Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 221 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Galatasaray

Yeni stat iyi de çok paraymış yahu..
    Ben bakıyorum vakit geçsin de borçlar bitsin diye.
    Her ay öde öde, hiç sevmem taksidi

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    @Pavlenko , peki hocam aldığınız başarılar nedir bu 4 sezonda lig ve avrupada?
    Hocam şunu söyleyebilirim 2017 yılındayım sezon başı şuan..3 Şampiyonlar ligi şampiyonluğu,2 Avrupa Süper kupası şampiyonluğu,2 kez Dünya Kulüpler Şampiyonluğu 3 kez Türkiye Kupası şampiyonluğu,3 kez Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu vede 4 kezde Süper Lig şampiyonluğu kazandım..Kulüpte efsane halindeyim..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zaten bi UEFA'ı kazanmamışsın. Yapıversinler bir zahmet
    Sentugo.

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Hocam şunu söyleyebilirim 2017 yılındayım sezon başı şuan..3 Şampiyonlar ligi şampiyonluğu,2 Avrupa Süper kupası şampiyonluğu,2 kez Dünya Kulüpler Şampiyonluğu 3 kez Türkiye Kupası şampiyonluğu,3 kez Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu vede 4 kezde Süper Lig şampiyonluğu kazandım..Kulüpte efsane halindeyim..
    Stadı senin adına yapmamaları ayıp

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Aslında doğru diyorsun ama yönetim böyle uygun gördü yapacak bişi yok olsaydı süper olurdu hakkaten

Maşallah Taktik upload edebilirmisiniz acaba incelememiz için? Ve nasıl transferler yaptınız? İlk iki sezon için soruyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bir oyun açtım ve sadece ileri sarayım dedim , neler oluyor takımlarda diye. GS çok şaşırttı beni.

edit: Şampiyonlar Liginden Yarı Finalde eleniyor.

Last edited by sui generis : 31.Ekim.2012 at 22:38
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Bir taktik ayarladım, süper oldu, taa eski CM yıllarında, belki 10 sene önce default gelen taktiklerdendi, full sürümde biraz deneyeyim, sizinle paylaşacağım...

Nesil
    2007

Galatasaray altyapısı iftiharla sunar;

İlk sezonda çıktı kendisi. Eski serilerde ilk sezonu geçtim sonraki sezonlarda bile çıkmıyordu böyle potansiyelli gençler. Gözüm gibi bakacağım 4.5 yıldız pot. kolay bulunmaz

Sol bek mevkııne kalıtelı paraya acımayacagım bır yetenek ıstıyorum eboue tarzı bır bek onerısı olan yardımcı olsun arkadaslar

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Digne, Olsson
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2003

Bu iki yonden onemli bir hata.

1. Bu kadar kisa sure icinde yeni bir stat insa edilmemeli

2. Stadin isminin icinde Ali Sami Yen olmali (GS Tuzugu nedeniyle)

Andre santosun profılını payalasbılırmısınız ??

Arkadaşlar ilk sezondayım duran toplardan gol yiyiorum
    Büyük takımlara karşı nasıl kazanılır ?

Amrabatın dil sorunu nasıl çözülür ?

Bu arada transferde çok fazla hata yaptım sanırım

Darwin Quintero 6MN$
    Hosny Bedelsiz
    Romârio Bedelsiz
    Dusan Tadic 30MN$ (En çok bu koydu)
    Last edited by project42 : 06.Kasım.2012 at 02:26

Quote Originally Posted by project42 View Post
    Arkadaşlar ilk sezondayım duran toplardan gol yiyiorum
    Büyük takımlara karşı nasıl kazanılır ?

Amrabatın dil sorunu nasıl çözülür ?

Bu arada transferde çok fazla hata yaptım sanırım

Darwin Quintero 6MN$
    Hosny Bedelsiz
    Romârio Bedelsiz
    Dusan Tadic 30MN$ (En çok bu koydu)
    Bence cok vahım hatalar olmus kalıtesız ısımler almışın ozellıkle tadıc e hıc gerek yok ılk sezon ıcın kanatlar ve hucum hattı yeterlı benım ılk ıcraatım defansın soluna ve gobege bır oyuncu transfer etmek kadro zten yeterlı

Ben benim kariyer iyi gidiyor zannediyordum burayı görene kadar
    3 sezon üst üstte şampiyon oldum ligde, avrupada ÇL'de çeyrek finalde şansız bir şekilde elendim ilk sezon, ikinci sezon son 32'de elendim, son sezon ise Avrupa ligine kaldım ve çeyrek finalde Real Madrid ile karşılaştım elendim. Yanlız antrenörlere çok önem verdim alt yapıdan inanılmaz gençler çıktı. Bir orta saha ile forvet var ki görmeyin gitsin

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Wederson'u almayın Çağlar birinci daha iyidir.
    Bırısı wedersonu. G.saraya alıcammı dedı allah askına bu nasıl bır futbol bılgısı ) haklsın cagları tercıh ederım

Ligde yabancı kuralı neye göre belirlendi?

Tüpçünün bi planı var bununla ilgili ama henüz kesinleşen bir şey yok.

Bu kuralı koymak transfer dedikodusu çıkan adamı oyunda o takıma transfer etmek gibi bir şey data'da...

TRANSFER LISTESI
    Serdar aziz-aykut demir-serdar kurtulus-
    Atılla turan-alper potuk-f.melo-umut bulut
    Bu oyuncuların bana toplam malıyetı thmınen ne kadar. Olur ???

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    TRANSFER LISTESI
    sezon önemli ama 2. sezon başı desek.

45-50 milyon tutar sanırım.

Quote Originally Posted by brkdnz View Post
    sezon önemli ama 2. sezon başı desek.

45-50 milyon tutar sanırım.
    Ilk sezon dusunduklerımı yappmak adetım dostum daha oyunu almadan planlamayı yapıyorum gıdecekler bellı alınacaklar bellı kıraya verılecekler bellı hersey hazır

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    TRANSFER LISTESI
    Tek sezonda hepsini birden alamazsınız. Hangi sezon olursa olsun.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Tek sezonda hepsini birden alamazsınız. Hangi sezon olursa olsun.
    Umut ve melo yu 2.sezona bıraksamda mı ?

Melo'yu gönderim Mario Bolatti'yi alın daha ucuza, temiz adam.

İlk sezon transfer yapmadım ligde 12 maçta 9glb 3brb, Süper Kupayı aldım. Şamp liginde 4.maçlar sonunda 9puanla çıkmayı garantiledim diğer maçlardaki skorlara göre 2li averajlarla garantilemiş oldum. Man city, Bayern, Pana var grupta.
    Elmander-Burak çok uyumlu ikili oluyorlar, macera aramaya gerek yok. Semih-Dany de iyidir ama Dany yerine böbreğinizi satıp yerli bir stoper daha bulabilirseniz geleceği garantiye almış olursunuz. Baroş ve Riera satılamıyor bir türlü. Hiç uğraşmayın hatta Riera katkı sağlar oynatın derim.

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Melo'yu gönderim Mario Bolatti'yi alın daha ucuza, temiz adam.

İlk sezon transfer yapmadım ligde 12 maçta 9glb 3brb, Süper Kupayı aldım. Şamp liginde 4.maçlar sonunda 9puanla çıkmayı garantiledim diğer maçlardaki skorlara göre 2li averajlarla garantilemiş oldum. Man city, Bayern, Pana var grupta.
    Elmander-Burak çok uyumlu ikili oluyorlar, macera aramaya gerek yok. Semih-Dany de iyidir ama Dany yerine böbreğinizi satıp yerli bir stoper daha bulabilirseniz geleceği garantiye almış olursunuz. Baroş ve Riera satılamıyor bir türlü. Hiç uğraşmayın hatta Riera katkı sağlar oynatın derim.
    Caglar bırıncı-sabrı sarıoglu-crıs-gokhan zan-t.ujfalusı-yekta kurtulus-ceyhun gulselam-furkan ozcal-a.rıera-m.baros-sercan yıldırım-mehmet batdal-c.kazım-yıgıt gokoglan-e.culıo
    Ben bu oyuncularla asla calısmayacagım ıcın yazdıgım oyuncuları mutlaka transfer etmem gerekıyor melo ve umut ılk sezon kırada oynayabılır problem dgl ama dıger yazduıklarımı almam gerekıyor

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Ben ilk sezon jem Karacan melo yedeği ve mino aldım sol beke zaten ilk sezon için bir sol bek birde melo için yedek oyuncu yeterli Kazım sat derim 2.sezon satmadigima pişman oldum

valla gs arastırmacısı kımse helal olsun baya pohpohlamıs. arkadasımla online oynuyoruz. adam benficayi yendi bayerni 4-0 yendi milani 3-0 yendi elini kolunu sallaya sallaya yarı fınale geldı. sımdı de ıyı oynuyorum ayakları falan yapıyo.

burak yılmaz emre colak semih kaya falan yani çüş demek istiyroum profillere bakınca. valla son update cıksın, tr ligini kapayıp ingiltere conference falan oynamak lazım, çünkü eminim ordaki herifler bizden daha iyi calisip, daha objektif olabiliyodur.

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post
    valla gs arastırmacısı kımse helal olsun baya pohpohlamıs. arkadasımla online oynuyoruz. adam benficayi yendi bayerni 4-0 yendi milani 3-0 yendi elini kolunu sallaya sallaya yarı fınale geldı. sımdı de ıyı oynuyorum ayakları falan yapıyo.

burak yılmaz emre colak semih kaya falan yani çüş demek istiyroum profillere bakınca. valla son update cıksın, tr ligini kapayıp ingiltere conference falan oynamak lazım, çünkü eminim ordaki herifler bizden daha iyi calisip, daha objektif olabiliyodur.
    bence profilleri gayet uygun yapılmış. asıl abartı fenerbahçedeki sow,krasiç ve stoch. abartının önde gidenleri

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post

1.si Burak Yılmaz'ı Trabzonspor araştırmacısı yaptı,Emre belki biraz abartılı olabilir ancak Semih o profili hak ediyor.Ayrıca Galatasaray'ın ve Fenerbahçe'nin bu yıl çok kaliteli bir kadrosu olduğu için oyunda büyük başarılar sağlanması kolay.Taktiği iyiyse de o tarz skorların ortaya çıkması çok büyük bir sürpriz değil.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    1.si Burak Yılmaz'ı Trabzonspor araştırmacısı yaptı,Emre belki biraz abartılı olabilir ancak Semih o profili hak ediyor.Ayrıca Galatasaray'ın ve Fenerbahçe'nin bu yıl çok kaliteli bir kadrosu olduğu için oyunda büyük başarılar sağlanması kolay.Taktiği iyiyse de o tarz skorların ortaya çıkması çok büyük bir sürpriz değil.
    kardesim sen ne diyosun allahaskına supriz degil falan? bragaya yenılen bayerne 4 milana 3 mu atıcak oyunda? burak yılmaz sampiyonlar liginde yarı final gorebilecek mi sence hayatında? nası bi sisirmedir ya, objektif olun ki oyun daha gercekci olsun, arastırmacı isini kotu yapıyosa yapıyodur degisir bu kadar basit.

galatasaray niye rich oyunda mesela? emre colak 2011 veya 2012 hatırlamıyorum strenght 1 veya 2 iken şimdi nasıl 5 kat artıp 5 oluyor?

keske fener galatasaray da taktigi oturtsa da gercekte gorsek yarı fınallerı o zaman, hic supriz degil dimi.

zaten rezalet bi maç motoru yapmışlar, maç başına 4 penaltı 8 direk var. bide türkiye ligi hepten dandik olmuş. ben ingiliz olsam, her sene cl de galatasarayı finalde yarı fınalde gorsem ooeaah bu ne lan demişler SI'da.

eskiden online yaparken ilk sene hemen elenir genc yetenek bulur, transfer yapar sonra avrupada bi kademe bile ileri gitsek sevinirdik, heves falan olurdu, şimdi ben uefada yarı fınaldeyım, o CL'de yarı finalde, ne bi challenge kaldı ne bişey. bu mu gerçekçi süpriz olmayan oyun?

yazık valla koskoca CM ve CM oynayanlar ne hallere geldi.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri