Merhaba arkadaşlar, ilk defa forumda bir kariyer konusu açıyorum. Öncelikle paylaşmayı unuttuğum ya da merak ettiğiniz verileri sorarsanız ekran görüntüsü alarak konuya eklerim.

Kariyer konusu açmak yeni aklıma geldiğinden kariyerde biraz ilerlemiş durumdayım. İkinci sezonun ortasına gelmiş durumdayım. O nedenle önce kariyerine geçmişini burada paylaşıp , ondan sonra oynadıkça güncelleyeceğim.

Kariyerime Galatasaray ve Türkiye A Milli Takım menajeri olarak başladım.

Galatasaray'da ilk sezon kullandığım taktiği ikinci sezona başlarken değiştirdim o nedenle ilk sezondaki taktiğimi koyamayacağım. Güncel taktiğimi koyuyorum öncelikle.

Gelelim transferlere, ilk sezon kadroya güvendiğimden transfer yapma ihtiyacı hissetmedim. Milan Baros'u 1,8 Milyon sterline Fransız ekip Montpellier' e sattım. Ceyhun Gülselam, Eray İscan ve furkan Özçal'ı kiralık olarak gönderdim.

Sezon ortasında ise Melo'nun sık sık sakatlanması ve rotasyona da yardımcı olması amacıyla Hamburger SV takımından Tomas Rincon'u 1,7 Milyon sterlin bonservis bedeliyle transfer ettim.

Gelelim ilk sezon fikstürüne. Aldığım sonuçları ayrı ayrı resimlerde göstereceğim böylece bi anda tüm maçları tek resimde görerek heyecanını kaçırmamayı hedefliyorum.

Hazırlık maçlarında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 6-1 lik bir M'Gladbach mağlubiyeti aldık. Gladbach mağlubiyeti ile medyada çatlak sesler çıksa da bunlara aldırış etmedik.

Hazırlık maçlarından sonra ilk ciddi eşleşmemiz Süper Kupa'da ezeli rakibimiz Fenerbahçe ileydi. Öne geçtiğimiz maçta skoru koruyamadık ve 2-1 mağlup olduk.

Moral bozan bu sonuçtan sonra Süper Lig'e fırtına gibi başladık ve 3 maçta 9 puanı 11 gol ile aldık.

Şampiyonlar Ligi grup kuralarında ise ölüm grubuna düştük.

D(eath) Grubu :

Real Madrid
Manchester City
Spartak Moskova
Galatasaray

Grupta ilk maçımız Manchester City ileydi. 1-0 öne geçtiğimiz maçta skoru koruyamadık ve 2-1 mağlup olduk.

Süper Lig'de ise bu moral bozukluğu ile bir beraberlik aldık, ardından toparlanarak gollü 2 galibiyet elde ettik.

Sıradaki ŞL maçımızda ise rakip favoriler arasında olan Real Madrid'di. 2 kez geri düşmemize rağmen yakaladık ancak yine de maça tutunamadık ve 3-2 mağlup olduk.

Skorlar olumsuz olsa da oynanan futboldan gayet memnundum.

Ligdeki ilk derbimizde Beşiktaş ile yenişemedik.

Ardından ŞL de aldığımız farklı Spartak Moskova galibiyeti bize güven verdi.

İyi futbolumuzda rağmen yine Fenerbahçe karşısında öne geçip, maçı mağlubiyet ile bitirdik.

Spartak Moskova ile oynanan rövanş mücadelesinde, yorgunluk ve sakatlıklar sebebiyle ilk 2 sıradan bizi uzaklaştıran mağlubiyeti aldık.

Ligde beklenmedik Antalyaspor galibiyeti ile ileride çok arayacağımız bir 3 puan daha kaybettik.

İyi futbolumuzla 2 kez beraberliği yakalayan Man City ' i 3-2 mağlup ederek tekrar umutlandık.

Ligdeki üçüncü derbimizi de Trabzonspor'a karşı kaybettik. İstikrarsız sonuçlarımızın sebebi ise kadro derinliğimizin olmayışı ve sakatlık sorunları.

Özellikle devre arasındaki Türkiye Kupası grup maçları bizi çok yoracaktı.

Ancak öncesinde Real Madrid ile bol gollü ve kıran kırana geçen maçı 5-4 kazanmamıza rağmen Spartak Moskova mağlubiyetimiz burada belirleyici oldu ve grubu 3. sırada tamamladık. Ve yolumuza Avrupa Ligi'nde devam edecektik.

ŞL Grup Puan Durumu

Süper Ligde ise önümüzdeki 7 maçta 7 puan kaybettik. Türkiye Kupası'nda ise gruptan çıkarak adımızı yarı finale yazdırdık.

Türkiye Kupası Grup Puan Durumu

Türkiye Kupası'nda Yarı Finaldeki rakibimiz Antalyaspor oldu.

Avrupa Ligi'ndeki 1. eleme turunda rakibimiz ise PSV Eindhoven'dı.

Güzel galibiyetlerde adımızı 2. eleme turuna yazdırdık.

2. eleme turundaki rakibimiz Dnipro oldu.

Sezonun ilk derbi galibiyetini Beşiktaş karşısında 1-0 ile aldık.

Hizliresim.com da bi sorun oluştu sanırım daha resim yükleyemiyorum. Düzeldiğinde devam edeceğim.