1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Avrupa Liginde kaydedilmiş bir oyuncuyu transfer etmek hakkında soru

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Default Avrupa Liginde kaydedilmiş bir oyuncuyu transfer etmek hakkında soru

Arkadaşlar takımım şampiyonlar liginde mücadele ediyor ocak ayı transfer döneminde avrupa liginde mücadele etmiş ve listede adı olan bir oyuncuyu transfer edersem şampiyonlar liginde listeye alabilir miyi?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

alırsın şl de ön elemede oynamış ve elenmiş takımın oyuncusunuda alırsın sanırım grup aşamasında elenmiş takımın oyuncusunu da alabiliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    alırsın şl de ön elemede oynamış ve elenmiş takımın oyuncusunuda alırsın sanırım grup aşamasında elenmiş takımın oyuncusunu da alabiliyorsun
    Ya şl değilde avrupa liginde takımı gruplardan çıktı bende şlde gruplardan çıktım alırsam oynatabilir miyim kesin?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by areas View Post
    Ya şl değilde avrupa liginde takımı gruplardan çıktı bende şlde gruplardan çıktım alırsam oynatabilir miyim kesin?
    gerçekte oynatıyorsun bu kurallar var. oyundada vardı, vardır diye hatırlıyorum

bak şimdi bende tereddütte kaldım :S

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ocak ayı sonunda ayrı bir liste yollayabiliyorsun kayıt olması lazım ama emin değilim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Alacağın oyuncunun avrupadan elenmesi gerekir örnek : Fenerbahçesin ve At.Madrid den mesela arda yı transfer ediceksin transfer ediyosun ama o oyuncu at Madrid ile maça çıkmış avrupada o yüzden oynatamazsın ama elenirse at Madrid oynatırsın =)

Quote Originally Posted by areas View Post
    Arkadaşlar takımım şampiyonlar liginde mücadele ediyor ocak ayı transfer döneminde avrupa liginde mücadele etmiş ve listede adı olan bir oyuncuyu transfer edersem şampiyonlar liginde listeye alabilir miyi?
    Eğer ŞL nde oynuosan Ocak Ayı transfer döneminde aldığın oyuncu Avrupa liginde oynamış olsa bile 2 farklı turnuva olduğu için kayıt ettirebilirsin. Ama sadece 1 oyuncuyu kayıt ettirebiliosun Daha açıklayıcı olmak gerekirse:

2012-2013(yani oyunun ilk sezonunu) ara transfer döneminde Real Madrid'e Falcao ve Andre Ayew'i transfer ettim. Normaldo ocak yaından sonra uefa nın kadro güncellemesinde 3 oyuncuyu listede değitirebiliosun fakat sadece 1 tanesini kaydedebiliosun. Hem Falcao'yu hemde Ayew'i kaydettirtmedi oyun sadece 1 ini seçebbiliodum bende Falcao'yu kayıt ettirebilmiştim.

Umarım açıklayıcı olmustur.

ben transfer etmiştim oynatamadım 3 oyuncu almıştım 3 ünüde kayıt edemedim

Mesaj Yetkileri