olacak.Artık gitme vakti ilk anda çok sevinip perişan olmak da varmış.Kendimi çok alıştırdım bu gitmeye bende.Oliver yapmasın bir oyun bize ? Yok canım neden yapsın sanki ne yaptık adama ? Oturuyorum televizyonun başına elimde biram ve mısırım takıyorum güzel bir film başlıyorum izlemeye.Bir yanım huzurluyken diğer yanım hiç olmadığı kadar tedirgin.O kadar dolu ki kafam filme konsantre olamıyorum.Bir kaç arkadaşım daha var tabi etle tırnak gibi olduğumuz fakat şehirlerimizin ayrı olduğu.Onlara da haber verip bir Allah'a ısmarladık demek lazım.Ah ulan ah Gökçe gelmezse nasıl geçer bu hayat aslında aşık değilim ama sanki bağımlıyım bu kıza.O kadar gariptir ki yanında olunca huzurlu hissediyor insan kendini.Rahat rahat düşünsün Gökçe kalbi nasıl yapmasını istiyorsa o da öyle yapsın.Biraz uyayım en iyisi yarın önemli haberler alacağım.

----

Sabah 9 civarlarında uyanıyorum Gökçe'den bir mesaj var." Bugün buluşalım...".Bizim eve çağırıyorum Gökçe'yi geliyor.Gözleri ağlamaktan şişmiş,hatta gelirken bile ağlamış gibi akmış makyajı biraz.Silik bir sesle kararını verdin mi diye soruyorum.Hiç bakmıyor Gökçe gözlerime halıdaki bir deseni incelermiş gibi göz temasından kaçınıyor.Yinelemiyorum sorumu o susuyor bende deli gibi konuşmak istesem de sevdiğimle susuyorum...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Baslayana kadar FM 2013 gelir ondan devam edersin sanirim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Baslayana kadar FM 2013 gelir ondan devam edersin sanirim
    O da güzel )

----

Gökçe'nin ağzından döküldü o iki kelime."Senle geliyorum.".Ben ve Gökçe yeni bir hayat,yeni bir yaşam yeni bir sayfa.Sadece ikimiz hayalim gerçekleşiyor bende mutlu olmaya çok yakınım artık.Tam o anda telefonum çalıyor,ah şu romantizmin ortalarında da çalan telefonlar yok mu ! Oliver arıyor,hemen açıyorum biletleri aldım yarın gece 23.00'da uçuyoruz diyor.Oliver'e 2 değil 3 kişi olacak biletler diyorum.Oliver başka kim geliyor diye soruyor hayıflanırcasına.Canımdan çok sevdiğim birisi sen al beni dinle diyorum.Yarın gece kurtuluşum..Ben,Gökçe ve Oliver..

Güzel yazıyorsun, keşke yavaştan alıp 13'te başlasaydın güzel olurdu gerçekten

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Hocam Allah'ın izniyle bu gece giriş yapıyor muyuz artık kariyere ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Katılıyorum ya neden hemen giriyosun ki kariyere az daha yazaydın.Ben bunları toplar kendi adıma çıkarırdım kitabı

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Güzel yazıyorsun, keşke yavaştan alıp 13'te başlasaydın güzel olurdu gerçekten
    Teşekkür ederim Emir öyle de gerçekten uzun bir süre oluyor 19 gün var daha benim bu oyunu elime almam oynayacak vakti bulmam derken 30 günü bulacak.O kadar yazıya gerçekten insanlar sıkılır.Az ve tadında bırakmak iyi kariyerler hikayeyi birleştirmeyi düşünüyorum şu an.Belki 13'de farklı bir konuda yine aynı tarz bir kariyer açarız

Hocam Allah'ın izniyle bu gece giriş yapıyor muyuz artık kariyere ?
    Yapıyoruz kardeşim inşallah

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Katılıyorum ya neden hemen giriyosun ki kariyere az daha yazaydın.Ben bunları toplar kendi adıma çıkarırdım kitabı
    Dediğim gibi Cenker tadında bırakmak daha iyi gerçekten.Yazmaya devam ama

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bu hikayeden sonra kariyeri pek sarmayacak aralara serpistirirsen super olur

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Okumakla kalmayalım bir nebze de olsun yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar teşekkürler

----

İsveç'e uçacağız.İsveç'in Göteborg şehrine.Arkamda annem,arkadaşlarım ama yanımda da sevdiceğim onunla birlikte hayali gerçekleştiriyorum.Oliver,canım kardeşim ona ne kadar teşekkür etsem az.Biraz eve geçip dinleneyim diyorum.23.00'da uçağım var zinde olmalıyım diye yattığım uykunda 22.30'da uyanıyorum.Yarım saat sonra uçağım kalkacak ve ben hala evdeyim.Neyim varsa bavula aklınıza gelecek ne konulabilirse atıp atladığım taksiyle gidiyorum Esenboğa'ya.Zor bela yetişiyorum artık ama bir sorun var.Telefonum..Telefonumu evde unutmuşum.Kapıda Oliver ve Gökçe karşılıyorlar beni.Gökçe yetişemeyecek diye biraz sevinmiş gibi ama kızmıyorum Gökçe'ye haklı.Uçağa biniyoruz uzun bir yolculuktan sonra Göteborg'a iniş yapıyoruz.Bir başka yere ayağınızı basmak çok farklı gerçekten o ilk kafanızı kaldırıp baktığınız anda hiç bir şeyin kendi memleketiniz gibi olmayacağını anlıyorsunuz aslında..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bu Oliver Mafia felan olmasin

Güzel ilerliyoruz takımı tahmin ediyorum gibi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu Oliver Mafia felan olmasin
    Birlikte göreceğiz

Güzel ilerliyoruz takımı tahmin ediyorum gibi
    Alalım tahminleri bakalım

---

Göteborg,Eskişehir gibi çok öğrenci var burada.İsveç'in 2.en büyük,İskandinavya'nın 4.en büyük şehri konumunda.Güzel bir yer Göteborg denize de kıyısı var.Kafama koydum Oliver'e en güzel iyiliği ona daha çok para kazandırarak yapacağım.Göteborg'da merkeze yakın bir yerde bir otele yerleşiyoruz bir ev bulana kadar.Fiyatlar tuzlu ama hizmet çok kalite.Gökçe'yle baş başayız bir şişe kırmızı şarabı buz dolabından çıkarıp romantik bir masayı kurdum yine.Kadehlerimizi aldık ve yeni hayatımıza tokuşturduk bu sefer.Herkese kolay kolay nasip olmaz böyle bir sevgili herşeyi bırakıp İsveç'e kadar gelecek.Yarın kulübe gidip bana en uygun yerde bir iş ayarlayacaktı Oliver.Kafamda büyük bir şeyler yoktu genç takım yardımcı antrenörü olmaya bile razıydım.Gökçe de burada bir okula gidecek eğer ihtiyacımız olursa da geriye kalan saatlerinde bana destek olabilmek için çalışacaktı.Şarabımızı dibini gösterince bizde yatağımıza koyulup hayal kurmaya başladık neler bizi bizi bekliyordu acaba ?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

---

Sabah erkenden kalkıp Gökçe'yi uyandırmadan hazırlanıp Oliver'i aradım.Benim otelin kapısının önünde aldı arabasıyla kulüp binasına geldik.Yolda heyecanımı belli etmemek için elimden geleni yapsam da Oliver bunu anlayıp kendi kendine gülüyordu.Biraz mesafe kat ettikten sonra sarı-siyah bir bina BK Hacken yazıyor üzerinde.Daha kulubün ismini neden sormadığımı düşündüm kendi kendime.Büyük bir kulüptü ve harika bir başlangıç olacaktı.İçeriye girdik,Oliver'e herkesin boynu kıldan inceydi.Büyük bir odaya girerek bir kağıt imzaladık.Elimi sıktı ve rüyamda görsem inanmayacağım şeyi dedi." Bu takım artık sana emanet " ..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Ya hacı her şey tamam da 23:00'daki uçağa nasıl 22:30'da uyanıp yetişiyosun gözünü seveyim

Göteborg diyecektim ters köşe oldum Hayırlısı

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

BK Häcken iyi takımdır hocam hayırlı olsun

Bildiğim kadarıyla Filip Pivkovski var takımda ona iyi bak.Dioh Williams falan iyi takım.Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Hayirli Olsun Basarilar...

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Hayırlı olsun başarılar biran önce çalışmalara başla hocam
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Ya hacı her şey tamam da 23:00'daki uçağa nasıl 22:30'da uyanıp yetişiyosun gözünü seveyim
    Şeytan ayrıntıda gizlidir.Belki de yetişemedim,belki de rüyaydı hepsi

Göteborg diyecektim ters köşe oldum Hayırlısı
    Çok basit bi tahmin olmuş Emir
    BK Häcken iyi takımdır hocam hayırlı olsun

Bildiğim kadarıyla Filip Pivkovski var takımda ona iyi bak.Dioh Williams falan iyi takım.Başarılar.
    Evet,ama ikisini de kadroda as olarak oynatmayı düşünmüyorum maalesef

Hayirli Olsun Basarilar...
    Hayırlı olsun başarılar biran önce çalışmalara başla hocam
    Teşekkürler )

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Biraz BK Hacken

İsveç’in 1940 yılında Göteborg şehrinde kurulan Hacken , İsveç 1.liginde yer almaktadır.Maçlarını 8,480 kapasiteli Rambergsvallen stadında oynayan Hacken’in ligdeki en büyük iki başarınısı 2004 yılındaki aldığı şampiyonluk ve 2008 ylındaki aldığı ikincilikle sağlamıştır.Geçen sezonu 6.sırada bitiren Hacken bu sene Avrupa kupalarına gitmeyi hedefliyor.

Biraz Transfer

Lenny

24 yaşındaki Fernandes Coelho Lenny’i ücret ödemeden kadromuza kattık.Lenny,171 boyunda ve 68 kilo.Profesyonel kariyerine Fluimense’de başlayan Lenny 3 sezonda oynadığı 34 maçta sadece 2 kez fileleri havalandırabildi.Lenny,haftalık 2,700 Sterlin kazanacak.

Pierro Boya

28 yaşındaki Kamerunlu golcü Pierre Boya’yı ücret ödemeden kadromuza kattık.Boya,183 boyunda ve 83 kilo.Atletik ve güçlü yapısıyla dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine 2003 yılında Arap takımı Salam Zgarhta’da başlayan Boya,27 maçta 15 defa fileleri havalandırdı.Burada dikkat çeken Boya’nın 4 senelik Partizan macerası ardından 2 sene de bir Rapid Bükreş macerası oldu.Boya,haftalık 3,800 Sterlin kazanacak.

Biel Ribas

26 yaşındaki İspanyol kaleciyi herhangi bir ücret ödemen kadromuza kattık.Ribas,187 boyunda ve 84 kilo.Çevikliği ve refleksleriyle dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine Espanyol B’de başlayan Ribas 2005 yılında A takımla sadece bir maça çıkabildi.Ribas,La Liga’da sadece 1 maça çıktıktan sonra bir daha asla La Liga’da forma şansı bulamadı.Ribas,haftalık 8,750 Sterlin kazanacak.

Joseph Enakhire

29 yaşındaki Nijerya’lı savunmayıcı ücretsiz olarak kadromuza kattık.Joseph,184 boyunda ve 75 kilo.Hızı,kuvveti ve yerinde müdahaleleriyle dikkat çekiyor.Profesyonel kariyerine 2001 yılında Standart Liege ile başlayan Joseph 4 senesini burada geçiriyor.Daha sonra Sporting Lisbon , Dinomo Moskova , Bordeaux ve Panathinaikos’da macarası sürdüren Joseph tam 4 sene boşta kalıyor.Milli takımında da 28 maça çıkıp 4 kez fileleri havalandıran Joseph, küllerinde doğmak için Hacken’i seçti.Joseph,haftalık 4,300 sterlin kazanacak.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

34 Mac 2 Gol Fover icin biraz iddiali

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Çok iyi transferler.Enakarhire savunmayı Lenny hücumu organize edecektir.Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

34 Mac 2 Gol Fover icin biraz iddiali
    Hızıyla bize çok şey katacağını düşünüyorum ben aksine

Çok iyi transferler.Enakarhire savunmayı Lenny hücumu organize edecektir.Başarılar
    Teşekkürler

Biraz Hazırlık

BK Hacken 4-1 Brondby

Goller : Dioh Williams,Jonas Henriksson ( 2 ) , Björn Anklev

Vindbjart 0-6 Hacken

Goller : Peter Roth ( k.k ) , Pierre Boya , J.Enakhire , Lenny ( 2 ) , B.Anklev

VIFK 0-10 Hacken

Goller :
    Pierre Boya ( 2 ) , Lenny ( 2 ) , Vasquez ( 2 ) , T.Leskinen ( k.k ) , J.Enakhire ( 2 ) , Dioh Williams

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Lenny 34 Macta attigi golun 2katini 3 macta atmis

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Lenny 34 Macta attigi golun 2katini 3 macta atmis
    Umarız daha da atacak

Biraz Önemli Oyuncular

Dominic Chatto

Josef Elvby

Rene Makondale

Mattias Östberg

Modise Napoli'yi Seçti !

Peşinde Hacken,Galatasaray,Leverkusen gibi ekiplerinde olduğu Modise,Napoli'yi tercih etti.Hacken teknik adamı Demir,Modise için demediğini bırakmadı.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Of of Modise bu lige fazla hocam naptın sen.Bu sene şampiyonluk gelir.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri