Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 49 arası toplam 49 sonuç

Konu: Futbol Direktörü (Director of Football) Rehberi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    Tamam Biliyorum Zaten.siz Anlamadınız Sanırım Sorumu.diyelim Ki Sat Veya Serbest Bırakı Sectık?ne Oluyor Başkan Ya Da Direktor Karsılıklı Mı Anlasarak Yolluyor Tek Taraflı Mı ? Tek Taraflıysa Hıc Gerek Bıle Yok Bunu Yapmaya Kendım Hallederım Daha ıyı
    Sorunuzu anladım, mesajımı düzenliyordum o sırada. Siz o araya geldiniz. Düzenlenmiş olan mesajımda cevap yer alıyor.

Ben kendi takımlarımda Futbol Direktörü kullanmıyorum Benim oyun anlayışıma ters bir özellik.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Sorunuzu anladım, mesajımı düzenliyordum o sırada. Siz o araya geldiniz. Düzenlenmiş olan mesajımda cevap yer alıyor.

Ben kendi takımlarımda Futbol Direktörü kullanmıyorum Benim oyun anlayışıma ters bir özellik.
    EYVALLAH SAGOL TAMAMDIR.HOCAM KARİYERLERDE NOTTS COUNTY KARİYERİ AÇTIM BİR İNCELESENE OYUNCULARA İLİŞKİN DÜŞÜNCELERİM VAR DÜŞÜNCELERİNİ MERAK EDİYORUM.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tabii incelerim ancak buraya konu ile alakalı olmayan mesajları atmamaya çalışalım.
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Valla ben Galatasaray'a Johan Cruijff'u aldım. Maaşı yıllık 2 milyon TL ama olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Biraz da şekil yapmış oluyoruz kendimizi gaza getiriyoruz tabi
    Sentugo.

Nesil
    2005

Napoli'deyim ve benim direktör pek başarılı değildi. Bende transfer konusunda elinden aldım görevi. Gerçekleştiremediğ transferleri ve gittim yaptım (basit bir kira transferiydi). Bu başarısızlığı direktörün neyine bağlayabiliriz?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dediğim gibi direktörlere transfer işini bırakmaya lüzum yok. Oyundaki yeni bir özellik olduğu için tam olarak standarta kavuşamadı daha.

Sorunuzun cevabını tam olarak bilemem. Ama herhangi bir Antrenörlük ya da Zihinsel özelliklerine bağlı olmadığını biliyorum. Zannedersem bu başarısızlık direktörün "Kadro Yönetimi" özelliğinden kaynaklanıyordur.

Futbol Direktörünüze gelin ve Profiline değil sağ yukarıdan "Bilgi" kısmına bakın. Eğer "Yetiştirme" ve "Kadro Yönetimi" değerleri üst noktada ise bana kalırsa o transferi gerçekleştirmesi gerekir. Gerçekleştiremiyorsa nedenini bilmiyorum açıkçası.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mesela Fenerbahçeyle başlayıp hemen kovulan Aykut Kocaman'ı bu göreve getirebilir miyiz?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hiç denemedim de Aykut Kocaman kabul ederse neden olmasın. Sanırım Fatih Terim için yapılabiliyordu, Aykut Kocaman için de yapılabilir.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ya Oyuncu Sözleşmelerini diğer personeller yapsın istiyorum. Ama nereden yapılıyor bulamıyorum?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmReLie View Post
    Ya Oyuncu Sözleşmelerini diğer personeller yapsın istiyorum. Ama nereden yapılıyor bulamıyorum?
    Personel Sorumlulukları sekmesinden yapılıyor.
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

hocam bunun pdf'si var mı sıradan hepsini alıyorumda baya kitapçık olur çıktı alsam fm'cinin cep kitabı diye

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustiUA View Post
    hocam bunun pdf'si var mı sıradan hepsini alıyorumda baya kitapçık olur çıktı alsam fm'cinin cep kitabı diye
    Yokmuş. Hazırladım ve yazıya da ekledim. Buyrun;

BU YAZININ PDF HALİ İÇİN TIKLAYINIZ
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

hocam öncelikle çok teşekkür ederim eğer sorun olmazsa bi kaç eksik olan rehber daha var pdf hali onlarıda koyabilirmisiniz hepsi arşivlik olmuş çünkü oyunun her anında lazım olabilecek şeyler koyarsan sevinirim koyamazsan da canın sağolsun bu kadar hazırlamış emek çekmiş eyvallah

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lütfen eksik rehberleri bana belirtin. Seve seve onları da pdf formatında yayınlarım.
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

10 Temmuz 2012'de Galatasaray'ın başına geçtim ve şu an ki tarih 15 Temmuz 2013. Bu 1 yıllık süre zarfında direktörlük için sık sık Fatih Terim'in kapısını aşındırdım ama tekliflerimi sürekli olarak "Şu anda kulübünüzün yapacağı sözleşme görüşmeleri ile ilgilenmiyorum" şeklinde geri çevirdi. (Personel ara kısmında da adı gözükmüyor gerçi)

Ne kadarlık bir bekleyişin ardından, takımın bir önceki menajerine direktörlük teklif edebiliyoruz acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bonzi View Post
    10 Temmuz 2012'de Galatasaray'ın başına geçtim ve şu an ki tarih 15 Temmuz 2013. Bu 1 yıllık süre zarfında direktörlük için sık sık Fatih Terim'in kapısını aşındırdım ama tekliflerimi sürekli olarak "Şu anda kulübünüzün yapacağı sözleşme görüşmeleri ile ilgilenmiyorum" şeklinde geri çevirdi. (Personel ara kısmında da adı gözükmüyor gerçi)

Ne kadarlık bir bekleyişin ardından, takımın bir önceki menajerine direktörlük teklif edebiliyoruz acaba?
    Bu konu için belirlenen standart bir süre yok. Sürekli denemeniz gerekir.

Oyunda Fatih Terim'den çok daha iyi ve Galatasaray'ı tercih eden futbol direktörleri mevcut. Onlara yönelmeniz futbol direktörünü kullanma amacınıza göre daha etkili olabilir.
    Sentugo.

Genç transferlerini başkana bırakmak sizce iyimidir kötümüdür?çünkü oyunda başkanın özelliklerini göremiyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Alicannike View Post
    Genç transferlerini başkana bırakmak sizce iyimidir kötümüdür?çünkü oyunda başkanın özelliklerini göremiyoruz
    Ben bu soruya iyi ya da kötü diyemem. Başkan var başkan var. Başkan cebinden verir alır en iyi oyuncuyu, mükemmel bir durum. Ancak yine de çoğu başkan bunu yapmaz. Bu sebeple, kendi kendimize bir oyuncuyu transfer ederken daha ucuza alabileceğimizi düşünüyorum.
    Sentugo.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri