Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 129 sonuç

Konu: FM 2013 için Takım Önerileriniz

Dinamo Zagreb ile kariyer yapılması lazım kesinlikle. Hatta ben bu akşam bir kariyer başlangıcı yapacağım bu takımla. Kendi liginde iddaalı olan bir takım. Ayrıca Avrupa'ya hatrı sayılır futbolcular kazandıran bir ekip. Kadrosu genç, taraftar takımına bağlı. 35.000 küsür stat. Ayrıca takımın borcu yok. Lig içerisinde başarılı ama Avrupa'da adından söz ettiremeyen bir takım. Avrupa'da başarı kovalayan ve genç oyuncu yetiştirmeyi sevenler için ideal bir takım.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Quote Originally Posted by Qu3 View Post
    Dinamo Zagreb ile kariyer yapılması lazım kesinlikle. Hatta ben bu akşam bir kariyer başlangıcı yapacağım bu takımla. Kendi liginde iddaalı olan bir takım. Ayrıca Avrupa'ya hatrı sayılır futbolcular kazandıran bir ekip. Kadrosu genç, taraftar takımına bağlı. 35.000 küsür stat. Ayrıca takımın borcu yok. Lig içerisinde başarılı ama Avrupa'da adından söz ettiremeyen bir takım. Avrupa'da başarı kovalayan ve genç oyuncu yetiştirmeyi sevenler için ideal bir takım.
    Maribor ve hajduk'u da tavsiye ederim. HAjduk'un genç oyuncuları var ama maddi sıkıntıları var..

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vefa Tam İstediğin ve Aradığın Bir Takım

Bu Arada mpaker'in Önerdiği Takımlar Bu Kadar da Olmaz Benim Ezeli ve Sevmediğim Takımlar

Granada'ya Başladım Girişim Güzel Oldu Sevdim Sanırım Takımı Bakalım Granada ile Neler Göreceğiz Olmazsa Bu Kariyeri Eş Zamanlı Yayınlayabilirim de Bakalım
    ahaha abi mainz sochoux falan ne kötülüğünü gördün ya

Nesil
    2005
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    güzel yazı olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Red Star la oynuyorum gayet iyi bir yönetimi var stad,tesis ve altyapı bakımındanda çok iyi. Zaten sırbistanın köklü bir klubü. Şampiyonlar ligi yarı finali gördüm anca 4 sezonda fakat siz daha iyisini yapabilrisiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Red Star la oynuyorum gayet iyi bir yönetimi var stad,tesis ve altyapı bakımındanda çok iyi. Zaten sırbistanın köklü bir klubü. Şampiyonlar ligi yarı finali gördüm anca 4 sezonda fakat siz daha iyisini yapabilrisiniz.
    Lazovicten yararlanabıldınmı son durumu nedır paylasabılırmısın

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Lazovicten yararlanabıldınmı son durumu nedır paylasabılırmısın
    Lazovici ilk sene sattım çok iyi para verdiler.Red starı bıraktım Polonyanın başına geçtim. Ama senin için sssni koyayim.Ayrıca çok iyi genç oyuncular çıkıyor takımdan şuan barca real chelseade oynıyan çıkarttığım bir kaç oyuncu var.

alman ligini tavsiye ediyorum bayern hariç herkesi yıkabilirsiniz rekabete açık bir lig. bayern'i de 3. sezondan sonra yavaş yavaş ezmeye başlarsınız. stadlar genelde full çeker tv gelirlerinden iyi paralar geliyor. ister ikinci üçüncü ligden başlayın doğru transferler yaparsanız yukarı doğru tırmanabilirsiniz. önceki serilerde alman ligi denememiştim pişman oldum. ispanya liginden daha keyifli.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bayern için o kadar beklemeye gerek yok.

Ben ilk sene transfersiz Gladbach ile 3. oldum, 2. sene aynı kadro 1-2 takviye ile de Şampiyonluğu aldım.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Hiç kuşkusuz Leeds United !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Konuyu sabitliyorum arkadaşlar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Yeni gördüm bu mesajı Hemen kariyer açacağım

Quote Originally Posted by COLMAN20 View Post
    Bayern için o kadar beklemeye gerek yok.

Ben ilk sene transfersiz Gladbach ile 3. oldum, 2. sene aynı kadro 1-2 takviye ile de Şampiyonluğu aldım.
    vay tebrik ederim. kariyeri 3.2 güncellemesinden sonra açıp yaptıysan hele de helal olsun diyorum

gimnastica hakkında bilgi almak için okumak istemiştim ama blog bulunamadı diyor yazı elinde başka formatta varsa paylaşırmısın lütfen

Blogunun adı değişti diye biliyorum. Bir bakayım, linkini bulursam eklerim.

edit: http://fmgazetesi.blogspot.com/2013/...er-yapmak.html

eyvallah saolasın aradığım tamda buydu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu aralar yeni bir kariyere başlayabilirim. Aklımda ki takımlar;

PSG
    Hannover96
    Lazio

Daha önce kariyerini açmadığıma pişman olduğum takım; Bucaspor.

İzmir'in her takımı kariyer için ideal Altyapısı da Türkiye şartlarında gayet iyi.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

npower Championship'ten Blackpool ve Brighton.. İlk sene çok rahat premiere çıkarabilirsiniz.. Ayrıca oynaması son derece zevkli..

Valla ben şu an Benfica denemeyi düşünüyorum kadrosu da gayet yerinde başlangıçta iyi transfer bütçesi de veriyolar. Mourinho'nun Porto kariyeri gibi olabilir sonradan başka yerlere sıçrama açısından ben de yeni denicem tavsiye ederim beyler

22. Default

Quote Originally Posted by HuNNy View Post
    Toulouse FC önerim Sissoko yeter ...
    Hocam Sissoko Newcastle'de

çoğu oyuncu genç oyuncular transfer edip, kendi yıldızlarını yaratma veya altyapılarından yıldız çıkarma meraklısıdır. az bütçeyle potansiyelli genç oyuncular transfer etmek, aynı zamanda da genç bir kadroyla şampiyonluk kovalamak ve bir devi (bayern münih) saf dışı bırakmak isterseniz. dortmund çok harika bir takım. ayrıca başkanın da özel isteklerinde "gençler üzerine eğil" talimatı var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

4-5 yıllık FM ciyim.

Bu zamana kadar hep küçük daha doğrusu orta dereceli takımlar ile oynamışımdır. Bu 2013 serisinde 2 doğru düzgün kariyer yapma şansım oldu. Diğer denemelerim hep yarım yamalak.

Bu kariyerlerim Montpellier ve Gladbach oldu.

Oyunun bu serisi diğerlerine göre biraz daha zor. Şimdi bayadır oynadığım yok yaklaşık 1 ay gibi bir süre olmustur diye tahmin ediyorum. Kafamda PSG ile oynamak var bayadır.

Yani birde büyük takımla oynayayım şu gücü bir arkama alayım bakalım olmayan ile başarı sağladığım çok olmuştur bide olan ile neler yapacağım üzerine neler koyacağım çok merak ediyorum.

Bundesliga'dan bir takım ile kariyer açmak istiyorum ama karar veremedim. Aklımdan Leverkusen geçiyor ama sizinde görüşlerinizi almak istedim. Sizce Football Manager Classic'demi yoksa Normal moddamı oynayayım?

Önceki sayfalara bakarsan güzel yorumlar yapmıştık Alman takımları ile ilgili. Gladbach köklü ve tarihi olan bir kulüp mesela, kaynakları da iyi. Uzun ve zevkli bir kariyer yapmak için ideal. Köln gibi, St. Pauli gibi alt ligde olup güçlü olan takımlar da var. Almanya'da her takım tatmin eder oyuncuyu bence.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Önceki sayfalara bakarsan güzel yorumlar yapmıştık Alman takımları ile ilgili. Gladbach köklü ve tarihi olan bir kulüp mesela, kaynakları da iyi. Uzun ve zevkli bir kariyer yapmak için ideal. Köln gibi, St. Pauli gibi alt ligde olup güçlü olan takımlar da var. Almanya'da her takım tatmin eder oyuncuyu bence.
    Abi yorumunla gaza geldim ve Gladbach'ı almaya karar verdim.Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Tottenham ile oynamak çok zevkli. Tamam belki maddi kaynaklarının iyi olması başarıya çabuk ulaşabilme algısı yaratabilir ama durum öyle değil; Manu, city, chelsea'de iyi transferler yapıyor; arsenal ve liverpool zorluyor. Hal böyle olunca "gerçek" bir kariyer yapma fırsatı yakalıyorsunuz bana göre. planlamalar önce ş.ligine direk gitme, alt yapıdaki oyuncuları yetiştirip bir yandan sağlam takviyeler yapma; 3-4 yıl içinde premier lig şampiyonluğu, avrupa... şu an yazarken bile heyecan veriyor

Tabi dortmund'un yeri de her zaman başkadır...

İskocya'dan Hibernian kariyerini her sene yaparım. İlk sene genç oyuncuları takıma kazandırıp bir kaç takviye ile ilk 5te kalabilirsiniz. Sonraki sezon serbest transferlerle avrupa ligini kovalayıp adınızı avrupada duyurduktan sonra daha iyi profilli oyuncularla anlaşıp şampiyonluk için Celtic'i dürtmeye başlayabilirsiniz. Celtic'ten bir şeyler koparabilmek çok zor.

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    İskocya'dan Hibernian kariyerini her sene yaparım. İlk sene genç oyuncuları takıma kazandırıp bir kaç takviye ile ilk 5te kalabilirsiniz. Sonraki sezon serbest transferlerle avrupa ligini kovalayıp adınızı avrupada duyurduktan sonra daha iyi profilli oyuncularla anlaşıp şampiyonluk için Celtic'i dürtmeye başlayabilirsiniz. Celtic'ten bir şeyler koparabilmek çok zor.
    hibernian enteresan seçim ama bu seride iskoçya'dan seçilebilecek en iyi takım Rangers bence

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri