Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 221 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Galatasaray

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Olabilir iyi oyuncu fakat , ne bileyim o bölge için daha iyi daha teknik isimler olabilir şuan aklıma gelmiyor ama biraz daha araştır derim ben.

Başka oyuncular bakıyorum şimdi biraz pahalı geldi fiyatı.

Bu arada ikinci sezon Türkiye Kupası grup usülün döndü. Bu da mı TFF'nin işi
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Jovetic için 19 milyon euro istiyorlar satılık listesinde, sizce alayım mı?
    FM 2012 de alamamıştım öyle bişi olsa bana hemen alırım ama fm 2013 nasıl bilmiyorum profilini koyarmısınız?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Lafımı dinle Soner'le , Olcan'ı al sen
    Trabzonsporu zerre sevmem. Onur Kıvrak acil durumdu
    Last edited by eXcitinG : 29.Ekim.2012 at 04:27

Tomas Ujfalusi sezon başladığında kaç ay sakat diye ayarlanmış acaba oyunda?.. Eylül ayında oynuyordu da oyunda...

Quote Originally Posted by saboje View Post
    Tomas Ujfalusi sezon başladığında kaç ay sakat diye ayarlanmış acaba oyunda?.. Eylül ayında oynuyordu da oyunda...
    Ujfa'nın sakatlığı eklenmemiş oyuna. Bu arada 3.sezonda yabancı sınırlamasıda 5'e düşüyor millet haberiniz olsun. Demirören kafaya koymuş Türk futbolunu kurtaracak.

yabancı sayısı 5 e dusucekse almanya-belcıka-avusturya-hollanda-isvicre lıglerındekı turkler kıymete bınıcek oyleyse

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sercan Sararer
    Serdar Aziz
    Soner Aydoğdu
    Jem Karacan
    Bu 4 ismi kadrounuza katmaya bakın çok iyi iş yapıyorlar.Bir de İlkay'ı aldım ama fos çıktı o kadar para verdim..

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Bugün farkına vardım Galatasaray'ın itibari normal modda kıtasal ama hızlı modda yani FMC modda ulusal bu betaya mahsus bir hatamı ???

2.sezon kadrom şu şekilde muslera-vrsaljko-semih-serdar aziz-hasan ali-sercan sararer-garmash-selçuk-emre-burak-bendtner bu arada önerebileceğiniz 4-4-2 formasyonunda bir taktik var mı ben 4-4-2 chicarito diye bir taktik buldum onu kullanıyorum gayet güzel

Default Taktiğe Gel Vatandaşşş :)

Çok yapmışımdır kendi taktiklerimi oyunda şimdiye dek, ama ilk defa böyle forvetsiz taktik yaptım ve başarılı da oldu.

Şamp.Ligi çeyrek finalde, Porto'ya sahamda 1-0 yenilince deplasmana farklı taktik yapayım dedim.
    Oyunda şimdiye dek gördüklerime göre:

1. Topun arkasında (kalenle aranda) ne kadar çok oyuncun varsa, o kadar az pozisyon verirsin,
    çünkü rakibe oynayacak alan az verirsin.

2. Seken, dönen topları ne kadar çok toplarsan kazanmayao kadar yakın olursun.

Bu nedenlerleşu müthiş (!) taktiği uydurdum:

Sonuçlar:

Porto'yu deplasmanda pozisyon dahi vermeden 2-0 yendim.
    Yarı finalde Man City çıktı, onlar ne olmasa da duran toplar ve uzaktan şutlarla kalemizi yokladılar,
    ama deplasmanda 2-0 yendik Burak ve Elmander'in golleriyle, sahamızda 2-1 yenilmemize rağmen Finale çıktık.

Finalde Barça'lanmazsak iyi

Not: Bu defansın göbeğinde oynayan Necat Aygün'ü 1860 Münih'ten aldım gazoz parasına,
    iyi oynuyor, Şamp.Ligi grup maçında Juve'ye Torino'da kornerden kafayla 2 gol attı abiniz ))

yabancı sayısı 5 e dusucegı ıcın nejat aygun gıbı oyuncular kıymete bınıcek bu sene

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by Centurion View Post
    Çok yapmışımdır kendi taktiklerimi oyunda şimdiye dek, ama ilk defa böyle forvetsiz taktik yaptım ve başarılı da oldu.

Şamp.Ligi çeyrek finalde, Porto'ya sahamda 1-0 yenilince deplasmana farklı taktik yapayım dedim.
    Oyunda şimdiye dek gördüklerime göre:

1. Topun arkasında (kalenle aranda) ne kadar çok oyuncun varsa, o kadar az pozisyon verirsin,
    çünkü rakibe oynayacak alan az verirsin.

2. Seken, dönen topları ne kadar çok toplarsan kazanmayao kadar yakın olursun.

Bu nedenlerleşu müthiş (!) taktiği uydurdum:

Sonuçlar:

Porto'yu deplasmanda pozisyon dahi vermeden 2-0 yendim.
    Yarı finalde Man City çıktı, onlar ne olmasa da duran toplar ve uzaktan şutlarla kalemizi yokladılar,
    ama deplasmanda 2-0 yendik Burak ve Elmander'in golleriyle, sahamızda 2-1 yenilmemize rağmen Finale çıktık.

Finalde Barça'lanmazsak iyi

Not: Bu defansın göbeğinde oynayan Necat Aygün'ü 1860 Münih'ten aldım gazoz parasına,
    iyi oynuyor, Şamp.Ligi grup maçında Juve'ye Torino'da kornerden kafayla 2 gol attı abiniz ))
    Kendi taktigimle man city deplasmanda 3-2 yendim...kendi taktigini yapmak herzmann Iyidir o zaman oyunun Tadi cİkiyor basarılar hocam

BJK'ye pozisyon vermeden 4 attım şimdi, kapanan takımlara karşı az pozisyona giriyorsun taktikle ama girdin mi atıyorsun ..

Açık oynayan takımlara karşı ise çok pozisyon buluyorsun, Man City'ye kendi sahamda 2-1 yenildim ama dünyaları kaçırdı özellikle Elmander ...

Seneye iyi bir forvetle anlaştım, adı Wilfried BONY Vitesse takımından ...

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by Centurion View Post
    BJK'ye pozisyon vermeden 4 attım şimdi, kapanan takımlara karşı az pozisyona giriyorsun taktikle ama girdin mi atıyorsun ..

Açık oynayan takımlara karşı ise çok pozisyon buluyorsun, Man City'ye kendi sahamda 2-1 yenildim ama dünyaları kaçırdı özellikle Elmander ...

Seneye iyi bir forvetle anlaştım, adı Wilfried BONY Vitesse takımından ...
    Wilfried bony fm 2012 favorimdi fm 13 hiç denemedim performansını bana denedikten sonra söylebilir mısın hocam ?? wilfried candir Kandir

Finalde Barça'dan 3 yedik

Liverpool'da herkes satış listesinde, Skertel'a teklif götürdüm, diğer büyük klüpler saldırmadan alabilirsem süper olacak..
    Andy Carrol, Daniel Agger falan tümü listede.
    Adamlar takımı dağıtıyor herhalde.

Nuri'yi bir alabilsem süper olacak da, gelmekistemiyor hoşafi..
    Elmanderi sattım Reading'e 3.8 milyon Avro'ya.
    Sabri reyiz de satış listesinde ama Arap ya da Çin takımları bile istemedi keçiyi

Ohh, Kazım'ı da Blackburn istedi, 1.4 milyon Avro, Allah bereket versin.
    Amrabatî da satabilsem, kiralık gitmişti Twente'ye 4.9 milyon Avro satış opsiyonlu ama dahateklif yapmadılar.

Arkadaşlar, taktiği merak edenler oldu, linki: http://s3.dosya.tc/server5/caEtFb/forvetsiz.rar.html

Skertel geldi bu arada, senelik 4.8 milyon bayılacaz adama, 12.5 milyon avro da bonservisi.
    5 milyon peşin 7,5 milyon 36 ay taksitle kredi kartına böldürdüm

Not: Gerizekalı Kazım beğenmemiş efendim Blackburn'ü gitmedi.
    Seni kim beğensin, de mi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Taktiği ben denemek istedim arkadaşlar.

Hatta böyle sıradışı taktikleriniz varsa sizler de lütfen paylaşın.
    Sentugo.

Ya hazır taktiklerle oynayınca oynamanın ne anlamı kalıyor ki? Zaten işin güzel kısmı kendi taktiğinle başarılı olmak. Teknik Direktör değil misin, az biraz kafanı çalıştırıp futbol dehanı ortaya koyacaksın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hayır taktiği denemek için diyorum ben zaten. Bu taktikleri deneyip, görüp, deneyim kazanıp kendi taktiğini oluşturacaksın tabii ki.
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Bende istemiştim taktiği teşekkürler.

Bu arada taktiiği paylaşmadan önce bende o şekilde diziliş yaptım ve ilk 2 maç güzel geçti.

Sizin ayarlarınıza bakıyor olacağım.

Tekrar teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

3.sezon başı yaz kampı dönemi, Semih Kaya ve Emre Çolak profilleri:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

İki oyuncuyu da oynatın, gelişimleri ve performansları gerçekten beklediğimden daha iyi.

tamam 2 oyuncuda çok iyi gelişmişte neden değeri yükselmemiş ben de fm12 de bir sürü oyuncu geliştirdim ama adamların değeri 4-5 milyon oluyor en fazla ilginç

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Değerler artık eskisi gibi değişmiyor. Performansa ve kulübün itibarına göre daha fazla değişiyor artık.
    Sentugo.

Takımın ünü, ligin ünü, futbolcunun oynadığı takımla ve milli takımla kazandığı başarılar falan da etkiliyor değeri ..

Altyapıdan bana 4,5 yıldızlık bir çocuk çıktı 15 yaşında, onu bu sene kupa maçlarında sürekli, lig maçlarında da yedekten alıp oynatacam..

Ispanya milli takimiyla oynadigim sezonda GS UEFA Kupasi'ni rahat aldi Porto, Zenit, Bordeaux gibi rakipleri yenerek

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Geçen seride neler neler yaptım yönetim stat yapmamıştı. Bu seride yapılıyor olması güzel ismi de güzel olmuş

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Vay çok şekil ya. Sen istedin demi yönetimden stad yaptırmasını yoksa kendiliğinden yapmaz. Peki bu stad yaptırma işinin bütçeye bir etkisi oluyor mu, maaş ve transfer bütçesine ve kulübün mali durumuna?

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Arunas View Post
    Vay çok şekil ya. Sen istedin demi yönetimden stad yaptırmasını yoksa kendiliğinden yapmaz. Peki bu stad yaptırma işinin bütçeye bir etkisi oluyor mu, maaş ve transfer bütçesine ve kulübün mali durumuna?

Yönemtimden ben talep etmedim onu söyleyim..Diğer yandan yaklasık 4 sezon 51000 kişiye oynadım sanırım bu ve takımın finansının iyi olması yönetimi stadyum yapma konusunda teşvik etmiş olabilir..hatta ünal aysal şahsi olarakta takıma 97 M euro verdi,zaten resimdede finans konusunda ne şekilde yapıldığı yazıyor..

@Pavlenko , peki hocam aldığınız başarılar nedir bu 4 sezonda lig ve avrupada?

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri