1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Sorundan hiçbir şey anlamadım.

Default Sorundan hiçbir şey anlamadım.

Sabah sabah yine açıyım oynayayım dedim fm yi. Ama açınca da bu sorun çıktı nedense. önce baktım fonts klasörü yok. Kurdum oraya da bi font attım öylesine ama hala bu sorun var. Anladığım kadarıyla fonts klasöründe vera klasörü yok. Dün yoktu böyle bir sorun acaba niye olmaya başladı anlamadım. Anlayan varsa yardım edebilirse minnettar olurum. Teşekkürler.

Resim :

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Steam'den dosylaarı doğrulatarak eksik dosya varsa onların tekrardan inmesini sağlayabilirsin.Tabi Türkçe yama varsa yamanın silinmesini de sağlayabilir dosyaları doğrulatmak.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Bu çözümler haricinde "Oyunu bir daha silip yükleyeceğiz" den başka bir şansımız yok mu ?

Bu hata genellikle çakma oyunlarda görülüyormuş, o dosyanın eksikliği gibi birşey deniliyor. Amca'dan araştır.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Sorunun sebebi tema. Kullandığın temayı değiştir veya aynı tema ile oynamak istiyorsan dosyaları silip tekrar indir.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Sorunun sebebi tema. Kullandığın temayı değiştir veya aynı tema ile oynamak istiyorsan dosyaları silip tekrar indir.
    FM'nin kendi teması ile oynuyordum. Bir ara başka temalarla oynuyordum ama vazgeçtim normale döndüm ama klasörleri silmemiştim kendi kendine silmiş.

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Bu hata genellikle çakma oyunlarda görülüyormuş, o dosyanın eksikliği gibi birşey deniliyor. Amca'dan araştır.
    Sonradan dosya eksikliği nasıl oluyor acep. Şimdi bakıcam amcaya.

Konuyu açmadan önce lütfen arama yapınız.

http://forum.turksportal.net/vb/show...06#post2071906

Quote Originally Posted by McAyALa View Post
    Konuyu açmadan önce lütfen arama yapınız.

http://forum.turksportal.net/vb/show...06#post2071906
    Hocam orda sorunun cevabını buldum. fonts.fmf dosyası yok data'da. Ama o 2010'un dosyası galiba. Fm 12 ye uyarlı mıdır ?

Mesaj Yetkileri