1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: FM 2013 BETA Susie İsim Yaması

Default FM 2013 BETA Susie İsim Yaması

Kurmak için Program Files\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\data\db\1300 dizinindeki dbc, edt ve Inc klasörlerini silin. İndirdiğiniz klasörün içindeki dbc, edt ve Inc klasörlerini buraya kopyalayın.

Editor data files dosyasınıda C:\Users\<Kullancı adı>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\Editor data içine atınız. Editor data klasörü yoksa oluşturunuz.

Download

https://rapidshare.com

http://www.mediafire.com

Alıntıdır

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Oyunun başında dbc, edit, lbc dosyalarını silmemiş arkadaşlarda Almanya ve Japonya milli takımları yok ve bu dosyaları sonradan silmek kayıtlı oyuna etki etmiyor. Yukarıda linki verilen adresteki dosyaları indirip anlatıldığı gibi yaptığınızda ise kayıtlı oyunlarınızda Almanya ve Japonya milli takımlarında gerçek oyuncuları görmek mümkün -ben denedim, çalışıyor- ancak milli takımları anında düzeltmiyor, bir sonraki milli takım kadro seçmelerinde düzeltiyor.

Kötü yanı ise, Türkçe ayarlarda oynayanların ayarlarının üstüne yazması, bunun sonucunda;

Çek Cumhuriyeti - The Czech Republic
    Makedonya - Former Yugoslavian Republic of Macedonia
    FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri - FIFA World Cup UEFA Qualifying Section

oluyor.

Ben Mons ile(bu dosyları yapan arkadaş) irtibata geçtim ve bunları ben buldukça ona yazıyorum o da yeni versionlar için düzenleme yapıyor.

Eğer sizde benim gibi bu iki milli takımda gerçek oyuncuları görmek istiyorsanız kullanın derim.
    Ayrıca gerçek hayattaki medya ve gazeteci isimleri ile bazı takım ismi düzeltmeleri de mevcut bu dosyalarda.
    Last edited by Maegras : 24.Aralık.2012 at 09:27

linklerde sıkıntı var maalesef...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Maegras View Post
    Oyunun başında dbc, edit, lbc dosyalarını silmemiş arkadaşlarda Almanya ve Japonya milli takımları yok ve bu dosyaları sonradan silmek kayıtlı oyuna etki etmiyor. Yukarıda linki verilen adresteki dosyaları indirip anlatıldığı gibi yaptığınızda ise kayıtlı oyunlarınızda Almanya ve Japonya milli takımlarında gerçek oyuncuları görmek mümkün -ben denedim, çalışıyor- ancak milli takımları anında düzeltmiyor, bir sonraki milli takım kadro seçmelerinde düzeltiyor.

Kötü yanı ise, Türkçe ayarlarda oynayanların ayarlarının üstüne yazması, bunun sonucunda;

Çek Cumhuriyeti - The Czech Republic
    Makedonya - Former Yugoslavian Republic of Macedonia
    FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri - FIFA World Cup UEFA Qualifying Section

oluyor.

Ben Mons ile(bu dosyları yapan arkadaş) irtibata geçtim ve bunları ben buldukça ona yazıyorum o da yeni versionlar için düzenleme yapıyor.

Eğer sizde benim gibi bu iki milli takımda gerçek oyuncuları görmek istiyorsanız kullanın derim.
    Ayrıca gerçek hayattaki medya ve gazeteci isimleri ile bazı takım ismi düzeltmeleri de mevcut bu dosyalarda.
    Mons'a öneride bulunmamanızı rica ediyorum. İkilemde kalmasın. Bazı çevirileri yanlış yaptırılmış. Çevirilerin tamamın düzenleyip göndereceğim kendisine %100 Türkçe olacak şekilde.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri