Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 277 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Football Manager 2013 | Beşiktaş

Beşiktaş ile oynayanlar olarak, bu başlık altında fikir alışverişinde bulunabiliriz diye düşündüm.

Öncelikle sormak istediğim bir şey var. Ligin ilk yarısında kimleri transfer ettiniz? Başarılı oldunuz mu? Ligin ilk devresi bittiğinde kaçıncıydınız? Açıkçası ben pek istediğim oyunu sahaya yansıtamadım. İlk açtığımda hiç oyuncu transfer etmedim, olan kadro ile oynadım ve tat vermedi oyuncular malum. İkinci defa açtım ve bu sefer 4-5 transfer yaptım 48 ay olayı ile. Ama durum daha da kötü oldu. Belki de taktiğimde problem var.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Transfer yapamıyoruz, eldeki oyuncular da oldukça kötü durumda. Kayseri ve Bursa'nın oyuncuları bile daha iyi.
    Hilbert ve Holosko'yu önerdim alan olmadı. Mehmet Akyüz'ü 1.4 milyon euroya satıp Kara'yı aldım. Crespo'yu da beleşten aldım Almeida'yı hiç sevmiyorum. Lig maçlarına geçmedim daha bakalım nolacak.
    İbrahim Akın'a da sözleşme beğendiremedim Manisa aldı. Maaş bütçesi de kötü durumda olduğundan serbest de olsa pek kimse gelmiyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Keşke kişiselleştirmeseydik.Bir başlık altında diğer takımları da konuşurduk..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Keşke kişiselleştirmeseydik.Bir başlık altında diğer takımları da konuşurduk..
    Bu şekilde bir takım ile ilgili daha fazla ayrıntıya girilebilir diye düşündüm. Aynı şekilde diğer takımlara da böyle başlıklar açılabilir aslında. Diğer ortak konular ise ortak başlıklarda konuşulabilir. Bilmiyorum, ters geliyorsa ortak yapılabilir farketmez. Ama bence böyle daha yararlı.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Transfer yapamıyoruz, eldeki oyuncular da oldukça kötü durumda. Kayseri ve Bursa'nın oyuncuları bile daha iyi.
    Hilbert ve Holosko'yu önerdim alan olmadı. Mehmet Akyüz'ü 1.4 milyon euroya satıp Kara'yı aldım. Crespo'yu da beleşten aldım Almeida'yı hiç sevmiyorum. Lig maçlarına geçmedim daha bakalım nolacak.
    İbrahim Akın'a da sözleşme beğendiremedim Manisa aldı. Maaş bütçesi de kötü durumda olduğundan serbest de olsa pek kimse gelmiyor.
    Çok kötü Beşiktaş çok. Bu sene bu takımla FM oynanmaz.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Ne kadar borcu var? Birde Fernandesi satip diger bolgelere adam almayi dusundunuzmu ?

6. Default

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Ne kadar borcu var? Birde Fernandesi satip diger bolgelere adam almayi dusundunuzmu ?
    Fernandes'i satmak benimde aklıma geldi. Ama satsam takımda pas vermeyi bilen yok.. Gerçi istifa ettim Beşiktaş'tan. Alan Dzagoev gelirmi bilmiyorum ama çok iş yapar.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Çok kötü Beşiktaş çok. Bu sene bu takımla FM oynanmaz.
    Bence tam tersi tam oynamalık takım.Takımı bu durumdan kurtarıp üst düzey bir takım haline getirmek zevkli olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Beşiktaşlı arkadaşların işi gerçekten zor. ben olsaydım boşa maaş alan bir sürü adam var , onları yollarım ve holoskodan çok yararlanırım. oyunun hızlı oyunculara bir zaafı var , değerlendirin bunu böyle bir takımı yönetmek daha zevkli olur bence.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Beşiktaşlı arkadaşların işi gerçekten zor. ben olsaydım boşa maaş alan bir sürü adam var , onları yollarım ve holoskodan çok yararlanırım. oyunun hızlı oyunculara bir zaafı var , değerlendirin bunu böyle bir takımı yönetmek daha zevkli olur bence.
    Katiliyorum yorumlardan anladigim kadariyla hava toplarida oyunda is yapiyormus Almeida-Holosko ikilisi yedek icinde Batuhan-Pektemek ikilisi cok iyi olur bence.Ilk sezon avrupa kupalarina katilmak yeter zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tyfnkrvl07 View Post
    Bence tam tersi tam oynamalık takım.Takımı bu durumdan kurtarıp üst düzey bir takım haline getirmek zevkli olur.
    Öyle yapmak istesem kötü takım seçip yaparım zaten Ama biz genelde arkadaş ile multi oynadığımız için, o Fener alınca ben Beşiktaş... Yani tuhaf kaçacak. Bilemiyorum belki de Beta olduğu için böyle etkisiz. Çünkü sayısız direkten dönen top var, sayısız yüzdeyüz kaçan gol pozisyonu var. Bunlar Beta'ya ait hatalar olabilir. Bir de orijinal oyunda bakmak lazım ama yine de çok haksız bir rekabet olacak Multi için.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Kanat kullanmayın bence. AMC'de kullanmayın. Çift forvet 1 dm 3 mc ile defansif anlayış iyi gider ilk iki sezon falan. Ben öyle yapacağım. Bütün serilerde Holosko'yu forvet kullandım. FM 2012'de Almeida - Holosko idi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Kanat kullanmayın bence. AMC'de kullanmayın. Çift forvet 1 dm 3 mc ile defansif anlayış iyi gider ilk iki sezon falan. Ben öyle yapacağım. Bütün serilerde Holosko'yu forvet kullandım. FM 2012'de Almeida - Holosko idi.
    Mantıklı aslında. Transfer yapmadan ilk seneyi böyle atlatmak mantıklı olabilir. En azından kapanarak ya da kontra ataklarla gol bulmak etkili olabilir.
    FM Gazetesi

Bu seride Beşiktaş'tan ümitliydim aslında ancak yorumlarınızı okuyunca hevesim kaçtı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    Bu seride Beşiktaş'tan ümitliydim aslında ancak yorumlarınızı okuyunca hevesim kaçtı.
    Daha önce de söylediğim gibi beta ile ilgili sıkıntılar var maç motorunda. Bir de orjinal oyunda denemek lazım Beşiktaş'ı. Sonuçta bu oyunun taslak hali gibi bir şey.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Valla şampiyonlar ligini aldım bilen biliyo Fenerbahçe ile ilk sezon tek maçta bana fark atan takım oldu o da Beşiktaş 4-0 mı 3-0 mı ne yendiler beni..

Şuan bunları okuyorum bana çok yabancı geliyo ben hangi takıma yenildim diyorum

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla şampiyonlar ligini aldım bilen biliyo Fenerbahçe ile ilk sezon tek maçta bana fark atan takım oldu o da Beşiktaş 4-0 mı 3-0 mı ne yendiler beni..

Her takıma ters düşen bir taktik vardır elbet. Sana da ters düşmüşlerdir.
    FM Gazetesi

Maça çıkan 11'i merak ettim, paylaşır mısın?

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Ben Fenerbahçeliyim ama yeni oyunda Beşiktaş'ı yönetmeyi düşünüyorum şahsen.Altyapı ne alemde...Belki 4-3-3 sistemi işleyebilir.
    Mc Gregor-Sivok-Escude-Hilbert-Toraman-Veli-Necip-Fernandes-Olcay-uğur-Holosko(Almeyda veya Batuhan) olabilir gibi geliyor...

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quaresma kaça satılıyor deneyen var mı?

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Quaresma kaça satılıyor deneyen var mı?
    Ben 5.75'e Juve'ye sattım ama 5.75 denedim yani direk gitti ve değeri orada (bu sene yeni eklenen bir özellik sanırım) 9.5 milyon Euro oldu. Belki fazla fiyata versem satılırdı yine bilmiyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quaresma gibi bir oyuncuyu oynatıp çok yük rakamlara satabilirsiniz. Ancak Beşiktaş'ta ilk sezon satmak yerine devamlı kadroda bulundurmak lazım. Hesabı iyi yapmak lazım. Senelik ücreti falan filan hikayeleri var.

Beta'da hücumlar orta kafa gol den ibaret. En az 1-2 tane böyle gol oluyor zannedersem. Quaresma da beni ilk sezon süpürdü
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Quaresma gibi bir oyuncuyu oynatıp çok yük rakamlara satabilirsiniz. Ancak Beşiktaş'ta ilk sezon satmak yerine devamlı kadroda bulundurmak lazım. Hesabı iyi yapmak lazım. Senelik ücreti falan filan hikayeleri var.

Beta'da hücumlar orta kafa gol den ibaret. En az 1-2 tane böyle gol oluyor zannedersem. Quaresma da beni ilk sezon süpürdü
    Sezon sonu gidiyor zaten, yenilemezsen
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    Maça çıkan 11'i merak ettim, paylaşır mısın?

Valla o ara taktik oturtmaya çalışıyodum.Zaten tek yenilgim bu idi..

Ancak Beşiktaş'ta çok fazla iyi oynadı bu maçta

Rövanş'ta zaten hıncımı aldım..Bir de bu maçtan önceki 3 maçım şu şekilde idi Bursa-Trabzonspor-Beşiktaş üst üste gelmiş onun da etkisi var.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Sezon sonu gidiyor zaten, yenilemezsen
    Tamam işte. Kadroda bulundurup ilk yarı bitmeden(transfer sezonu açılmadan) elden çıkartmak lazım. Daha yüksek paralara gidebilir diyorum.

Benim oyunumda da Beşiktaş Quaresma ile sözleşme yenileyemedi ve boşa düşmeden ünlü bir kulüp bedavaya kaptı.
    Sentugo.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Oyunda ilk maçımı oynadım. Ligin 1.haftasında Kayserispor'u 3-1 yendim. Diziliş bu maçları oynadıktan sonra sonuçları paylaşırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

7-8 maç oynadım ondan sonra Quaresma ile sözleşme yeniledim. Ancak aldığı parada indirim yapamadım gerçi artış bile istedi ama onu zor engelledik.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Peki oyunda ucuza ama saglam topculardan hangilerini beşiktaşa alırdınız ? Çoğu pozisyonda saglam bir takım degil zaten Beşiktaş.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sol bekte sıkıntı vardı Ziya'yı aldım Sivas'tan.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Almeida'yı satamadım gitti arkadaş. 3'e verdim halen alan yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

almeida satılmıyor evet.

beleşe oyun başında drenthe ve crespo'ya çökmeye çalışın bence.

Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri