1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Bu çoçuk iş yaparmı?

Default Bu çoçuk iş yaparmı?

arkadaşlar altyapıdan bu oyunucu çıktı regen mi bilmiyorum ama gelcekte iş yaparamı yoksa 19,20 yaşlarında satıyımmı şimdilik kiralıık verdim gelişsin diye önerilerinizi bekliyorum

ayrıca işime yararsa hangi özelliklerini geliştirmeliyim

Nesil
    2011
    Yer
    adana

daha 4 senesi var çok iyi bir poacher yaratabilirsin hızı ve hızlanması zaten çok iyi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Fiziksel olarak gelisirse cok iyi olur diye dusunuyorum tam olarak kontra atak oyuncusu.

teşekkürler peki hangi özelliklere veriyim şu anda bitiriciliğe veriyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bitiriciliği boşver , güç ver.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bitiriciligi iyi aslinda fiziksel olarak gelistirsen iyi olur.Ben oyuncu gelisiminde pek bilgi sahibi degilim sahip olan arkadaslar daha iyi aydinlatir bence.

peki teşekkürler 2,3 yıl sonra tekrar koyucam bakalım ne kadar gelişti
    İilk defa altyapıdan bu kadar iyi oyucu geldi iyi para eder se satarim 60,70m flana fazlamı uçtum ki

Nesil
    2011
    Yer
    adana

top sürme,soğukkanlılık,topsuz alan,güç,cesaret filan hepsi artmalı aslında ama daha önünde 4 senesi var 1er2er artsa oyunun en iyisi olur

eğer potansiyeli yüksekse gelecekte süper bi poacer olur gibi duruyor özellikle fiziği yaşına göre iyi duruyor.. kararlılığı 13müş fena değil ama yinede kararlılık özelliği daha yüksek bi oyuncu ile tutorial yaptırmalısın bence ilk iş.

eğer potansiyeli yüksekse gelecekte süper bi poacer olur gibi duruyor özellikle fiziği yaşına göre iyi duruyor.. kararlılığı 13müş fena değil ama yinede kararlılık özelliği daha yüksek bi oyuncu ile tutorial yaptırmalısın bence ilk iş.
    şu anda kiralık ama gelince yaparim

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bu yasta kiralanmasi pek katki saglamaz.Gittigi takimda yedek kalir.

Bu yasta kiralanmasi pek katki saglamaz.Gittigi takimda yedek kalir.
    ikici lig takımında oyunuyor.As takımda oynar diye sözleşmesi vardı eğer yedek veya rotasyon deseydi kabul etmezdim zaten ama bakıcaz daha yeni kiralık gitti + bide sakatlanmasınmı 3 hafta yok iyi ihtimalle şans

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

sakatligi gectikten sonra 3-5mac bekle oynatmazlarsa geri cagir ordaki antremanla sendeki antreman bir olmaz.

Bildiğin poacher. Tutoring ve fizik antrenmanlarıyla çok iyi yerlere gelebilir. Kişiliği nedir merak ettim?

Bildiğin poacher. Tutoring ve fizik antrenmanlarıyla çok iyi yerlere gelebilir. Kişiliği nedir merak ettim?
    hemen bakıyorum

buyur

Güzel bir antrenman programı ve düzenli oynamayla iyi yerlere gelebilir.

Güzel bir antrenman programı ve düzenli oynamayla iyi yerlere gelebilir.
    ya işte nasıl bir antreman programı izlemeliyim ilk defa böle bi oyuncu geldi altyapıdan

cesaret, karar alma, yaratıcılık , güç çok düşük. Öyle ahım şahım bir poacher olacağını sanmıyorum. Orta-düşük takımlarda iyi iş yapar.

Fiziksel olarak ve Soğukkanlılık, Top Sürme Özelliklerini geliştirirsen iyi şeyler yapar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

İyi bir Poacher olabilir hızı, hızlanması hakkaten çok iyi. Soğukkanlılığını, top sürmesini, topsuz alanını ve kararlılığını geliştir.

Mesaj Yetkileri