1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Direkten dönen toplar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Direkten dönen toplar

Son 3 maçımda toplam 12 topum direkten döndü. Sizde de böyle mi yoksa bu ben,im şanssızlığım mı? Umarım gerçeğinde düzelir bu durum.

Ek olarak bir de maç motorunda sürekli oyuncular geri dönüyor. Sürekli kaleciye geri pas ya da savunmaya saçma sapan geri paslar var.
    Last edited by Ralph : 22.Ekim.2012 at 17:40
    FM Gazetesi

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Kaleciye geri pas olayı bendede oluyor gerçi taktigindende kaynaklanabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

bende hücum ve direk paslarla oynadığım halde kalecim 40 dan fazla pas yaptı.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    bende hücum ve direk paslarla oynadığım halde kalecim 40 dan fazla pas yaptı.
    Sen en iyisi kalecini oyun kurucu yap orta sahada
    Saka maka bir yana biraz önce man City'e karsı oynuyorum Chelsea ile
    Savunma oyuncuları bek oyuncuları ve ramires agüeronun pesinden koşuyor
    Sonra ne olduysa bir anda bıraktılar git gol at dercesine o da sagolsun affetmedi
    Dicem o ki çok saçma sapan hareket yapıyorlar inşallah fullversion da böyle bir saçmalık olmaz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu bilinen bir hata. Tam sürümde bu hatayı görmeyeceği sanırım. Aynı şekilde penaltı kaçma olayları da var.
    Sentugo.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Benimde çok karşılaştığım bir durum çok can sıkıcı..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

gerçekten çok fazla direkten dönen top var...bir maçta 4 kez direkten dönen top bile oldu ama 2 maçta 1 direk banko gibi bişey !
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Evet malesef direkten dönen top çok fazla.

Komple hücuma yüklen seçeneği ile maçta son anlar oynanırken oyuncuların topu kaleciye dönmesi ve son atak şansımızı bitirmesi de ayrı bir saçmalık.

bende de direkten dönen toplar çok fazla ve öyle anlarda topu geriye atıyolar ki çıldırma noktasına geliyo insan. üstelik atak futbol oynatıyorum. aynı zamanda ofsayttan da çok gol oluyo. her maçım 3-5 gollü geçiyo, bi o kadar da ofsayttan verilmeyen gol oluyo. çok ilginç.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    bende de direkten dönen toplar çok fazla ve öyle anlarda topu geriye atıyolar ki çıldırma noktasına geliyo insan. üstelik atak futbol oynatıyorum. aynı zamanda ofsayttan da çok gol oluyo. her maçım 3-5 gollü geçiyo, bi o kadar da ofsayttan verilmeyen gol oluyo. çok ilginç.
    Sırf o geriye verme olayına yaptığım stres yüzünden oyunu oynamıyorum şu aralar
    FM Gazetesi

Adamlar mağlup durumdayken bile kornerden 2 pasla kaleciye dönüyolar, türk takımlarının klasik özelliğidir diye ekledir sanmıştım ben de :P Meğer chelsea de öyle yapıyomuş oyunda.

Edit : Bi de çarprazdan ceza sahasına girip sıfırdan şut çekme olayı var, şut yerine içeri orta yapsa %100 gollük pozisyonlar bunlar. Direk auta vurunca kızıyo insan. Tam sürümde şu 3-4 hata düzelir umarım.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Adamlar mağlup durumdayken bile kornerden 2 pasla kaleciye dönüyolar, türk takımlarının klasik özelliğidir diye ekledir sanmıştım ben de :P Meğer chelsea de öyle yapıyomuş oyunda.

Edit : Bi de çarprazdan ceza sahasına girip sıfırdan şut çekme olayı var, şut yerine içeri orta yapsa %100 gollük pozisyonlar bunlar. Direk auta vurunca kızıyo insan. Tam sürümde şu 3-4 hata düzelir umarım.

Bunlara ek olarak orta kafa gol oyunu ve orta gol oyunu olmuş adam kanattan geliyor ortayı açıyor ya direk kaleye giriyor yada biri kafa vuruyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Son 3 maçımda toplam 12 topum direkten döndü. Sizde de böyle mi yoksa bu ben,im şanssızlığım mı? Umarım gerçeğinde düzelir bu durum.

Ek olarak bir de maç motorunda sürekli oyuncular geri dönüyor. Sürekli kaleciye geri pas ya da savunmaya saçma sapan geri paslar var.
    ek olarak dediğin kısım var ya çok doğru olmuş bence. Türk takımlarının vazgeçemediği şey o, geri pas. özellikle Fenerbahçe
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    ek olarak dediğin kısım var ya çok doğru olmuş bence. Türk takımlarının vazgeçemediği şey o, geri pas. özellikle Fenerbahçe
    Özellikle Fenerbahçe'mi? Bence Beşiktaş maçlarını izlemelisin
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

o zaman sıkıntı yok Görkem
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ama bunu yabancı takımlar da çok sık yapıyor. Sorun orada.
    FM Gazetesi

Aslında geriye pası yasakla diye bir mod olacak... Direkt 2002 Dünya Kupası Güney Kore taktiği...

Mesaj Yetkileri