Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 129 sonuç

Konu: FM 2013 için Takım Önerileriniz

Kadromuz bu sene önceki 2 sezona göre bir hayli zayıf ama keyif verici oyunlar oluyor iskoçyada. Rangers güçlü takım takır takır geçersiniz ligleri keyif vermez bana göre.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    bu yazıdan sonra Litmanen'i aldım takımıma ve gerçekten harika işler çıkartıyor teşekkür ederim. ayrıca 3.ligde takım yönetiyorsanız Mpenza, Yeste, Casquero, Varela, Melchiot, Caçapa, Kewell, Carew, Vasell gibi topçuları kesinlikle öneririm

Köln mü? Hertha Berlin mi? Bu iki takım arasında kaldım.

St. Pauli...

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    St. Pauli...
    Köln mü? yoksa St.Pauli mi? Hangisi abi Bu arada ST.Pauli'nin oyundaki durumu hakkında bilgi verir misin?

itibarı anderson civarı satılık oyuncuları almaya yeten,parası 10-15m civarı olan, kadrosu kötü ya da vasat olsa da fark etmeyen liginde 7-8 ya da portekiz gibi liglerde 3. düşünülen takım önerisi var mı? braga geldi aklıma da itibar biraz düşük. az çok anlamışsınızdır ne düşündüğümü

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Türkiye'nin Ferguson'u olmak istiyorum fakat en az 2-3 sezon ligi alamayacağım zorlu fakat köklü ve geçmişte başarıları olan bir takım istiyorum önerilerinize açığım.

Önerim ingiltere 5. liginden Vauxhall Motors.
    İmkanlar çok kısıtlı.
    Stad bile 1000 kişilik.
    Dip takımları yönetmeyi sevenlere bire bir.

Swansea mi yoksa Newcastle mi? Onun dışında Premier League'den önerilerinizi bekliyorum.Everton,Arsenal,City,United,Liverpool,C helsea,Tottenham haricinde.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Swansea mi yoksa Newcastle mi? Onun dışında Premier League'den önerilerinizi bekliyorum.Everton,Arsenal,City,United,Liverpool,C helsea,Tottenham haricinde.
    Southampton.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Türkiye'nin Ferguson'u olmak istiyorum fakat en az 2-3 sezon ligi alamayacağım zorlu fakat köklü ve geçmişte başarıları olan bir takım istiyorum önerilerinize açığım.
    Ankaragücü.

Liverpool'u önerirmisiniz?

Liverpool harika olur.Yönetim ilk sezon bütçe vermiyor ama ileriki sezonlarda deli para veriyor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Danimarka Liginden Aalborg BK. Zor sevenler için bire bir

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

İkisinden daha zayıfını tercih edersen kesinlikle Swensea. Newcastle zaten diğer saydığın takımlara yakın kadro kalitesi olarak.

Bence Championship takımı olan Brighton Hove Albion'la başlamnızı tavsiye ederim müthiş bi takım

Beyler Panathinaikos'u es geçmişsiniz.İlk sezonu dün gece tamamladım,transfer ve maaş bütçesi yok gibi malum Yunan kulüplerinin durumu ortada ama Paok,Olym. para saçarken siz öyle kalıyorsunuz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Millwall. Keogh ve Trotter ile yardırırsınız.

Beyler şöyle İngiltere lig 1 veya lig 2'den bir takım söyleyin.Uzun soluklu zevkli bir kariyer olmasını istiyorum.Daha altlara inmeyin çekilmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sunderland...

eğer uzun soluklu ise amacınız, tam size göre.

kulupte profil olarak yüksek oyuncular mevcut ve 2-3 sene içerisinde başarıya endeksli olarak muazzam bir kadro kurabiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeLiHCaN View Post
    Beyler şöyle İngiltere lig 1 veya lig 2'den bir takım söyleyin.Uzun soluklu zevkli bir kariyer olmasını istiyorum.Daha altlara inmeyin çekilmiyor.
    Q.P.R.

Çok iyi kadro var ancak takım uyumu sıkıntı.İlk 2 sezon çileli geçer.Yüksek maaşlı oyuncular var.2.sene Onları iyi fiyata satıp bütçeyi baya genişletebilirsin.Ayrıca Barton-Cisse-Faurlin gibi kirada olan iyi oyuncuları var.2.sezon onlarda gelince rahatlatıyor takımı.

Almanya ligini sevenler içinde Wolfsburg ideal bir takım.İyi bütçe veriyor.Kadrosuda iyi.Diego taşıyor takımı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alt liglerden gelişime açık, taraftar desteği olan ve kredi borcu olmayan bir takım arıyorum. Tavsiyesi olan?
    FM Gazetesi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ligdeki takım sayısı 18 i gecmeyen ve son güncellemeden sonra alabileceğim takım arıyorum..Sitedeki yaz transferleri güncellemesini de yukledım..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Türkiye Süper lig ve 1.Ligden stadı kötü , taraftarı iyi olan bir takım ?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Türkiye Süper lig ve 1.Ligden stadı kötü , taraftarı iyi olan bir takım ?
    Karabükspor daha stad bakımda

Blue Square North veya South'tan bir takım öneriniz var mı? Çok acil lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Blue Square North veya South'tan bir takım öneriniz var mı? Çok acil lazım.
    Npower 2.Lig Southend önereyim sana okadar inme Southend'de bütçe yok ancak gereksiz maaş alan adamları gönderirsen çok iyi bir bütçeye sahip oluyorsun ilk yarıda 17 puan farkla bitirmiştim

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Npower 2.Lig Southend önereyim sana okadar inme Southend'de bütçe yok ancak gereksiz maaş alan adamları gönderirsen çok iyi bir bütçeye sahip oluyorsun ilk yarıda 17 puan farkla bitirmiştim
    Başka önerisi olan var mı?

Başka önerisi olan var mı?
    blue square northta fc halifax ile oynamıştım tavsiye ederim.

Dortmund kariyeri zevkli oluyor.. tavsiye ederim.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri