Sayfa 22 / 22 İlkİlk ... 12202122
631 ile 653 arası toplam 653 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Fenerbahçe

Önceki seri Fenerbahçe'yle başarıdan başarıya koşardım FM 13 e yeni başladım ilk senem henüz ŞL den elendim UEFA gruplarda çok kötüyüz ligde 10 hafta civarına gelinde 8. sıradayım kovulmam an meselesi tek değilsin goosfraba

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Önceki seri Fenerbahçe'yle başarıdan başarıya koşardım FM 13 e yeni başladım ilk senem henüz ŞL den elendim UEFA gruplarda çok kötüyüz ligde 10 hafta civarına gelinde 8. sıradayım kovulmam an meselesi tek değilsin goosfraba
    Yanlız değilsin Bana Şöyle geldi oyun bu sene oyunu kolaylaştırmaktan zorlaştımışlar misal arkadaşla mac yapıyoruz(100.turnuva database vardı9 onun üzerinden ben o kadar oyumucı komutları takım komutları fln uğraşıyorum hiç değişiklik yapmada default taktik koyuyor 3-0 3-1 gibi yeniliyorum yani bence bu seride Kaş yapalım derken göz çıkarmışlar Önerim 4-5-1 ön libero lu sistem de oynat bide sezon öncesin 15 tane fln düşük takımla mac yap bence takım daha iyi alışıyor biribirine

Sanırım bu serinin en iyi Beykan'ı elimde olacak 3-4 seneye.Sırf Beykan için Stracqualursi'yi aldım özel ders verdiriyorum.

oyuncu tartışma alanında ilgili başlığı bulamadığım için buraya yazmak istiyorum. moussa sow oyunda transfer güncellemesiyle bildiğin roger milla olmuş. araştırmacıya soruyorum sizce o derece iyi bir futbolcu mu?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post

Sanırım bu serinin en iyi Beykan'ı elimde olacak 3-4 seneye.Sırf Beykan için Stracqualursi'yi aldım özel ders verdiriyorum.
    Oo çok iyi bi profille çıkmış Beykan. İlerleyen zamanlarda ssler bekliyorum profiliyle ilgili

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post

Salihi 25 M € sattım,profili de çok iyi.
    Kimse Salih'e dikkat etmemiş ama.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Görmemişim ben mental olarak harika gelişmiş dostum kimle çalıştırdın? Antremanlarda neye odakladın?

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Antrenman kısmında bireysel antrenman'da antrenör ne diyorsa çalıştırdım ve 2 haftada bir kontrol ettim odak noktası değişir diye değiştiğinde onu uyguladım.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

falcao 38.5 milyon euroya satılık 27 yaşında şuan. bende 30 luk lisandro var satıp falcao yu kapsammı değer mi?

higuain de satılık aynı fiyata (25 yaşında)
    Last edited by Önder HOCA : 27.Ağustos.2013 at 22:18

Geliyorlarsa al derim ben.

Falcao'yu fırsatçı golcü pozisyonunda tek forvet oynattım, almadık ödül bırakmadı oyunda ayakla atıyor, kafayla atıyor, beleş atıyor, her türlü atıyor tabi formasyonun ve gerideki oyuncularında payı büyük.

Beyler bu ceza olayını editörden yapabilirmiyiz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

fb için en güncel transfer güncellemesini nerede bulabilirim v.t. bölümünde en fazla temmuzun sonuna doğru var ?

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    falcao 38.5 milyon euroya satılık 27 yaşında şuan. bende 30 luk lisandro var satıp falcao yu kapsammı değer mi?

higuain de satılık aynı fiyata (25 yaşında)
    ikisi de insanlık dışı ama falcao daha anormal bir kereisnde neredeyse maç başına 2 gol ortalamayla oynuyodu atm de benle

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sonuç olararak 2siylede anlaşabilirdik ama transfer sezonunda değildim lopezi satamadan param olmadığı içinde transfer sezonunu bekledim ama satılıktan çıkardılar :S

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İlk sezon nasıl gelecekti ki Falcao falan

Quote Originally Posted by Lord Black View Post
    ilk sezon imkansız zaten. hatta ilk sezon ŞL kazanılsa bile ben alınabileceğini sanmıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Lord Black View Post
    2. sene zaten forumdaki güncellemeyle falcao monaco da higuain napolide 2 side satılık listesindeydi kabul edebiliyorlardı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yunanlılara karşı iyi istatistik yaptık

Şu adamı almak için yarım sezon bekledim. Adam boşta durdu yarım sezon 1 milyon € yıllık maaşta diretti en son artık yıllık 950 bin € ya düştü, ertesi gün ne oldu dersiniz? Abidik gubidik bir takıma kaç paraya imza attı adam yok böyle birşey. Fm bize karşı çok insafsız valla :@

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@bhll

Gerçekte de böyle değil mi ? Misal Holmen bizden başka ortalama bir takıma gitse alacağı max para 500-600 bin € olabilecekken (İ.B.B'de 300 falan alıyordu) bize gelince 1.300 m €'dan maaşı çakıyor. Sistem böyle.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    @bhll

Gerçekte de böyle değil mi ? Misal Holmen bizden başka ortalama bir takıma gitse alacağı max para 500-600 bin € olabilecekken (İ.B.B'de 300 falan alıyordu) bize gelince 1.300 m €'dan maaşı çakıyor. Sistem böyle.
    gerçekte benim vereceğim 1m u reddedip 2 gün sora ibb e 500k paraya imza atmaz ama

@balde_mir_07

Ama yıllık 1m€ ve Fenerbahçe nerde, yıllık 140bin€ ve wolfsberger neresi. Holmen oynuyordu aldı ona tamam diyelim de, bu adam yarım sezon boşta durdu yani hani oynarken teklifler yağdıda alamadım değil. Adamlar takip bile etmiyordu oyuncuyu izleyen tek takım bendim. Teklifi bile görmeden devam dedikten 2 gün geçti adam hop sanki hülle yapar gibi gidip imza attı=) Oyunun biz kullanıcılara garezi var bence.

Sayfa 22 / 22 İlkİlk ... 12202122

Mesaj Yetkileri