Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 149 arası toplam 149 sonuç

Konu: Colwyn Bay - England Blue Square North [5.Sezon]

5de 5yaptık

Yedek ağırlıklı çıktığımız maçta son dakikada Hakan Balta'nın pasını tutamayan Muslera sonucu belirledi.

Burak Yılmaz'ın ayağı kırıldı. 5 ay sakat.
    Last edited by hakankaraduman : 26.Ekim.2012 at 03:22

Yine yedek ağırlıklı çıktığımız maçta farklı galip geldik.

Önümüzde çok önemli Şampiyonlar Ligi maçı var.

Yenilsek de diğer maçın berabere bitmesi ile ikinci sıradaki yerimizi koruyoruz. 2.lik için rakibimiz Chelsea.

Ligde çok iyi gidiyoruz.

İngiltere ile son iki maçımızı da yaptık. Grubu lider bitirdik ve artık Avrupa Şampiyonası için haziranı bekliyoruz.

Ligde beklenmedik bir beraberlik.

Çok iyi oynadık ama bulduğumuz pozisyonlar bir türlü gol olmadı. Eksik kadroyla sahadaydık, çok sakat oyuncumuz var.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Gerçekten çok hızlı ilerliyorsun gerçekten. Avrupa maceramız bitmiş değil, başarılar diliyorum tekrar...

Teşekkürler. Biraz rehberleri okudum da , yanlış transferler yapmışım ya, o kadar da para döktük. Ya sezon sonunda hepsini satıp sıfırdan alacağım yabancıları, ya farklı bir takıma geçeceğim oyun içinde ya da yeni oyuna başlayacağım Karar veremedim ne yapsam diye.

Dananın kuyruğu koptu. Yine avrupa ligine kaldık. As kadrodan 6 oyuncumuz sakat.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Teşekkürler. Biraz rehberleri okudum da , yanlış transferler yapmışım ya, o kadar da para döktük. Ya sezon sonunda hepsini satıp sıfırdan alacağım yabancıları, ya farklı bir takıma geçeceğim oyun içinde ya da yeni oyuna başlayacağım Karar veremedim ne yapsam diye.
    yalnız farklı bir takıma geçmeden bu save dosyasını istiyorum. Bu aşamada ligteki diğer takımların neler yaptığını görmek için..
    Sentugo.

bence kariyer güzel gidiyor bu oyunla devam

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kaç tane lig açık sadece Türkiye Ligi mi?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

Herşey iyi güzel ve yolunda ki..avrupa ligi hariç. İşte bu nuans FM oynadım oynayalı canımı sıkmakta. Türkiye ligi o kadar basit ve itibarsız ki; hangi takımı yönetirsen yönet, lige ambargo koyabiliyorsun. Avrupa arenasına gelince de görüp görebileceğin en iyi çeyrek final. Hadi biraz da kastırıp final oynayip kupa aldın. bu defa da diğer türk takımlarının avrupada ilk turlardan alakasız takımlara elenmeleri can sıkmakta (reelde trabzonun yaşattığı can sıkmış olsa da bir istisna sayılabilir). Söylemek istediğim, Türkiye liginde kulüp yönetmek ve ligi forse etmek.. kısa sürede oyundan soğutan gerçekler.

FM11 de Galatasaray ile oynayıp Türk milli takımı ve diğer türk kulüplerin avrupa maçlarında save/load yöntemi ile Türkiye ligi itibarını 2020 yılında dünya ligler sıralamasında ilk sıraya taşımıştım. 2020 den sonra Türkiye Ligi bu sayede oynanabilir lig olmuş, kalite artmış, kulüp tesisleri üst düzey olmuş, oyuncu network ağları upgrade yapılmış, GS-FB-BJK ve Trabzon dunya çapında kulüpler olmuş, kulüpler sıralamasında ilk 20 içinde 14 türk kulübü yer bulmuş haldeydi. Bu düzeye geldikten sonra hiç müdahalede bulunmadan Türk kulüpleri CL ve UEFA da 3 takım yarı finale çıkabiliyordu. Türkiye liginde de kıyasıya rekabet yaşanıyor işte olay bu dedirtiyordu. Öyle ki, genç yeteneklerde Güney Amerikaya bağımlılık yerini Türkiyeye bıraktı. Türk milli takımı PA ortalaması 170 olmuştu!!! Yabancı kontenjan sorunu artık gündeme gelmiyor, kulüplerde en fazla 5 tane yabancı oyuncu oluyordu.

Anlatmış olduğum kısa metrajlı öykü her ne kadar bir utopya gibi görünsede, çok uzun uğraşlar ile (sadece save/load hilesi kullanarak) böylesi bir oyunun keyfini 2035 yılına kadar yaşamıştım.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    yalnız farklı bir takıma geçmeden bu save dosyasını istiyorum. Bu aşamada ligteki diğer takımların neler yaptığını görmek için..
    Hocam ya keşke önceden görseydim mesajınızı, dün foruma girmeden bayağı bi ilerlettim oyunu tatile giderek, sırf 4.sezonu bitirmek için çünkü çok sinirlendim Birazdan ss ler alarak anlatıcam olan olayları ve kariyerde yeni bir heyecana başlayacağız Ama bir eski save i atabilrim isterseniz, save dosyalarına bir bakmam lazım.

Quote Originally Posted by mjoli View Post
    bence kariyer güzel gidiyor bu oyunla devam
    Teşekkürler, devam etmeye karar verdim hocam ben de

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Kaç tane lig açık sadece Türkiye Ligi mi?
    Evet sadece Türkiye Süper Ligi açıktı ancak yeni sezonda İngiltere'yi de açtım.

Quote Originally Posted by Duka View Post
    Herşey iyi güzel ve yolunda ki..avrupa ligi hariç. İşte bu nuans FM oynadım oynayalı canımı sıkmakta. Türkiye ligi o kadar basit ve itibarsız ki; hangi takımı yönetirsen yönet, lige ambargo koyabiliyorsun. Avrupa arenasına gelince de görüp görebileceğin en iyi çeyrek final. Hadi biraz da kastırıp final oynayip kupa aldın. bu defa da diğer türk takımlarının avrupada ilk turlardan alakasız takımlara elenmeleri can sıkmakta (reelde trabzonun yaşattığı can sıkmış olsa da bir istisna sayılabilir). Söylemek istediğim, Türkiye liginde kulüp yönetmek ve ligi forse etmek.. kısa sürede oyundan soğutan gerçekler.

FM11 de Galatasaray ile oynayıp Türk milli takımı ve diğer türk kulüplerin avrupa maçlarında save/load yöntemi ile Türkiye ligi itibarını 2020 yılında dünya ligler sıralamasında ilk sıraya taşımıştım. 2020 den sonra Türkiye Ligi bu sayede oynanabilir lig olmuş, kalite artmış, kulüp tesisleri üst düzey olmuş, oyuncu network ağları upgrade yapılmış, GS-FB-BJK ve Trabzon dunya çapında kulüpler olmuş, kulüpler sıralamasında ilk 20 içinde 14 türk kulübü yer bulmuş haldeydi. Bu düzeye geldikten sonra hiç müdahalede bulunmadan Türk kulüpleri CL ve UEFA da 3 takım yarı finale çıkabiliyordu. Türkiye liginde de kıyasıya rekabet yaşanıyor işte olay bu dedirtiyordu. Öyle ki, genç yeteneklerde Güney Amerikaya bağımlılık yerini Türkiyeye bıraktı. Türk milli takımı PA ortalaması 170 olmuştu!!! Yabancı kontenjan sorunu artık gündeme gelmiyor, kulüplerde en fazla 5 tane yabancı oyuncu oluyordu.

Anlatmış olduğum kısa metrajlı öykü her ne kadar bir utopya gibi görünsede, çok uzun uğraşlar ile (sadece save/load hilesi kullanarak) böylesi bir oyunun keyfini 2035 yılına kadar yaşamıştım.
    Hocam doğrudur , bende de şu anda sadece Ukrayna'yı geçebildik Türkiye olarak ve 1 tane Avrupa Ligi'ne giden takımı çoğaltabildik.

Chelsea mağlubiyetinden sonra da Antalya ile berabere kaldık.

Panathinaikos mağlubiyeti ile artık Avrupa defteri tamamen kapandı ve bu sebeple sezon sonunda takımdan ayrılma kararı aldım. Bundan sonraki maçların çoğunu tatile giderek ilerlettim.

Şamp. ligi son maçında da mağlup olduk.

Türkiye Kupası grubundan lider çıktık.

Ligde puan kayıplarına devam.

Türkiye'de almadığım tek kupa olan Türkiye Kupası'nda ilk maçta avantajı ezeli rakip Beşiktaş'a verdik.

Ümit Davala yönetiminde iyi puanlar kazandık ancak Fenerbahçe'ye yetişemedik yine de.

Rövanşı farklı kazandık.

Türkiye Kupası'nı kazandık.

Süper Lig Puan Durumu

Maalesef Orduspor da düştü bu sene.

İstifamızdan sonra teknik ekibin büyük kısmı görevi bıraktı.

İngiltere Blue Square Bet Kuzey Ligi'nden (6.Lig) Colwyn Bay'e gitmeye karar verdim. Tercih sebebim takımın kuruluş tarihinin 1881 olması

Şaşırtıcı şekilde kötü oynadık ve Avrupa Şampiyonası'nda sonuncu olduk.

İngiltere'den de istifa ettim.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

İşler yolunda gitmiyor .

İngiltere'nin 6.kademe ligi olan bu ligde yarı-profesyonel takımlar bulunmakta. Lig 22 takımdan oluşuyor ve takımlar birbirleriyle ev sahibi-deplasman şeklinde 2 maç yapıyorlar. Yani bir sezonumuz 42 hafta sürecek. Birinci olan takım doğrudan üst lige yükselirken 2. - 5. olan kulüpler play-off oynarlar.

Kadrolar için 5 kiralık oyuncu sınırı var.

Şu anda benim oyunumda bu lig prestij olarak 189. sırada.

Liverpool kentinin batısında bulunan Colwyn Koyu'nun takımıdır.

Kuruluş Tarihi : 1881

Başkan : Jimmy Crocker

Lakap : Seagulls (Martılar)

Menajer : Hakan Karaduman

Sezon Hedefleri : Play-off'a katılmak.

Kadromuz :

Bu takımdaki amacım fizik olarak yüksek oyunculardan kurulu bir kadro kurmak ve defans ağırlıklı bir futbol oynatmak olacak.

Quote Originally Posted by hakankor View Post
    İşler yolunda gitmiyor .
    Konu tamamen rezillik hocam ya Ne başarılar hayaliyle açtım ama sadece başarısızlıklar geliyor. Yine de eğlenceli, bakalım sonu nereye gidecek.

Transferlerimiz

Hepsi bonservisi elinde olan futbolculardı.

Galatasaray'ın yeni menajeri Ertuğrul Sağlam. Hayırlı olsun.

Milli Takım kariyerimiz devam ediyor.

Son 5 dakikaya önde girdiğimiz maçı kaybettik.

Colwyn Bay ile ilk galibiyete ulaştık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim çok hızlı geçmişsin ben daha 2. sezonun ortasındayım

Arkadaşlar oyunun çıkışıyla birlikte maç motorunda geliştirmeler olacağını düşünerek bu kariyeri sonlandırıyorum. Taktik konusunda da bir kaç gündür denemeler yapıyorum, bilmediğim çok şey varmış. Umarım daha zevkli olacak yeni bir kariyer ile karşınızda olacağım. O nedenle bu kariyeri bitiriyorum. Takip eden, yorumunu esirgemeyen herkese teşekkürler.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri