Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 66 arası toplam 66 sonuç

Konu: Maç motoru tuhaflıkları

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    maç motorunu 2d yapıp oynuyorum hatta 3d nasıl bir deniyeyim diye bakmadım bile bu oyunu bana sevdiren en büyük etkenlerden biri 2d maç motorudur o yüzden hep 2d oynarım
    Ben de öyle oynuyorum.Kusura bakmayın ama 2012 sanki daha güzel gibi geldi. Ayrıntıya fazla boğmuşlar.Skin'i de çok beğendiğimi söylemeyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Defanslar hiç top kazanamıyor, bütün maçı izlemedikçe. Sadece öyle bir blok oluşturuyorlar. Umarım bu full sürümde düzelir.

Bir de ek olarak bu maç sırasında sağ üstte mesajlar geliyor ya hani... Çok saçma yapmışlar onun yerini. Atak yönü sağ taraf, adam gole gidiyor, orada mesaj açılıyor aşağı doğru ve hiç bir şey göremiyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ya arkadaş Unitedla oynuyorum. Rakip, defansımın arkasına 60 metre top atıp gol pozisyonuna giriyor. Çoğu da gol oluyor. Laptopun menteşelerini dizime koyup çat diye kırasım geliyor.
    Beta yüzünden şakaklarıma kar yağdı
    İsabetli şu çekemeden bitirdiğim maçlar oluyor, takım taktiğe %100 uyum sağlamışken üstelik.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Herhalde FM serisinin en kötü maç motoru budur. Volkan Şen'in 3 tane ceza sahası dışından sıfır diyebileceğimiz noktalardan golü var, gerçi gol kaleciye yazılıyor genellikle. Birde çizgiden açılan ortalarda top kalenin ortasına düşse bile kaleciler müdahale etmiyor. Uzaktan çekilen ve direkten dönerken kalecilerin seyrettiği şutları, yerdeyken sanki yağlı zemindeymiş gibi hareket eden topu hiç saymıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bir sezon bitirebildim sadece şimdiye kadar. Özellikle saydım, lehime veya aleyhime verilen toplam penaltı sayısı ; 38. Aşırı penaltı oluyor.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

1. Oyuncular sahada kayıyor

2. Oyuncu animasyonlarının 2D'den farkı yok. O adamların yerine 2D yuvarlakları koysanız hiçbir şey fark etmez.

3. Kafa vuruşlarında kaleciler çaresiz kalıyor. Adamlar sırtı dönük kafa vuruyor, kaleciler çıkaramıyor.

4. Kademe anlayışı hiç yok. Bir anda rakip kalede 4'e 1 yakalayabilirsiniz. Orta saha ile defans arasında anormal boşluklar oluşuyor. Orta saha oyuncuları kontra ataklarda bazen hiç geri gelmiyorlar.

5. Çok penaltı oluyor.

6. Kornerlerde yakın direğe yapılan ortalarda gol oranı azalmış, bu iyi olmuş.

7. Bazen rakip takım pozisyona bile giremiyor.

8. Türkiye Ligi'nde bütün derbileri farklı kazandım.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri