Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 654 sonuç

Konu: FM 2013 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Fenerbahçe - Galatasaray maçındaydım.
    Korner kullandı Fenerbahçe. Etkili olmadı ve top Galatasaray'da kaldı. Sonra Galatasaray Melo ile kontraya çıkıyordu, Melo orta yuvarlağın ordan, birden dönüp iki stoperinin arasına sert bir pas verdi. Top iki stoperi de geçip Sow'un önünde kaldı. Sow kaleciyle karşı karşıya olmasına rağmen yüzünü kaleye bile dönmeden 10 metre gerisindeki Cristian'la verkaça girdi ve ofsayta düştü. Saçmalıklar kumpanyası gibi maç motoru var FM 13'ün.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Oyun bu sene biraz kolay haralde

Galatasaray çocuklugumdan hatirladigim o aci maç'in(5-0) rövansini almis

Ayrica yeni farkina vardim, Besiktas ligin dibine demir atmis, bence küme'den çikmasi imkansiz artik.

Milan Pato'yu 14 Bin'e satıyor.

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    Galatasaray çocuklugumdan hatirladigim o aci maç'in(5-0) rövansini almis

Ayrica yeni farkina vardim, Besiktas ligin dibine demir atmis, bence küme'den çikmasi imkansiz artik.

Benim kariyerimde küme düştü)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110677

Muhtemelen sende de düşeceğe benziyor. Rica etsem bakar mısın teknik direktör olarak Yılmaz Vural'ı mı getirmişler?

Şampiyonlar ligi maçı takımı hatırlamıyorum. Top ceza saham içinde. Semih kaptı topu ama sizde de oluyordur kesin pat diye uzaklaştıramıyor defans topu sağa sola dönüp duruyor durduğu yerde Semih'te öyle yaparken rakip kaydı topu aldı. Semih o müdahale ile yerde kıvranırken topu kapan eleman Semih'in üstüne doğru geldi topu aldıktan hemen sonra ve yere düştü. Hakem penaltı verdi. Yerde kıvranarak yatan oyuncuya takılıp nasıl düştü onu çözmek için ateyisleri bekliyorum. Üstünede penaltı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

daha ilk yıldan bu oluyorsa, bence beşiktaş araştırmacılarında ters giden bir şeyler olmuş.

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Benim kariyerimde küme düştü)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110677

Muhtemelen sende de düşeceğe benziyor. Rica etsem bakar mısın teknik direktör olarak Yılmaz Vural'ı mı getirmişler?
    Evet Yilmaz Vural var 17. siraya çikmislar bu arada

Evet Yilmaz Vural var 17. siraya çikmislar bu arada
    Ahah var bu adam da birşey. Oyuna en iyi yansıtılan kişi kendisi. Tamamen hayatın içinden )))))

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Buyrun arkadaşlar size bir foto. 18 dakikada 6 gol olduğundan mı yoksa ilk yarıda 7 gol olduğundan mı dem vurayım bilemedim. Ayrıca oyun motoru artık beni son reddeye getirdi. Oynarmıyım yamaya kadar bilmiyorum.

Ve Besiktas tarih yazar..

Ve Besiktas tarih yazar..

En azından bende sonuncu olarak düşmemişti, 16.'ydı. Senin kariyerinde daha kötü durumdalarmış...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Krusty View Post
    Kahkaha attım
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by sheiqsam View Post
    Şampiyonlar ligi grup maçında Celtic'le oynuyorum galatasarayım.Orta hakem,Deniz Aytekin. ss atıcaktım ama bir türlü çekemedim.
    Deniz Aytekin Alman pasaportlu, Bundesliga'da görev yapan bir hakem hocam. O yüzden oyun zekası senin maçına vermekte bir sakınca bulmamıştır ancak gerçekte spekülasyonlar falan olur diye vermezler diye düşünüyorum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Kahkaha attım
    Gülünecek bir durum göremedim sigamesi kınıyorum..!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bende böyle Allah isimlerini koyanları kınıyorum asıl.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

1. sezonda GS-FB Şamp ligi çeyrek finali

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ben o Allah'ı ilk Allah için teklif yapıyorlar sandım da futbolcu adının Allah olması çok ilginç olmuş.

Quote Originally Posted by memetunal View Post
    Gülünecek bir durum göremedim sigamesi kınıyorum..!
    Kınayacak bir durum yok. Futbolcunun adı Allah ise Sigames ne yapsın?

kızılcahamamspor dan bir sağ bek buldum adamın değeri 12 bin dolar muhtemelen kulübü satsan 1-2 milyon eder ve adama 5.5 milyon dolar istediler 1 kuruş da aşağı düşmüyorlar gel de küfür etme ve roma ile penaltılara kaldığımda bucaspor ile kalecim ayağıyla uçarak köşeden penaltı çıkardı hayatımda böyle saçmalık görmedim yine bir maç ilk yarı tek pozisyon gösterdi golü yedik ikinci yarı yüklen dedik risk aldık forvet soktuk adam koskoca 2.yarı tek pozisyon göstermedi niye gol atamadım demiyorum lan bir şey göster gol de yesem razıyım o kadar taktik yapıyoruz ne önemi var o zaman maç motoru facialarla dolu miles efendi hala twitter dan yok korsanda varmış o da bu soruları soranlar aptalmış falan yazıyor kusura bakmasın ama orijinal oynuyorum bu kadar kötü bir şey görmedim hayatımda bir daha ne korsanını ne orijinalini oynarım 2 sezonda sıçtınız fm zevkime bravo!

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Menejerin biri Humberto Suazo'yu teklif etti. Anlaşma için de 320 milyon dolar civarında bir teklifin iş göreceğini düşünüyormuş beyefendi ! Resim ekleyecem bi ara.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Quote Originally Posted by hazimyildirim View Post
    kızılcahamamspor dan bir sağ bek buldum adamın değeri 12 bin dolar muhtemelen kulübü satsan 1-2 milyon eder ve adama 5.5 milyon dolar istediler 1 kuruş da aşağı düşmüyorlar gel de küfür etme ve roma ile penaltılara kaldığımda bucaspor ile kalecim ayağıyla uçarak köşeden penaltı çıkardı hayatımda böyle saçmalık görmedim yine bir maç ilk yarı tek pozisyon gösterdi golü yedik ikinci yarı yüklen dedik risk aldık forvet soktuk adam koskoca 2.yarı tek pozisyon göstermedi niye gol atamadım demiyorum lan bir şey göster gol de yesem razıyım o kadar taktik yapıyoruz ne önemi var o zaman maç motoru facialarla dolu miles efendi hala twitter dan yok korsanda varmış o da bu soruları soranlar aptalmış falan yazıyor kusura bakmasın ama orijinal oynuyorum bu kadar kötü bir şey görmedim hayatımda bir daha ne korsanını ne orijinalini oynarım 2 sezonda sıçtınız fm zevkime bravo!
    Ayakla penaltı kurtarabilen tek kaleci Tsubasa'da ki Genzo Wakabayashi karakteriydi. : ))))

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Menejerin biri Humberto Suazo'yu teklif etti. Anlaşma için de 320 milyon dolar civarında bir teklifin iş göreceğini düşünüyormuş beyefendi ! Resim ekleyecem bi ara.
    Acaba dolara sıfır mı eklendi? Hani bizim TL'den 6 tane atıldı ya, ziyan olmasın diye ABD almış olabilir

biri yazmış, konu başlığı normal olaylar olsa daha iyiydi.

şuanki oyun saçmalıktan başka bişey değil

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Sezon sonu serbest kalacak oyuncuları önerirken öyle oluyo galiba.

Ayrıca beyler olaylar olaylar..

Böylece toplamda 7 kez Fenerbahçe derbisi oynamış olacağım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hata olarak da görülebilir.

Not: Fenerbahçe'yi yönetmiyordum ve fenerin hiç bir başarısı yok oyunda. Arda Turan transfer listesindeydi.
    Last edited by sentugo : 15.Kasım.2012 at 17:46
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post

Not: Fenerbahçe'yi yönetmiyordum ve fenerin hiç bir başarısı yok oyunda. Arda Turan transfer listesindeydi.
    benimde karagümrüğü yönettiğim kariyerde fenerbahçe transfer etmişti ardayı açıkçası bir galatasaray'lı olarak zoruma gitmişti

helal hocam

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sentugo View Post

Fm 2012'de de Arda Fener'e geliyordu.

Nesil
    2009
    Yer
    Çanakkale

ardaya oyun pek değer vermiyor anladığım kadarıyla.benim oyunda da 2.sezon satış listesine koyuluyor.oysaki athletico'da falcao'dan sonra arda gelir

Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri