Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 357 arası toplam 357 sonuç

Konu: Football Manager 2013 BETA (Ana Konu)

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Tarafsız sahada oynanan bir Türkiye Kupası maçı. Ankara Community Stadium'u hiç duymadım bugüne kadar.

Maç oynandı. Aşağıdaki görselde de stadın kapasitesi ile birkaç hata var gözüme çarpan.

daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2003

Ankara Community Stadium'u ben de hic duymadim.

Hatta veritabaninda yok!

Ilginc. Maclarin tarafsiz sehirde oynanmasini istedik (daha once tarafsiz saha yapiyorlardi ve mesela Fenerbahce ve Samsun Olimpiyat Stadinda oynayinca bu tarafsiz saha kriterini karsiliyordu). Acaba bu nedenle oyun kendiliginden stat uretmeye mi basladi bu tip maclar icin?

Baska karsilasan var mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Diacko Fofana ve Kurt Zouma Profilleri alabilir miyim?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Elazığspor'un stadı Elazığ Atatürk olarak gözükmesine rağmen sanırım tüm maçlarını İzmir Atatürk'te oynuyor. Fikstürüne baktım, tüm maçları o statta gözüküyor.

daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Nobre, Sehic, Ben Yahia, Nduka, Yattara, Boum , Eren Tozlu ve son olarak Culio nun profilini koyabilir misiniz arkadaşlar.

Quote Originally Posted by grkm33 View Post
    Nobre, Sehic, Ben Yahia, Nduka, Yattara, Boum , Eren Tozlu ve son olarak Culio nun profilini koyabilir misiniz arkadaşlar.
    http://dosya.turksportal.net/research/2013/
    Buradan profilleri bulabilirsin.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ankara Community Stadium'u ben de hic duymadim.

Hatta veritabaninda yok!

Ilginc. Maclarin tarafsiz sehirde oynanmasini istedik (daha once tarafsiz saha yapiyorlardi ve mesela Fenerbahce ve Samsun Olimpiyat Stadinda oynayinca bu tarafsiz saha kriterini karsiliyordu). Acaba bu nedenle oyun kendiliginden stat uretmeye mi basladi bu tip maclar icin?

Baska karsilasan var mi?
    Şefim, çeviri de bu şekilde stadyum isimleri var, şehir / ülke / il başta olarak - community, city stadium vb. Bunları çevirmiştik.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    http://dosya.turksportal.net/research/2013/
    Buradan profilleri bulabilirsin.
    Eyvallah sağol

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyunda ayrıntıyı arttırmaları çok güzel olmuş fakat maç motoru pek iyi değil. Betadan sonra düzelir diye umut ediyorum.
    eto'o bitmiş.

Recep'in pa'si neden -8 olmus ki?

Muhammet Demirci ne yapti da -9 oluyor? adamin 12-13 yasinda ki hallerine aldanip -9 pa yapiyorsunuz.

Recep, Muhammet'e gore daha iyi. Izleyen hemen anlar zaten

u19 milli takimda Muhammet, Recep'in yedegiydi. Zaten bir turnuvada da en iyi oyuncu secildi.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

2 kasımda çıkacak tam sürümde maç motoru güncellemesi de bekleniyor mu? Konuşulan bir şey var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

arkadaşlar BETA sürümünü nasıl indirebilirim acaba? Yardım ederseniz sevinirim.

bu yıl recep ve muhammedin pa'ları kaç?

Quote Originally Posted by malpince View Post
    bu yıl recep ve muhammedin pa'ları kaç?
    Recep -8, Muhammed -9.

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    arkadaşlar BETA sürümünü nasıl indirebilirim acaba? Yardım ederseniz sevinirim.
    Steam'den indirebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    Recep'in pa'si neden -8 olmus ki?

Muhammet Demirci ne yapti da -9 oluyor? adamin 12-13 yasinda ki hallerine aldanip -9 pa yapiyorsunuz.

Recep, Muhammet'e gore daha iyi. Izleyen hemen anlar zaten

u19 milli takimda Muhammet, Recep'in yedegiydi. Zaten bir turnuvada da en iyi oyuncu secildi.
    Aslında sorun Muhammedin mi Recepten yoksa Recebin mi Muhammedden iyi olması ya da Muhammedin -9'u hakedip haketmediği değil..

Muhammedin hemen hemen tüm özellikleri girilmiş olmasına rağmen halen bir set PA değeri atanmamış. Yani Muhammedin -9 olması onun için çok şey ifade etmiyor çünkü zaten bilgisayarın atayacağı özellik yok gibi, bu durumda neden halen Muhammede set PA verilmiyor bu bir.. İkincisi de Recebin halen neden -8 PA'da kaldığı..

Hatta bir üçüncüsü de Muhammed'in nerdeyse tüm özellikleri el ile girilmişken (-ki bu iyi takip edildiğini gösterir), Recep'in halen 5-6 özelliğinin el ile girilmiş olması, kalanlarının random atanmasının sebebi nedir? İyi mi takip edilmiyor, yoksa geleceğe dair gözlem yapılamıyor mu?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by barahir View Post
    Aslında sorun Muhammedin mi Recepten yoksa Recebin mi Muhammedden iyi olması ya da Muhammedin -9'u hakedip haketmediği değil..

Muhammedin hemen hemen tüm özellikleri girilmiş olmasına rağmen halen bir set PA değeri atanmamış. Yani Muhammedin -9 olması onun için çok şey ifade etmiyor çünkü zaten bilgisayarın atayacağı özellik yok gibi, bu durumda neden halen Muhammede set PA verilmiyor bu bir.. İkincisi de Recebin halen neden -8 PA'da kaldığı..

Hatta bir üçüncüsü de Muhammed'in nerdeyse tüm özellikleri el ile girilmişken (-ki bu iyi takip edildiğini gösterir), Recep'in halen 5-6 özelliğinin el ile girilmiş olması, kalanlarının random atanmasının sebebi nedir? İyi mi takip edilmiyor, yoksa geleceğe dair gözlem yapılamıyor mu?
    yanlış biliyor olabilirim ama bildiğim kadarıyla pa'nın tüm özelliklerin girilmesi ile alakası yok. o ca da oluyor. verilen ca ya göre girilmemiş değerleri oyun kendisi atıyor. pa ise oyuncunun potansiyeli.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

18. Exclamation

Arkadaşlar ben oyunu steamdan indirdim oyun tamamen kuruldu beta yani işte steama girip fm 13'e gelip playa basıyorum 5 dakka beklememe rağmen oyun açılmıyor hiç bir tık yok sorun nedir

http://footballmanagerwiki.co.uk/ind...ential_Ability

PA(potential ability) demek potansiyel yetenek demek yani oyuncunun ulaşabileceği maximum noktayı belirliyor. sizin bahsettiğiniz CA(current ability) şimdilik yetenek özelliği. Muhammed'in PAsı -9 iken Recep'inki -8 yani Muhammed 150-180 arası bir değer alıyorken Recep ise 130-160 arası bir PA değerine sahip oluyor her oyunda.birinin maximumu diğerinin minimumuna eşit neredeyse. Daha önce bende sordum bir kaç yerde, Muhammed'in Recepten ne üstünlüğü olduğunu neden daha fazla gelecek vaadeddiğini ama bir cevap alamadım.2 yıl önce -9 PA alan Berkini düşününce Muhammed ve Recep'in ikisininde -10 alması gerektiğini düşünüyorum ben gerçi :P
    Last edited by Spe1907 : 30.Ekim.2012 at 23:28

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Son güncellemeden sonra biraz oyunu oynadım. Maç motorundaki saçmalıklar düzeltilmiş. Full bekliyoruz.

Oyunu birkaç defa steamden yüklememe rağmen "This game is currently unavailable (Unspecified Error)" hatası veriyor ne yapmalıyım yardımcı olabilecek varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Oyuncuların yetenek ve potansiyellerine yıldız vermede sorun olabilir mi ?
    Bir sürü 4.5 - 5 yıldız potansiyelli adamlar var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Yahu 3d de yüksek ayarlarda takılmalar yaşıyorum sizde de var mı bu durum.. 2k13 de sıkıntı yaşamazken fm de onması canımı sıkıyo açıkçası.. Beta olduğu içindir umarım diyorum..

Var mı böyle bi sorun yaşayan?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Yahu 3d de yüksek ayarlarda takılmalar yaşıyorum sizde de var mı bu durum.. 2k13 de sıkıntı yaşamazken fm de onması canımı sıkıyo açıkçası.. Beta olduğu içindir umarım diyorum..

Var mı böyle bi sorun yaşayan?
    Benimde beta yeni elime geçti ancak hiç takılma yaşamadım.Ancak demodan farklı olarak beta da çok saçma hareketlerle karşılaştım.Demoda maç motoru yine iyi sayılırdı ancak betada epey kötü.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Geçen seride olduğu gibi bu seride de aynı sorun devam ediyor.
    Özellikle Premier Lig'e Türkiye'den oyuncu transfer ederken çok yüksek maaş talebinde bulunuyorlar.
    Örnek:
    Stoch'u 13 milyon euroya Arsenal'e aldım maaş olarak yıllık 4M €, imza parası 2M €, temsilci parası 2.5M € gibi ücretlerle karşı karşıya kaldım.
    Aynı sekilde Gökhan Gönül'ü de Arsenal'e transfer ettim senelik 5M € istiyor.

Bunlar gerçekten abartılı paralar.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yahu 14/15 sezonunda yabancı oyuncu sayısı 5 e mi düşüyor ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Yahu 14/15 sezonunda yabancı oyuncu sayısı 5 e mi düşüyor ?
    Aynen öyle

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri