Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 129 sonuç

Konu: FM 2013 için Takım Önerileriniz

1. Default

Son bir tavsiye daha, Köln'ü Hertha'yı geçelim, St. Pauli'nin maşallah iyi stadı var, iyi taraftarı var ve aradığın gibi şampiyonluğu başarısı yok Maksimum 30bin kapasiteli bir stat, minimum seyirci 14bin, kombine sayısı 15bin. Çok sadık ve ateşli taraftarları var ve küme düşsen sesini çıkarmazlar (sabır : 17, bağlılık : 18, tutku/passion : 15)

Benim bile iştahım kabardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sen nerden bakıyorsun editorden mi?
    FM Gazetesi

3. Default

Evet, minimum seyirci sayısı şeklinde bir filtre yaptım 250 civarı takım çıktı. Lige göre sıraladım, aradan bulup bulup baktım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nasıl yapıyorsun o filtreyi? Ben bilmiyordum bu filtre olayını hiç
    FM Gazetesi

5. Default

clubs'a tıkladığında üstte arama bölümü çıkıyor ya, normalde oyun içinde oyuncular/personeller için nasıl filtre yapıyorsak öyle filtreleme yapılabiliyor editörde de. Bir sürü seçenek var, işine yarayacakları seç, kriterlerini belirle. Kolay yani.
    Bende hevesim kaçmadam Glouchester'ımın başına geçeyim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vaay ben bunu nasıl gözden kaçırmışım, çok sağol iyi oldu bu
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Hayatı boyunca Avrupada oynamamış, alt liglerden bir takım istiyorum ancak finans çok da kötü olmasın yani var mıdır böyle biri

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

8. Default

Hem sarışın olsun, hem mavi gözlü olsun, hem zeki olsun. Çok şey istiyorsun

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Hem sarışın olsun, hem mavi gözlü olsun, hem zeki olsun. Çok şey istiyorsun
    Hadi bea editör falan yok bende bi yardım ediverin

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Parası olsun demedim ki Kombineleri yüksek olsun dedim ben
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Ben altyapısı iyi olan Balkan takımlarını tavsiye ederim.Slovenya,Hırvatistan,Sırbistan ve Bosna liglerinden...

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Parası olsun demedim ki Kombineleri yüksek olsun dedim ben
    Bana mı dedin la ?

Ya sen ya ben yanlış anladık ben cidden böyle bi klüp istiyorum, senin yazınla dalga falan amaçlı yazmadım yanlış anlama yani

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

13. Default

Açalım bakalım editörü bulabilecez mi birşeyler İlk aklıma gelen takım Siirt Jetpa oldu 2.lige göre iyi para vardır onlarda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hee ben yanlış anlamışım o zaman
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu arada 2.Ligde bulunan Monaco'nun başkanı zenginmiş haberiniz olsun.
    FM Gazetesi

16. Default

Watford'u tavsiye edebilirim sana, güzel takım, çok şugar bi' baba var başta underwriter ne demek bilmiyorum ama ihtiyaç durumunda para koyan başkan çeşidi olabilir.
    Borç yok, takımın morali iyi, championship takımı, hiç şampiyonluğu yok permier lig'de. Taraftar profili iyi, öyle fanatik değiller ama sadıklar takımlarına, düşse de kalksa da yanındalar Çoğu maçta 10bin civarı seyirci olur. Dipnot olarak yanlış hatırlamıyorsam si games forma sponsoruydu bu takımın. Wimbledon ve Watford formalarında reklam gördüğümü hatırlıyorum Güzel bir ayrıntı bu da

Yine aynı ligden Leicester City'ye de göz at derim.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Watford'u tavsiye edebilirim sana, güzel takım, çok şugar bi' baba var başta underwriter ne demek bilmiyorum ama ihtiyaç durumunda para koyan başkan çeşidi olabilir.
    Borç yok, takımın morali iyi, championship takımı, hiç şampiyonluğu yok permier lig'de. Taraftar profili iyi, öyle fanatik değiller ama sadıklar takımlarına, düşse de kalksa da yanındalar Çoğu maçta 10bin civarı seyirci olur. Dipnot olarak yanlış hatırlamıyorsam si games forma sponsoruydu bu takımın. Wimbledon ve Watford formalarında reklam gördüğümü hatırlıyorum Güzel bir ayrıntı bu da
    İsmi de beni seç diyor zaten. Çok sağolasın bu takımla açalım bakalım..

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Yav Ben Oyuna Isınamadım Oyuna Başlıyorum Transfer Sezonu Falan Debeleşiyorum Lig Başladıktan Sonra 5-6 Maç Sonra Hevesim Kaçıyor

Şuana Kadar Oynadığım Takımlar:

Beşiktaş
    Gaziantepspor
    Gençlerbirliği
    Kırıkkalespor (BAL Ligi Yaması)
    Kayserispor
    Türkiye (1 Sezon Oynadım Dünya Kupasından Sonra Sıkıldım)
    Twente
    Roma

Bu Takımlar Baydı Beni Çıldırdım Acaba Çok mu Zor Takımları Seçtim

Bir El Atıverinde Şöyle Sezon Başını Uğraştırmayan, Sezon İçinde Akışıyla Sürükleyen Güzel Bir Kariyer Takımı İstiyorum Var mı Önerisi Olan ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Real Sociedad kariyeri baya eğlenceli olabilir ilk sezon ilk 5 de bitirebilirsiniz ve gerideki oyuncular yerine transferler yaparak 2-3 sezona la liga'da ve avrupa'da şampiyonluk yaşayabilirsiniz

Sociedad Değilde Granada İle Başlamak Nasıl Olur Kulüpte Sadece 2.Lig Şampiyonluğu ve Bir Defa İspanya Kupasında Final Oynamış Kaybetmiş. Kulüpte Borç Falan Yok Acaba Madrid ve Barça Hegomonyasını Kırabilir mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla ben pek bılgım yok ama eğer hızlı oynayan takım ıstersenız real madrıd derım.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yav Ben Oyuna Isınamadım Oyuna Başlıyorum Transfer Sezonu Falan Debeleşiyorum Lig Başladıktan Sonra 5-6 Maç Sonra Hevesim Kaçıyor

Şuana Kadar Oynadığım Takımlar:

Beşiktaş
    Gaziantepspor
    Gençlerbirliği
    Kırıkkalespor (BAL Ligi Yaması)
    Kayserispor
    Türkiye (1 Sezon Oynadım Dünya Kupasından Sonra Sıkıldım)
    Twente
    Roma

Bu Takımlar Baydı Beni Çıldırdım Acaba Çok mu Zor Takımları Seçtim

Bir El Atıverinde Şöyle Sezon Başını Uğraştırmayan, Sezon İçinde Akışıyla Sürükleyen Güzel Bir Kariyer Takımı İstiyorum Var mı Önerisi Olan ?
    Zamanın çok mu oynamak için? valla benim pek zamanım olmuyo oyun oynamaya daha sene başından beri 1 tane adam gibi kariyer bitiremedim. Ama yazın gecelri çılgınlar gibi oyunucam. Ve onların planlarını şimdiden yapıyorum.
    Sochaux
    Southampton
    KSK
    Mainz ile kariyerler yapcam.Çok eğlenceli bu takımlar, öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2013'ü hiç oynayasım gelmiyor eski serilerde deli gibi oynardım bu sene tık yok.Classic mod ile başlayıp denicem bir de belki daha zevkli olur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Son bir tavsiye daha, Köln'ü Hertha'yı geçelim, St. Pauli'nin maşallah iyi stadı var, iyi taraftarı var ve aradığın gibi şampiyonluğu başarısı yok Maksimum 30bin kapasiteli bir stat, minimum seyirci 14bin, kombine sayısı 15bin. Çok sadık ve ateşli taraftarları var ve küme düşsen sesini çıkarmazlar (sabır : 17, bağlılık : 18, tutku/passion : 15)

Benim bile iştahım kabardı
    Hertha yı yönetmek zor. İlk sene neyse ama 2. sene Bundesliga ya yükseldim ne maaş nede Transfer bütçesi verdiler

25. Default

Bana öyle bi' bilgi gelmedi, öyle bişey denmedi bana... Bana kombine dendi, taraftar dendi, ben bilseydim yapmazdım bu öneriyi. Sayılmaz bu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

İngiltere 1. ligindeki MK Dons, zevkli bir kariyer yapılabilecek takımlardan. FM 2008 oynarken bu takımla 2. ligten(İngilterede 4. lig oluyor) Uefa şampiyonluğuna ulaşmıştım inanılmaz zevkli bir kariyerdi.

Takım 2004 yılında kurulmuş, stat kapasitesi 22 bin gerçek hayattaki seyirci ortalaması 9.000-10.000 arasında değişiyor. Oyundaki durumuna bakmadım ama gerçeği yansıtmışlardır kesin. İngiltere 2018 dünya kupasını kazansaydı stadı 44.000 kişilik yapacaklardı ama olmadı. MK Dons 1889 yılında kurulan Wimbeldon futbol kulübünün taşınmasından sonra adını değiştiriyor ve 2004 yılında kurulmuş gibi lanse ediliyor. Aslen güney Londra takımıdır ve şu anki yeri Buckinghamshire'dadır. Takım farklı Milton Keynes'e taşındıktan sonra yeni adını alıyor.

Mevcut kariyerim bittikten sonra alacağım ilk takımdır. 2008'de çok iyi oyuncuları vardı ama şu an durum nedir haberim yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Pek yok böyle takım biliyorum ama yine de sorayım. Bölgesel Amatör ya da Süper Amatörden (yani perpetua'nın yayınladığı databasede oynanabilir olan) değişik bir takım arıyorum.

Aradığım özellikler;
    1. Kulübün özel bir hikayesi varsa olabilir
    2. Altyapı ya da antrenman tesisleri iyiyse olabilir
    3. Takımın bulunduğu yer küçük ve şirin bir kasabaysa olabilir
    4. Altyapısından önemli futbolcular çıkarmışsa olabilir

Yukarıdakilerden birinin olması yeterli

Ama önerdiğiniz takımın ilk sene bulunduğu ligde şampiyonluk hedefi koymaması lazım, yani ilk sene kafam rahat olacak orta sıralardan ya da alt sıralardan olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM Gazetesi

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Pek yok böyle takım biliyorum ama yine de sorayım. Bölgesel Amatör ya da Süper Amatörden (yani perpetua'nın yayınladığı databasede oynanabilir olan) değişik bir takım arıyorum.

Aradığım özellikler;
    1. Kulübün özel bir hikayesi varsa olabilir
    2. Altyapı ya da antrenman tesisleri iyiyse olabilir
    3. Takımın bulunduğu yer küçük ve şirin bir kasabaysa olabilir
    4. Altyapısından önemli futbolcular çıkarmışsa olabilir

Yukarıdakilerden birinin olması yeterli

Ama önerdiğiniz takımın ilk sene bulunduğu ligde şampiyonluk hedefi koymaması lazım, yani ilk sene kafam rahat olacak orta sıralardan ya da alt sıralardan olsun.
    Vefa Tam İstediğin ve Aradığın Bir Takım

Bu Arada mpaker'in Önerdiği Takımlar Bu Kadar da Olmaz Benim Ezeli ve Sevmediğim Takımlar

Granada'ya Başladım Girişim Güzel Oldu Sevdim Sanırım Takımı Bakalım Granada ile Neler Göreceğiz Olmazsa Bu Kariyeri Eş Zamanlı Yayınlayabilirim de Bakalım

Saarbrücken Almanya 3.lig takımıdır.Lise Tarihinde Vardı 2 dünya savaşı sonrası Bağımsızlığını İlan edip Saarland diye özerk bir böle oluşturyolar bu özerklik zamanında dünya kupasını ve bircok dünya takımı ile hazırlık maçına katılıyolar İnternneten Araştırabilirisiniz

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri