1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyuncu Değerleri ?

Exclamation Oyuncu Değerleri ?

Selam arkadaslar
    Sizin oyunculara baktığımda değerli çok yüksek geliyor bana
    PAsı 170-180 CAsı 150-160 civarı olan oyuncularım genellikle 10-15 m euro oluyor
    Bunları ise 30-40 m euroya satabiliyorum fakat daha astronomik rakamları hak ediyorlar
    Necmettin Bulut isimli bi Santraforum var adam avrupada döktürüyo 24 yaşında regendir kendisi. ligde oynadığı maç kadar rahat gol atıyor(asistleri hiç saymıyorum) maç ortalama puan 8 in üstünde . 43 m euroya kulüplere önerdim . bir tek anzhi verdi. onun dışındaki kulüpler çok az veriyor. ama real falan dandik adamlara 40-50 rahat veriyor..
    Bu konuda yardımlarını bekliyorum

Not: Beşiktaşım, 2021-2022 sezonundayım 1 sezon hariç hep şampiyonum , avrupa ligi ni kazandım ve şlde yarı final çeyrek final sık sık oynuyorum

LÜTFEN YARDIM EDİN

Post 18 yaş altı oyuncular

cevaplarını bkliyorum

Oyuncunun ve takımın itibarıyla ilgisi olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Oyuncu değeri hesaplanırken

Lig İtibarı
    Oyuncu İtibarı
    PA değeri
    CA değeri
    Mevki yetenekleri
    Kaç/Hangi mevkilerde oynuyor
    Gelen teklifler

göz önüne alındığı için 170PA lı sadece defans orta oynayan biri ile 170 PA lı 6-7 mevkide oynayan birinin fiyatları arasında çok fark olabiliyor, senin oyuncun 10m giderken diğeri 50m'e gidebiliyor. Ama fiyatlardaki en önemli etken CA ile PA farkı. CA eğer PA ya denk değilse oyuncuda tam fiyatına ulaşamaz. Ayrıca arkadaşında dediği gibi avrupada bir başarın yoksa oyuncunun itibar seviyeside artmamıştır buda fiyatları düşürebiliyor Tabi takımlardan gelen tekliflerde oyuncu ücretini arttıracağı için oyuncuna hiç teklif gelmemişse fiyatının düşük olması normaldir Ama genel olarak oyuncu itibarını arttırmak iyi bir teklif almanın ilk yoludur. Eğer o oyuncu premier ligde olsaydı 100m den aşağı gitmezken senden 50mden yukarı gitmeyecektir Olayı budur yani.

Ha eğer oyuncularım normal değerini bulsun diyorsan, gerçek zaman editörlerini kullanıp satış değerini 60-70m e çıkarabilirsin. Hileyi pek tasvip etmesemde eskiden oyuncularım gitmesin diye yaptığımı inkar edemem

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyuncunun takımın itibarı, oyuncunun aldığı maaş, özellikle aldığı maaş çok etkili

Mesaj Yetkileri