Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 277 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Beşiktaş

1. Default

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Kalede Cenk'ten şaşmayın derim. Mc Gregor mübarek her topu içeri alıyor, bir çok maçta yaktı. Ne zaman Cenk'i oynatmaya başladım toparladım.

Ayrıca Almeida hiçte fena oynamıyor. Almeida,Holosko,Pektemek hatta Quaresma varken forvete gerek yok diye düşünüyorum. Sağ ve sol bek bulun Sol bekte Uğur'u oynatmak gibi bir hata da yapmayın Tanju ile idare ediyorum ama devre arası sol bek alacağım.
    Katılıyorum kaleyi sakın McGregor a emanet etmeyin. Bildiğin kova. Cenk çok başarılı. Para olsa maaşını arttıracağım .
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by grjonny View Post
    Katılıyorum kaleyi sakın McGregor a emanet etmeyin. Bildiğin kova. Cenk çok başarılı. Para olsa maaşını arttıracağım .
    Devir kıyak yapma devri değil, kemer sıkma cimrilik yapma devri
    FM Gazetesi

3. Default

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Devir kıyak yapma devri değil, kemer sıkma cimrilik yapma devri
    O yüzden arttırmıyorum ya maaşı
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

vay arkadaş gene ismail abiye kapının önü göründü. beyler kovdular beni, dikkatimi çeken hiç kırmızı kart olmuyor. hiç bana penaltı verilmiyor ama rakip iki maçta bir penaltı kullanıyor. o orta şut karışımı yediklerimi saymıyorum. ne ettiysem toparlayamadım transfersiz başlamıştım.

Başta transfer bütçesini kullanmayıp transfer yapmak isteyen arkadaşlar İbrahim Akın, Ergic, James McFadden, Kewell, Drenthe, Hitzlsperger, Grygera, Mensah, Jérémy Berthod gibi isimleri deneyebilirler.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Mustafa'ya yazık. Garibim FM'de bile sol açık oynatılıyor.
    El mahkum
    Mustafa sakat baslamiyormu
    Birde Quaresma gibi bir adam var o mevkide.

Quaresma'yı oynatıp, sezon ortasında satmak en mantıklısı sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Mustafa sakat baslamiyormu
    Birde Quaresma gibi bir adam var o mevkide.
    Sakat başlamıyor. Oyun çıktığında güncellenir büyük ihtimal. Zaten oyun pek oyuna benzemiyor. Ben maç motorunu hiç ama hiç beğenmedim. Gole giderken kaleciye kadar dönüyor oyuncular topu.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Mustafa Pektemek sezona sakat başlamadı ki, sezon başladıktan sonra sakatlandı. Bu sebepten dolayı oyuna sakat başlamayacak.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Mustafa Pektemek sezona sakat başlamadı ki, sezon başladıktan sonra sakatlandı. Bu sebepten dolayı oyuna sakat başlamayacak.
    Doğru ya unuttum ben onu. Bak buna çok sevindim işte.
    FM Gazetesi

Oyunun çıktığı gün alıcam henüz oynBeşiktaş'la başlamak gerçekten inanılmaz heyecanlı olacak.Bu kadroyla büyüklere karşı galibiyet almanın hazzı inanılmaz olacak.Ama kafamda sayenizde taktik ve transfer şekillenmeye başladı bile.Oyun başladığı zaman satılık olan oyunculardan bize gelebilecek yok mu?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Alex de sezona serbest olarak baslamamisti sonradan kontrati fesh edilmisti?

13. Default

Daha zevkli bir sezon beni bekliyor işte gerçek menejer nasıl olur kendinizi kanıtlamanızın en güzel yolu.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Alex sonuçta şu anda bu takımda değil, bu şekilde Alex'i Fenerbahçe'de başlatmak imkansız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

fernandesi 21.000.000 usd'ye everton'a, q7'yi juventusa 9.500.000 usd'ye juveye, mehmet akyüzü de 2.600.000 usd'ye kayseriye verdim.

forvete ademilson'u 7,5 mil. usd, sol kanata vico'yu 6 mil. usd'ye aldım..48 ay taksit ödemeli..ikisi de süper yetenek.. 6 hafta itibariyle 5 maç kazandım, fb ile 2-2 kaldım.

Nesil
    2003

Sezon basladiktan sonra gerceklesen cezalar ve sakatliklar oyuna eklenmiyor. Ayni sekilde milli olma sayilari her yil sadece 31 Temmuz itibariyle yansitiliyor.

Kadrolari ise her zaman guncel tutmaya calisiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncuları kaça satacağımı merak ettim ve bir oyun açtım. Aşağı yukarı şu fiyatlara gidiyorlar;

Ricardo Quaresma : 7.75 MN
    Mehmet Akyüz : 1.9 MN
    Hugo Almeida : 1.5 MN
    Manuel Fernandes 13 MN

Fernandes'i daha da fazla fiyata satabilirsiniz muhtemelen, ben pazarlamak için uğraşmadım pek.
    Last edited by Ralph : 24.Ekim.2012 at 21:39
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Şahsen Fernandes'i satmayı göze alamam Kazanılan her maçın adamı oluyor genelde. Bide Holosko direk forvet oynattığınız zaman çok gol atıyor. Kontra oynadığım maçlarda en büyük kozum. Hızıyla fark yaratıyor.

En faydalı isimler; Cenk,Necip,Fernandes ve Holosko.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Şahsen Fernandes'i satmayı göze alamam Kazanılan her maçın adamı oluyor genelde. Bide Holosko direk forvet oynattığınız zaman çok gol atıyor. Kontra oynadığım maçlarda en büyük kozum. Hızıyla fark yaratıyor.

En faydalı isimler; Cenk,Necip,Fernandes ve Holosko.
    Sadece oyuncular kaça gidiyor diye merak ettiğim için denedim Bu arada güncelledim fiyatları.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Oyuna baslarken sadece sol bek ve bir forvet alirim Fernandes haric gelenleri satarim diye dusunuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktik ile ligin açılış karşılaşmasında Fenerbahçe'yi kendi sahamda 2-0 yendim ve bol pozisyon yakaladım. Farka da gidebilirdi maç. Ama kırılma anları da oldu tabi. Burak'ın oynadığı yere Kleber gelecek.

FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

abi bu mehmet akyüz nedir ya haha almeida satılmıyor, akyüz'e direk talip çıkıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    abi bu mehmet akyüz nedir ya haha almeida satılmıyor, akyüz'e direk talip çıkıyor.
    Vallahi o bana da çok saçma geldi ama 1.9 geliyor takıma. 2 milyon diyelim şuna

Edit: Bu arada Drenthe sol back de harika işler yapıyor. Bilginize...
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Vallahi o bana da çok saçma geldi ama 1.9 geliyor takıma. 2 milyon diyelim şuna

Edit: Bu arada Drenthe sol back de harika işler yapıyor. Bilginize...

hücummu oynatıyorsun destekmi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Back destek. Maçın seyrine göre sol açığa alıyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Drenthe'nin 4 maçlık sonucu:

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

4.79 top kapma 2 de asist gayet iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takım harika gidiyor. Taktiğim de tuttu. Kadro da tuttu. Bu arada Kleber'i alamadım param yetmedi. Vico'yu kiraladım bir yıllığına. Oda yavaştan ısınıyor takıma, sakattı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by peso View Post
    fernandesi 21.000.000 usd'ye everton'a, q7'yi juventusa 9.500.000 usd'ye juveye, mehmet akyüzü de 2.600.000 usd'ye kayseriye verdim.

forvete ademilson'u 7,5 mil. usd, sol kanata vico'yu 6 mil. usd'ye aldım..48 ay taksit ödemeli..ikisi de süper yetenek.. 6 hafta itibariyle 5 maç kazandım, fb ile 2-2 kaldım.
    bu rakamlara nasil sattin pes dogrusu. 40 takla attım ben satamadim genede.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayatımın en kötü Fm sezonunu geçiriyorum Beşiktaş ile

FM Gazetesi

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri