1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Hertfordshire'da Yükselen Futbol Değeri | Bishop's Stortford FC 1874

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Default Hertfordshire'da Yükselen Futbol Değeri | Bishop's Stortford FC 1874

Blue Square Bet North

Bishop's Stortford FC 1874

2012/2013

Woodside Park

Kapasite: 4,225 (525 Oturaklı)

Tarihi Başarılar

FA Amateur Cup
    Winners 1974

FA Trophy
    Winners 1981

Stansted & District League
    Champions 1910–11, 1912–13, 1919–20

Saffron Walden & District League
    Champions 1911–12, 1912–13, 1913–14

East Herts League
    Division One Champions 1919–20

Spartan League
    Division Two (East) Champions 1931–32

Delphian League
    Champions 1954–55

Athenian League
    Premier Division Champions 1969–70
    Division One Champions 1965–66

Isthmian League
    Division One champions 1980–81, 1993–94

Herts Senior Cup
    Herts Senior Cup's Winners 1932–33, 1958–59, 1959–60, 1963–64, 1970–71, 1972–73, 1973–74, 1975–76, 1986–87, 2005–06, 2009–10, 2011–12

Bishop's Stortford çok eski bir takım olmasına rağmen hiçbir başarısı yok. Yarı-profesyonel statüde olan bu takımla beraber çıkacağım uzun yolcuğu anlatmak istiyorum. Umarım hep beraber sıkılmadan, eğlenerek bu köklü takımı iyi noktalara getiririz.
    Önerilerinizi her zaman çekinmeden, hangi konuda olursa olsun belirtebilirsiniz.
    Oyunu İngilizce oynuyorum.
    Last edited by SacrificeGGTC : 23.Ekim.2012 at 21:37

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim ..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Umarım uzun soluklu bir kariyer olur.Başarılar...

Takip ediyorum ben de .Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

İngiltere alt liglerinin kariyerlerini ve Death Note'u severim Takipçinim
    Last edited by omersal : 24.Ekim.2012 at 01:03

Bekle bizi Premier Lig, başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyerinizin başlığı kurallara aykırı olduğu için değiştirilmiştir.

Yeni kariyer başlığınızı dilerseniz İstek Bölümü'nden talep edebilirsiniz. İyi oyunlar.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

başarılar zor bir maraton olacak gibi.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Herkese teker teker teşekkür ederim.

Hazırlık Karşılaşmaları ve Transferler

Transferler

GK - Daniel Bygrave

GK - Scott Traveller

M (C) - Tom Dix

M (C), AM (RC), ST - Kevin Gallen

AM (RC), ST - Ashan Holgate

ST - Dali Gomez

Dali Gomez iyiymiş, hayırlı olsun.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Quote Originally Posted by Bursaspor
    Kaleciler; Adam Street, Phil Imray, Sam Ashton, Rino Johnsen, James Gilpin, Gregory Hartley, Alan Fitzpatrick, Jonny Lund, Dean Bouzanis (!)

Alınabilirse Loris Karius

Stoperler; Andrew Hageman, Dean Lawrence, Danny Jackson, Oliver Nicholas, Jack Lampe, Brian Bell, Matthew Pike, Martin Camano, Nate Short, Cedric Fraumens, Maxime Blanchard, Izzy Iriekpen, Samba Kanoute, Mark Durnan,

Alınabilirse Zoro (Fildişili)

Bekler; Thomas Lyskov, Jonathan Perry, Nikki Ahamed, Curtis Wynter, Simon Kelly, Ryan Casey, Lee Colligan, Mark Clare, Luke Rowe, Trent McClenahan, Javan Vidal, Guillaume Norbert, Harold Ebrard, Mark Clare, Thomas Cruise, Maxime Buthiaux, Rene Osei Kovi, Fabian van der Wel, Tony Brookes, Danny Hutchins,

Defansif ve Ofansif Ortasahalar; Medi Abalimba, Andrew Giallombardo, James Comley, Dionatan Teixeira, Ramon Luijten, Stephen Stirling, Marc Kenny, Sam Byles, Ben Whelehan, Charlie Fowler, Michael Woods, Kuami Agboh, Djamil Gangate, Vinny Perth, Morten Christiansen, Miguel Mussard, Nigel Quashie, Mark Ferry, Francois Kompany, Erik Opsahl, Boris Nkoa, Ryan Connor, Andrew Rose,

Bir tane Brezilyalı Eric olması lazım eğer çıkarsa nefis bir oyuncu. Yine alınabilirse Seyfo Soley

Kanatlar; Johann Smith, Paul Walker, Ismael Fofana, James Cronessberry, James Daly, Asanda Sishuba, Nathan Porritt, Mounir El Haimour, Steven Lozano-Calderon, Cedrick Fiston, Ian Wexler, Frederic Daquin, Julien Olivier,

Samir El Gaaouiri birçok bölgede oynar.

Forvetler; Pablo Counago, Christian Okpala, Welsley Schors, Edinho Pattinama, Tiago Tremonti, Fergus Bell, Osahon Eboigbe, Mark Leech, Omar Koroma, Lacine Cherif, Lewis Guy, Benedict Akwuegbu, Gary Wales, Joris Di Gregorio, Alessandro Lupico, Javlon Campbell, Enzo Scorza, Dali Gomez, Maximo Irrazabal, Martin Diaz, Ade Akinbiyi, Damian Casalinuovo, Martin Reilly, Juan Lescano, David Eto'o, Anderson Costa, Jamie Longworth,

Bunların dışında eğer Reunion, Curaçao, Sint Maarten gibi ülkeler (Tercihen tüm Karayipler) yüklenmişse şu oyunculara bakmakta fayda var.

Didier Caro, Giovanni Sangoro, Gioavanni Fétissoi, Ludovic Grondin, Patrick Vaz, Eric Farro, Roberto Elcaman, Willy Robert, Charles Roger, Jonathan Chaul, Yohan Guichard (!),

Teknik kadro için tavisyelerde de bulunabilirim, oyunu açarsam bir. Ben yazana kadar listeden bazılarını almışsın bile.
    Forumdan "Bursaspor" adlı arkadaşımız bir konuya bu mesajı yazmıştı.Çok yararlı bilgiler var.İşine yarayacaktır.

Ayriyetten büyük takımlarla veya ezeli rakiplerinle hazırlık maçı yaparak ekstra gelir elde edebilirsin.Maaş bütçesine dikkat et ve parai le oyuncu almamaya çalış.Para çok önemli bu seviyede.Çünkü lig atladıkça tesisleri ve stadı geliştirmek için paraya ihtiyacımız olacak.Ben de Blue Square North'da bir kariyer patlatabilirim.

Kolay gelsin hocam.
    Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk kariyer için iddaalı olmuş.Başarılar

Mesaj Yetkileri