Sayfa 4 / 22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 654 sonuç

Konu: FM 2013 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Ayakla penaltı kurtarabilen tek kaleci Tsubasa'da ki Genzo Wakabayashi karakteriydi. : ))))

Birde Dudek vardı

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Birde Dudek vardı
    Aaa evet! Onuda unutmamak lazım Birde şey vardı... Brezilyalı bir kaleci amudda falan top kurtarıyordu)))

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post
    biri yazmış, konu başlığı normal olaylar olsa daha iyiydi.

şuanki oyun saçmalıktan başka bişey değil
    Kesinlikle katılıyorum, ben zaten Fm 2012'ye geri döndüm

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Bayern'i yönetiyorum. Az önce Philipp Lahm kendi kaleme jeneriklik bir gol attı. Öyle böyle değil. Bitiriciliği de 6 aslında nasıl astı anlamadım. Update gelse de biz de rahat etsek.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Yok artık

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

daha neler illa yapışacak yaa bana istemiyom yaaa 3 numara saçı ikiye ayıran adamı

şuan başıma geldi ve çıldırdım :S lille ile uefa kupası 2.tur macı yapıyorum. mavuba orta sahadan resmen kendi kalecisne pas attı ve kaleci topu eliyle aldı :S oyun sürüyor bu fm geri pası kaldırmış heralde :S

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama tarafsız sahada oynanan maçlarda ev sahibi kısmında adı geçen takımın taraftarı daha fazla oluyor. Resmen kendi sahasında oynuyor gibi. Bi de favori eğer olduğun bir maça çıkıyorsan ve maçı bir savunma oyuncusunun ya da kalecinin üstün performansıyla anca 1-0 kazanıyorsan "x takımı y'nin sayesinde maçı kazanıyor" yazıyor maçın bitiş düdüğüyle. Kazandığına sevinemiyorsun.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by saboje View Post
    Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama tarafsız sahada oynanan maçlarda ev sahibi kısmında adı geçen takımın taraftarı daha fazla oluyor. Resmen kendi sahasında oynuyor gibi. Bi de favori eğer olduğun bir maça çıkıyorsan ve maçı bir savunma oyuncusunun ya da kalecinin üstün performansıyla anca 1-0 kazanıyorsan "x takımı y'nin sayesinde maçı kazanıyor" yazıyor maçın bitiş düdüğüyle. Kazandığına sevinemiyorsun.

Bu tarafsız sahada oynanan maçLarda ki birinci takımının her zaman ev sahibi torpiLi gördüğünü yıLLardır söyLüyorum zaten. ÇözemedikLeri konuLardan birisi. FinaLLerde ben daha depLasman tarafında oLupta kazandığım kupa hatırLamam.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Kesinlikle bundan bahsediyordum Ama Kolombiyalıymış.. benim hatam.

Büyük bir sorun ama dikkatimi çekiyor sürekli. 3-4 maçta bir aynı hata.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Çeviri hatası o, düzelir.

göründüğü gibi maçta 3 gol var ama 2si gol olarak yazılmadı skor 1-0 :S
    nasıl bir hatadır bu ya

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Elazığ'ın ilk haftada İzmir'de Fenerbahçe'yle oynadığı maç nedeniyle stadı İzmir Atatürk Stadyumu olarak girilmiş. Ya da Elazığ gerçekte de İzmir'de oynuyor, ben bilmiyorum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sabri Reyiz'den akıllara durgunluk verecek cinsten bir gol.

[YOUTUBE="Sabri"]http://www.youtube.com/watch?v=mllDN...ature=youtu.be[/YOUTUBE]

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Elazığ'ın ilk haftada İzmir'de Fenerbahçe'yle oynadığı maç nedeniyle stadı İzmir Atatürk Stadyumu olarak girilmiş. Ya da Elazığ gerçekte de İzmir'de oynuyor, ben bilmiyorum.
    Hayır yok böyle birşey.Bol bol olan hatalardan bir tane daha.

Daha önce Besiktas'la küme düsen Yilmaz Vural PTT 1. lig'teki sampiyonlugunun ardindan yeniden çiktigi Süper Lig'te zirveye oynarken(24. hafta 3. sira) Besiktasi birakarak Almanya'nin Freiburg takimina gitti(24. hafta 16. sira)
    Anlasilan Vural en bakti sampiyon olacak, yeniden küme düsmeye karar verdi

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Oyunu bırakıyorum bugün, karar verdim. Bunca yıldır FM oynuyorum hayatımda bu kadar saçma bir seri daha görmedim.. SS koymaya gerek duymuyorum bile.. Galatasaray ile 1 sezon oynadım.

İlk sezon:

TÜRKİYE LİGİ'NDE ŞAMPİYONLUK
    TÜRKİYE KUPASI
    ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

Böyle bir rezillik olamaz. İlk sezondan final oynamak nasıl bir oyun yanlışıdır. Siliyorum oyunu, büyük konuşuyorum FM 2014 çıkana kadar oynamayacağım bu oyunu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Oyunu bırakıyorum bugün, karar verdim. Bunca yıldır FM oynuyorum hayatımda bu kadar saçma bir seri daha görmedim.. SS koymaya gerek duymuyorum bile.. Galatasaray ile 1 sezon oynadım.

İlk sezon:

TÜRKİYE LİGİ'NDE ŞAMPİYONLUK
    TÜRKİYE KUPASI
    ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

Böyle bir rezillik olamaz. İlk sezondan final oynamak nasıl bir oyun yanlışıdır. Siliyorum oyunu, büyük konuşuyorum FM 2014 çıkana kadar oynamayacağım bu oyunu.
    Gs'nin müthiş adamları var. İyi bir taktikle oralara gelebiliyorsun ama bence çok büyük konuşmuşsun Alt liglerden takım alıp oynamak da var. Oralarda aynı taktik işlemez sonuçta.
    Sentugo.

Fenerbahçe de sağdan soldan uzun taç atışları yaptırıyorum oldukçada etkili oluyor öyleki Gökhan Gönül direkt taçtan gol attı defalarca izledim top kimseye çarpmadı zaten golde Gökhan'a yazıldı.

Yine oynadığım bir oyunda Fatih Terim Chealse'ye transfer oldu o yıl ligi 2. bitirdive emekli oldu yanlış hatırlamıyorsam 5. sezon sonu falandı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hep Türkiye Süper Liginde kariyer yapanlar hatalar ile karşılaşıyor.
    TSL dışında kariyer yapan yok mu ? Yapan varsa onlarda ilginç olaylar ile karşılaşıyorlar mı?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Beyaz Balotelli

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Beyaz Balotelli

Caner Erkin'in de saçı siyah çıkıyor oyunda.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Gs'nin müthiş adamları var. İyi bir taktikle oralara gelebiliyorsun ama bence çok büyük konuşmuşsun Alt liglerden takım alıp oynamak da var. Oralarda aynı taktik işlemez sonuçta.
    Ben onu bunu bilmem valla, bu kadar kolay seri oynamadım hayatımda. Hiçbir türlü Galatasaray ilk sezonda 0 transfer ile deplasman galibiyeti ile Real Madrid'i eleyemez, Arsenal'e toplamda 6 tane gol atamaz, Chelsea'ye bir maçta 5 tane sallayamaz.. Sildim oynamıyorum işte

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Beyaz Balotelli

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Caner Erkin'in de saçı siyah çıkıyor oyunda.
    3D ile sinir krizi geçiyor, agresifliğin uç noktalarını yaşıyor insan. Şu ana kadar 3D ile oynadığım maç sürelerini toplasan 20 dakika etmez. 2D izlemenizi tavsiye ederim.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Ya ne Bicim oyun bu ya kardesim oynadigim serilerin en kötüsü bu Kadar büyük konusuyorum cünkü sacmaliklar say say Bitmez

Quote Originally Posted by ZeuS_87 View Post
    Hep Türkiye Süper Liginde kariyer yapanlar hatalar ile karşılaşıyor.
    TSL dışında kariyer yapan yok mu ? Yapan varsa onlarda ilginç olaylar ile karşılaşıyorlar mı?
    Rusya Liginde bu kadar saçmalik görmedim, sadece CSKA ve Spartak kötü oynuyor, ama anormallikler yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Giresun / Bulancak

ortasahaya yakın yerden frikik atışlarında top olu orta kaleye doğru gidiyor kalecinin elinin üzerinden içeri giriyor... bu 2-3 sefer oldu. böyle bir saçmalık yaşaynlar var mı

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

İlk Kariyerimde Karşıyaka ile oynuyorum 22.hafta'ya geldim yemin ediyorum 1998 den beri soluksuz oynadığım oyundan soğudum bu kadar rezillik olur mu yaw..Yurt dışında nasıl yorumlar oluyor acaba takip eden var mı güncelleme ile geçer mi bu hatalar..

Sayfa 4 / 22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri