Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 357 sonuç

Konu: Football Manager 2013 BETA (Ana Konu)

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bu ağ delme muhabbeti sadece 2d'de mi oluyor?
    Evet bu önemli. Zira ben de bugün müsait bir anımda test edeceğim ama varsa bilgi makbule geçer.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Henüz kontrol edemedim, şu an biraz yoğunum: Bugün kontrol edip bildirilmemiş ya da bildirilip düzeltilmemiş ise yetkililere bildireceğim.

Varsa böyle bulduğunuz hatalar bildirebilirsiniz ve yapabiliyorsanız bize maçı oyun içinden kaydedip bize özelden gönderebilirseniz iletebilirim. Teşekkürler.
    krasic in yeteneği 6 verilmiş,mehmet topal ın konstrasyonu 11,meireres in dayanaklılık 12 felan baya az olmuş,bunlar bu oyuncuların kilit özellikleri denilebilir.Siz düzeltebilir misiniz acaba,yada başka bi fb araştırmacısı varsa o halledebilir mi

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    teşekkürler. sonuç çıkınca gerekli bilgilendirmeyi yapabilir misiniz?

türkçe'de çıkmadı, ingilizceye aldım çıktı, tekrar türkçe'ye aldım yine kayboldu :/
    şu sorunu tekrar bu sayfaya da aktarayım. cidden can sıkıcı bi durum. ilgilenebilir misiniz acaba?

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bu ağ delme muhabbeti sadece 2d'de mi oluyor?
    Dün gece bende 3D oyunda da yaşandı aynı sorun.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Evet bu önemli. Zira ben de bugün müsait bir anımda test edeceğim ama varsa bilgi makbule geçer.
    3d maç motorunda oldu bende.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ben dayanamadım direk ofis bilgisayarına indiriyorum ilerleyen saatlerde kurup bakıcam ne var ne yok diye. Hadi bismillah.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Maşallah..Download hızına bak..oyun birazdan inmiş olur bu hızla

Ben dün gece yükledim oyunu sorunsuz bir şekilde, hatta biraz da oynadım. Oyunu kapattım ve bu sabah tekrar açmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    krasic in yeteneği 6 verilmiş,mehmet topal ın konstrasyonu 11,meireres in dayanaklılık 12 felan baya az olmuş,bunlar bu oyuncuların kilit özellikleri denilebilir.Siz düzeltebilir misiniz acaba,yada başka bi fb araştırmacısı varsa o halledebilir mi
    Oyuncuları değerlendirmeden önce Fenerbahçe organizasyondaki görevlerini ve performanslarını yeterince izleyebilmem gerekir. Yoksa bu ön yargı olur. Araştırmacının misyonu emin olarak araştırma yapmak olduğu için yeterince izleyip kanaat getirene dek önceki araştırmacının görüşüne saygı duymak gerekiyor. Bir sonraki veritabanı güncellemesine dek inşallah herhangi bir aksilik olmaz da yeterince izleyebilirsek görüşlerimizi yansıtabiliriz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    Yanlız bu futbolcular Yurt Dışından geldi..Yani birini..Juventus araştırmacısı,Diğerini Valencia Araştırmacısı,Diğerini chelsea araştırmacısı ..yaptı...Böyle ufak ayrıntılar var...Ama cengiz abinin en iyi şekilde yansıtıcağına eminim...

Verilen Puanlar bence normal...Belki krasiç yeteneği..8 olabilirdi..Ama diğerleri..ideal..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyuncuları değerlendirmeden önce Fenerbahçe organizasyondaki görevlerini ve performanslarını yeterince izleyebilmem gerekir. Yoksa bu ön yargı olur. Araştırmacının misyonu emin olarak araştırma yapmak olduğu için yeterince izleyip kanaat getirene dek önceki araştırmacının görüşüne saygı duymak gerekiyor. Bir sonraki veritabanı güncellemesine dek inşallah herhangi bir aksilik olmaz da yeterince izleyebilirsek görüşlerimizi yansıtabiliriz.
    Krasiç FM 2012'nin son sürümünde bu şekilde (yetenek 10)

2013 beta'da ise bu şekilde (yetenek 6)

Yeteneği geçtim orta açma, teknik, güç vs bir çok değeri inanılmaz düşürülmüş bir senede bu kadar düşürülmesi çok garip gerçekten.

edit: bir sene de değil devre arasından sonra gelen en son güncellemedeki hali bu yani Juventus araştırmacısı bir devrede bir oyuncunun değerlerini bu kadar düşürüyorsa bunda bir art niyet aranması lazım bence.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

@lakin1907

Geçirdiği sakatlıktan olabilir...Bence yeneği 8 normal ...ama şu anda fenerbahce'de fazla izleyemedik..2-3 maç oynadıktan ortaya cıkar...zaten cok tartışılıcak forumda...ama emre çolak Uçurmuşlar resmen..

Durum şu...Sertaç Çam..Bile krasiç daha yetenekli )) Tam komedi olmuş...Semih kaya ile aynı ayarda krasiç ....Galatasaray cok şişirilmiş...Hemde baya..
    Last edited by petrol_fb12 : 19.Ekim.2012 at 14:55

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Genel anlamda GS uçurulmuş bence.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@petrol_fb12
    böyle kanat oyuncularında flair değeri bu kadar düşük verilmez genel olarak böyledir yani adam sanki çok düz bir oyuncu gibi yansıtılmış genelde flair'ın bu kadar düşük verildiği oyuncular stoperler falandır yani. Bu adam 6 değeriyle maç içerisinde düz koşmaktan başka hiçbir şey yapamaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Gs her yıl öyle.Reel'de en kötü olduğu zamanlarda bile oyunda şampiyonluğa oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

@lakin1907

Yeni resimler ekledim..İroni ve komikliği görmek için..

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Sow deldi bende de ağları

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

@ThreepWooD

Onu her yerde görüyorum...Galiba yeni bir uygulama eğlenceli olmuş

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Gs her yıl öyle.Reel'de en kötü olduğu zamanlarda bile oyunda şampiyonluğa oynuyor.
    Ben nedense hiç şaşırmıyorum yapılana.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2003

FM 2012'de Galatasaray ilk 3'e giremiyordu oyunda. Fatih Terim Ocak ayini gormeden gorevden aliniyordu. Genelde sampiyon olan Fenerbahce'den 15-20 puan fark yiyordu.

Oyuncu degerlendirmelerinin daha cok gectigimiz sezonu yansittigini unutmamak lazim. Butun oyuncular Haziran 2012'de degerlendirildi sonucta.

Ağ olayı klasik buglardan heralde tam sürümde kalkar belki

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Aynen yahu, Beşiktaş'ta yanlış yapılmıştı.Geçen seride 4-5 tane kariyerimde küme bile düştüler.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Başladınız yine konu saptırmaya.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Başladınız yine konu saptırmaya.
    Buraya konulan ''SS''ler üzerine yorum yapıyoruz abi..

Beta hakkındaki görüşleri belirtebileceğimiz konu sonuçta bu adı üzerinde ''Ana Konu''

Tabii abartmadan ve bu işi yapanların karşılık beklemeden araştırma yaptıklarını unutmadan yapabiliriz.

Gayet zevkli oyun
    Last edited by Kaka Leite : 19.Ekim.2012 at 16:20

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Abi semih Kaya'nın profili ne öyle iyice uçurmuşsunuz adamı galatasarayın en vasat oyuncusu an itibari ile, oynamasının tek sebebi ise yaşının genç olması gerek milli takımda gerek galatasarayda yaptığı hatalar sonucu yenilen golleri saymaya kalksam sayfa yatmez
    Şampiyonlar liginde Gs'nin hali ortada iken dünya kupası elemelerinde Türkiye'nin hali ortada iken ligimizdeki birçok oyuncunun profilinin düşürülmesi kanaatindeyim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

@Threep reyiz ben yanlış anladım sanırım yazılanları ama biraz iğneli söylemler gibi geliyor bana. SS'lerin dışına çıkılıp yanlı yorumlar var yapılmış sanki.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM 2012'de Galatasaray ilk 3'e giremiyordu oyunda. Fatih Terim Ocak ayini gormeden gorevden aliniyordu. Genelde sampiyon olan Fenerbahce'den 15-20 puan fark yiyordu.

Oyuncu degerlendirmelerinin daha cok gectigimiz sezonu yansittigini unutmamak lazim. Butun oyuncular Haziran 2012'de degerlendirildi sonucta.
    Abi bu konularda seninle tartışmaya girmekten uak duruyorum.Çünkü her ne yazsakta geri adım atmıyorsun kendimi yromaya gerek duymuyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    @Threep reyiz ben yanlış anladım sanırım yazılanları ama biraz iğneli söylemler gibi geliyor bana. SS'lerin dışına çıkılıp yanlı yorumlar var yapılmış sanki.
    Eleştiriyi de düzgün bir hitap şekli ile yapmak gerek tabii.

Krasic aslında özellikler düşük olabilir ancak çok iyi performans alıyorum kendisinden.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Şu zorluk bölümü mükemmel hoşuma gitti Fener ile açtım sakatlık ile mücadele yapıcam 8 oyuncum sakat süper birşey ayrıca FMC modu da harika vakit kaybına 1e1 vakit kaybetmek istemeyenler için FMC modu daha iyi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Krasic'ten ben de iyi verim aldım 7 resmi maç itibariyle, 5 gol 5 asist daha ne beklerim ki
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri