1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Transfer Bütçesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Default Transfer Bütçesi

Merhaba arkadaşlar,

Hangi takımla başlarsam başlayayım finansta belli miktarlar görülmesine rağmen transfer bütçesi olarak hiç para ayrılmıyor. Bunun nedeni kariyerin başlarında yönetimin gözüne girememek mi?

Nesil
    2011
    Yer
    adana

ilk sezonda transfer bütçesine izin verme açık olabilir mi?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Öyle bir ayar mı var kaptan? İlk defa duyuyorum..

ben de ilk kez duyuyorum.

Yeni oyun açarken, ligleri açık olmasını istediğin ülkeleri seçip ileriye bastıktan sonra, kaç tane ligin açık olmasına karar verdiğin ekranda aşağıda öyle bir seçenek var evet...

Oyunun türkçe çevirisi iğrenç olduğundan hiç türkçesine bakmadım ama ingilizcesi "Allow First Window Transfer Budgets". Bu tikliyse oyuna başlar başlamaz transfer yapabilirsin.

Ben kapatmanını öneririm tabi, bu şekilde şu anki kadrolarla daha gerçekçi bir oyun oluyor. Ama beta bu transferleri deneyeceğim diyorsan başka. =P

Türkçesi "Transfere izin ver" gibi bişi olabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sağol dostum, çok teşekkür ederim, farkında değilmişim o seçeneğin..

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Öyle bir ayar mı var kaptan? İlk defa duyuyorum..
    benim oynadığı türkçe yamasında çevirisi böyle olduğu için dedim ve önceki mesajda arkadaş demek istediğimizi açıklamış

Quote Originally Posted by front View Post
    Yeni oyun açarken, ligleri açık olmasını istediğin ülkeleri seçip ileriye bastıktan sonra, kaç tane ligin açık olmasına karar verdiğin ekranda aşağıda öyle bir seçenek var evet...

Oyunun türkçe çevirisi iğrenç olduğundan hiç türkçesine bakmadım ama ingilizcesi "Allow First Window Transfer Budgets". Bu tikliyse oyuna başlar başlamaz transfer yapabilirsin.

Ben kapatmanını öneririm tabi, bu şekilde şu anki kadrolarla daha gerçekçi bir oyun oluyor. Ama beta bu transferleri deneyeceğim diyorsan başka. =P

Türkçesi "Transfere izin ver" gibi bişi olabilir.
    Bence türkçesi iğrenç felan demeyelim turksportal da bunu çok kısa bi sürede yaptı neticede

Bu iş de zor bi iş

Mesaj Yetkileri