1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Beta Keyler Hakkında

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Beta Keyler Hakkında

arkadaşlar Fmg okuduğum bir yerde...Steam beta'nın 5 Kişinin kullanım izni veriyormuş bu haber ne doğrudur ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Bize böyle bir haber ulaşmadı. Deneme yanılma ile kontrol edebilirsin.

denedim. olmuyor. kullanılmış key veriyor steamde. tahminen kasımda oyun bu keyin kullanıldığı hesaplara gelir artık. tekrar keyle uğraşmayız.ç

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by fermanager View Post
    denedim. olmuyor. kullanılmış key veriyor steamde. tahminen kasımda oyun bu keyin kullanıldığı hesaplara gelir artık. tekrar keyle uğraşmayız.ç
    teşşekkür ederim..saolun ..denediğiniz için allah razı olsun..

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Ayrı bir hesapla gelmez oyun. Size key verir. Siz de kendi hesabınıza o keyi kaydettirerek oynarsınız.

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Ayrı bir hesapla gelmez oyun. Size key verir. Siz de kendi hesabınıza o keyi kaydettirerek oynarsınız.
    ben kaydettim. aynı keyi başka bir hesapta kullanmak istedik olmadı.

peki ya ben steam kullanıcı adı şifremi versem? kuramaz mı oyunu arkadaşım. bunu denemedim :S

ben kaydettim. aynı keyi başka bir hesapta kullanmak istedik olmadı.

peki ya ben steam kullanıcı adı şifremi versem? kuramaz mı oyunu arkadaşım. bunu denemedim :S
    Key, Steam hesabınızla eşleştirildiğinden aynı keyi başka bir hesap ile kullanamazsınız ancak aynı hesabı başka bilgisayarlarda kullanabilirsiniz diye biliyorum.

Nesil
    2007

Bana ön sipariş verdiğim Vatan Bilgisayar'dan SMS olarak FM 2013 şifresi geldi. Fakat şifreyi steam'e girdiğimde hatalı şifre yazıyor. Şifrem eksik gibi geldi bana çünkü formatı şöyle: AAAAA-BBBBB-CCCC. Yani son kısmı 4 haneli. Bu işte bir hata mı var yoksa bu şifre ile Beta indiremez miyim?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Bana ön sipariş verdiğim Vatan Bilgisayar'dan SMS olarak FM 2013 şifresi geldi. Fakat şifreyi steam'e girdiğimde hatalı şifre yazıyor. Şifrem eksik gibi geldi bana çünkü formatı şöyle: AAAAA-BBBBB-CCCC. Yani son kısmı 4 haneli. Bu işte bir hata mı var yoksa bu şifre ile Beta indiremez miyim?
    Hatanızı her yere yazmanın size yararı dokunmaz.Görevli biri görünce zaten cevap verecektir.

Telaşınızı anlıyorum bi ara bence Vatan'ı..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Mesaj Yetkileri