Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 273 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer | Beşiktaş

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Küçükçekmecesporumuzdan galibiyet bekliyorum
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Küçükçekmecesporumuzdan galibiyet bekliyorum
    Orada mı oturuyorsun?
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Orada mı oturuyorsun?

Evet ve 18 yaş altında oynuyordum beş sene önce

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet ve 18 yaş altında oynuyordum beş sene önce
    Sık sık gelir giderdim oraya bir sebepten ötürü. Şimdi de sık sık Büyük Çekmeyece'ye gidip geliyorum. Malum kişi oraya taşındı
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş teknik direktörü ilk defa sahaya indi ve oyuncularla toplantı yaptı. Küçük çaplı bir tanışma evresinden sonra oyuncular önce düz koşu, ardından ağırlık çalışması ve daha sonra da çift kale maç yaptılar. Yeni teknik direktörün, yardımcısı ile birlikte oyuncuları izleyip sürekli notlar alması gözlerden kaçmadı.

Oyuncularına maç esnasından sık sık talimatlar verdi. Maçtan sonra birkaç basın mensubunun sorduğu soruları yanıtlayan teknik adam, sol back için oyuncu arayışına girdiklerini belirtti. Takımda sol back dışında bir sıkıntı şimdilik bulmadığını söyleyen teknik adam, bu transferi ileriki günlerde sonuçlandıracağız, aklımda bir kaç isim var diyerek sözlerini bitirdi.

Teknik direktör Görkem'in sol back transferi için üç isim düşündüğü tahmin ediliyor. Beşiktaş'ın içinde bulunduğu maddi durum göz önüne alındığında bu isimler serbest olan oyunculardan kurulacağa benziyor. Akla gelen ilk isimler ise şöyle sıralanıyor;

*Bir zamanlar chelsea formasını da giymiş, daha sonra Valencia, Athletic, Valladolid ve Levante'de oynamış 31 yaşındaki Asier Del Horno

*Feyenoord altyapısından çıkmış, Real Madrid gibi dünyanın en iyi kulüplerinden birinde 3 yıl oynamış ve şu an serbest olan Royston Drenthe

*Son olarak ise Tottenham, HSV ve Ajax forması giymiş fakat şu anda hiç bir kulüp ile sözleşmesi olmayan Timothé Atouba.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Görkem; zayıf rakiplere karşı, sadece genç ve yedek ağırlıklı oynatmanı; Bursa, Trabzon ve İnter maçlarında ise, as takımı sahaya sürmeni bekliyorum. Böylece bütün futbolcuları da görmüş olursun ve bu da sana ilerisi için bir fikir verir. Hazırlık maçlarında aynı kadro ve aynı taktikle oynamayacağını umuyorum.

Sol beke de, Drenthe'yi tek geçerim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sık sık gelir giderdim oraya bir sebepten ötürü. Şimdi de sık sık Büyük Çekmeyece'ye gidip geliyorum. Malum kişi oraya taşındı
    Büyükçekmece ve Küçükçekmece efsanelerine benziyor biraz Büyüklerimiz anlatırdı küçükken balıkçının teki karşı kıyıda ki kıza aşık olmuş o zamanlar köprüde yokmuş karşıya geçmek için küreksiz bir sandal ile iskeleden iskeleye halat çekerek karşıya geçiyormuş. Eninin küçüklüğünden dolayı Küçükçekmece, boyunun büyüklüğünden dolayıda Büyükçekmece vermiş göllerin ismine çektiği halatların yol tutuşuna göre

Bu arada kariyerinde başarılar dilerim. Bende Galatasaray ile açtım ikinci sezonda yabancı statüsü biraz can sıkabiliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Görkem; zayıf rakiplere karşı, sadece genç ve yedek ağırlıklı oynatmanı; Bursa, Trabzon ve İnter maçlarında ise, as takımı sahaya sürmeni bekliyorum. Böylece, bütün futbolcuları da görmüş olursun ve bu da sana ilerisi için bir fikir verir. Hazırlık maçlarında aynı kadro ve aynı taktikle oynamayacağını umuyorum.

Sol beke de, Drenthe'yi tek geçerim.
    Öyle bir baskı altına aldın ki şu mesajınla istesem de oynayamam aynı taktikle

Büyükçekmece ve Küçükçekmece efsanelerine benziyor biraz Büyüklerimiz anlatırdı küçükken balıkçının teki karşı kıyıda ki kıza aşık olmuş o zamanlar köprüde yokmuş karşıya geçmek için küreksiz bir sandal ile iskeleden iskeleye halat çekerek karşıya geçiyormuş. Eninin küçüklüğünden dolayı Küçükçekmece, boyunun büyüklüğünden dolayıda Büyükçekmece vermiş göllerin ismine çektiği halatların yol tutuşuna göre

Bu arada kariyerinde başarılar dilerim. Bende Galatasaray ile açtım ikinci sezonda yabancı statüsü biraz can sıkabiliyor
    Duymamıştım bu hikayeyi gerçekten güzelmiş. O zamanlar aşklar daha güzelmiş Teşekkürler başarı dilekleri için.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Öyle bir baskı altına aldın ki şu mesajınla istesem de oynayamam aynı taktikle

Duymamıştım bu hikayeyi gerçekten güzelmiş. O zamanlar aşklar daha güzelmiş Teşekkürler başarı dilekleri için.
    Doğrusu da bu değil mi? Adı üstünde, hazırlık maçı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Doğrusu da bu değil mi? Adı üstünde, hazırlık maçı.
    Tabii ki
    FM Gazetesi

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş teknik direktörü, yaptığı son açıklamada takımdan gitmesi ve gitmemesi gereken kişileri belirlediğini açıkladı. Hugo Almeida ile yolları kesin olarak ayırmayı düşünen teknik direktör, kulüpte başka bir oyuncunun kesinlikle ayrılmayacağını söyledi. Quaresma konusuna da deyinen hoca, "Quaresma 1 yıl daha bizimle olacak, kendisi takımda kalmak istediğini belirtti ve antrenmanlarda çok çalışıyor, Hiç bir yere gidemez" şeklinde konuştu.

Bu açıklamalardan sonra Beşiktaş'taki Quaresma gerginliğine de bir nokta konmuş oldu.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quaresma ve Almeida akillica olmus.

İyi bir anlatımla ilerliyorsun şimdiye kadar. Kadro politikan çok iyi. Takip listesine aldım. Başarılar abi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    İyi bir anlatımla ilerliyorsun şimdiye kadar. Kadro politikan çok iyi. Takip listesine aldım. Başarılar abi
    Teşekkürler
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Almeida'nın yerine kimi düşündüğünü merak ediyorum. Batuhan-Pektemek-Holosko üçlüsüyle devam etmeyeceğine eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Almeida'nın yerine kimi düşündüğünü merak ediyorum. Batuhan-Pektemek-Holosko üçlüsüyle devam etmeyeceğine eminim.
    Fikirlerim değişiyor gibi aslında tek forvette gidebilirim. Hazırlık maçlarındaki performans çok önemli. İki taktik var, onları deneyip ona göre yapacağım hamlemi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Holosko-Pektemek-Quaresma ileri 3luye alirsan tam kontra takimi olursun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Holosko-Pektemek-Quaresma ileri 3luye alirsan tam kontra takimi olursun.
    İlk hazırlık maçlarında gençleri deniyorum, ilerde daha iyi rakiplere karşı o üçlüyü deneyeceğim.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, 2012 - 2013 sezonu ilk hazırlık maçında sahadan galibiyet ile ayrıldı. Nevzat Demir Tesislerinde oynanan maçı Beşiktaş, Yedeklerine karşı 2-0 kazandı. Goller Holosko ve Necip'ten geldi. Özellikle Necip'in çok uzak mesafeden attığı gol görülmeye değerdi.

Beşiktaş maça şu kadro ile çıktı;

İkinci yarıda as daha çok as oyuncuların da girmesiyle taktiki açıdan çift forvete dönen Beşiktaş daha çok pozisyon buldu ve sahadan 2-0 galip ayrıldı. Beşiktaş her ne kadar ligin sade takımlarından olsa da, kanat oyuncularının hızlı olması onlara kesinlikle bir artı katıyor. Bugün özellikle Holosko koşularıyla ön plana çıktı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar diliyorum.
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Başarılar diliyorum.
    Teşekkürler,

Transferleri yarım saat ya da bir saat içerisinde yazacağım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Bekliyoruz hocam Drenthe'yi al getir
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta gelişmeler devam ediyor. Daha önce teknik direktör Görkem'in "bu takımdan kimse gitmeyecek" şeklindeki demeci olmasına rağmen takımda göndermeyi istediği kişiler olduğu söyleniyor. Escude, Uğur Boral ve Mehmet Akyüz takımdan gönderilecekler listesinde yer aldığı belirtildi. Uğur Boral ve Escude'nin yüksek maaşı ve Mehmet Akyüz'ün kadro fazlası görülmesi nedeniyle ilerleyen günlerde bu oyuncular ile yolların ayrılacağı söyleniyor.
    FM Gazetesi

Burdan çok güzel bir kariyerin kokusunu alıyorum :-) takipteyim başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Gönderilecek bütün isimler çok doğru kararlar. Mehmet Akgün'ü de gönder bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Burdan çok güzel bir kariyerin kokusunu alıyorum :-) takipteyim başarılar
    Çok teşekkürler

Gönderilecek bütün isimler çok doğru kararlar. Mehmet Akgün'ü de gönder bence.
    İnce eleyip sık dokuyoruz Mehmet Akgün'ün yıllık maaşı az diye yedek tutmayı düşünüyorum. Yoksa oynatacağımdan değil tabi ki
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Almeida'yı satmayıp oynatsan daha iyi olmaz mı. Bence çok iyi oyunda. Quaresma sezon sonu sözleşmeye bile yanaşmıyor direk yolcu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Almeida'yı keşke göndermesen. Bence çok iyi oyunda. Quaresma sezon sonu sözleşmeye bile yanaşmıyor.
    Quaresma'dan bu sene faydalansam yeter bana. Muhtemelen takım oyunu sebebiyle yeteri kadar delirtecek beni bu sene. Almeida'yı gönderme sebebim ise sanırım tek forvet yapacağım. Ortasahamı mümkün olduğu kadar kalabalık yapmak istiyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Senin kariyerlerde bir başka oluyor be. Basın toplantısına yetisemedim..

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri