Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 273 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer | Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Sevindirici , genç ve yetenekli bir oyuncu Burak.
    Sağ açıkta gerçekten çok etkili. Bu sakatlıklar da moralimi bozdu biraz.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Sağ açıkta gerçekten çok etkili. Bu sakatlıklar da moralimi bozdu biraz.
    Sivok ve Fernandes ard arda kötü olmuş yerlerinde kimleri düşünüyorsunuz hocam ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Sivok ve Fernandes ard arda kötü olmuş yerlerinde kimleri düşünüyorsunuz hocam ?
    Hasan Türk & Zanetti ikilisi olabilir..
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Hasan Türk & Zanetti ikilisi olabilir..
    Sivok'un yeri doldurulur da Fernandes baya kötü olmuş ya yeri dolmaz Beşiktaş'ta.
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ligin ikinci haftasında Beşiktaş kendi sahasında Elazığspor'u 1-0 malup etmeyi başardı. Gol 67. dakikada genç isim Hasan Türk'ten geldi.

Genelde kısır bir oyun izledik İnönü Stadı'nda. Zanetti maçta sakatlandı fakat önemli bir şeyinin olmadığı bildirildi. Beşiktaş teknik direktörü yaptığı açıklamada "İki haftadır kötü oynayıp puan alıyoruz. Önemli olan da kötü olan maçlardan bir şekilde puan çıkarmaktır, yavaş yavaş istediğimiz oyunu sahaya yansıtacağız. Biraz zaman lazım" şeklinde konuştu.

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maçlar çok kısır geçiyor. Hiç istediğim oyunu yansıtamıyorum. Hazırlık maçlarında, özellikle İnter maçında harika oynamıştık ama ligde aynı oyunu göremiyorum. Umarım puan kaybı yaşamadan bunu atlatırız.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FUTBOL ANALİZ

Süper Lig'de geride kalan 2 hafta sonunda oluşan puan durumu bu şekilde oldu. Beşiktaş 2'de 2 yaparak 6 puan topladı ve 4. sırada yer alıyor. Verilen milli maç arasında Kasımpaşa ile bir hazırlık maçı oynayacak olan Beşiktaş, İnönü stadında yedek oyuncularını deneyecek.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Başlarda takım taktiğe alışırken kötü oyun, maç kaybetme oluyor. Sonraki maçlarda daha rahat maçlar çıkartacağını düşünüyorum. Kullandığın dizilişte oyuncu tercihlerin iyi. Sivok'u stoperde değilde ön liberoda kullanman akıllıca. Sivok oyunda ön liberoda daha faydalı oynuyor. Antalyaspor'da kimin oyununda görsem zirveye oynuyor. Senin oyununda da 2'de 2 yapmışlar. Sonuna kadar gidiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Başlarda takım taktiğe alışırken kötü oyun, maç kaybetme oluyor. Sonraki maçlarda daha rahat maçlar çıkartacağını düşünüyorum. Kullandığın dizilişte oyuncu tercihlerin iyi. Sivok'u stoperde değilde ön liberoda kullanman akıllıca. Sivok oyunda ön liberoda daha faydalı oynuyor. Antalyaspor'da kimin oyununda görsem zirveye oynuyor. Senin oyununda da 2'de 2 yapmışlar. Sonuna kadar gidiyorlar.
    Kesinlikle. Sivok'u ben geçen seneki seride hiç oynatmadım. Direk 7 milyona satıyordum para kazanmak için. O seride ön liberoda bile denemedim ama bu seride savunmada ve ön liberoda denedikten sonra gördüm ki liberoda daha iyi verim sağlıyor. Hemde ortalama bir oyun değil, ortalamanın çok üstünde verim sağlıyor. Sakatlanması çok etkiledi takımı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş ve Kasımpaşa, milli takım arasından faydalanarak karşı karşıya geldi. Bu dost maçından her iki takımda 1-1 ile dostça ayrıldı. Goller Adem Büyük ve Mustafa'dan geldi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Lige skor açısından iyi, gol açısından kısır bir başlangıç yapmışız. Hazırlık maçlarındaki skorlardan sonra, etkili bir başlangıç beklerdim. İlerleyen dönemlerde, sakatların da iyileşmesiyle daha iyi sonuçlar gelecektir.
    Last edited by footballer33 : 29.Ekim.2012 at 02:33

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta son dakika! Sakatlıktan yeni çıkan Sivok, milli takımda yine sakatlandı ve yaklaşık 1.5 hafta sahalardan uzak kalacak.

Milli takımda forma giyen Olcay Şahan'da yine aynı şekilde milli takımda sakatlandı. 5 gün takımdan ayrı çalışacak.

Sakatlar kervanına katılan bir diğer isim ise soğuk algınlığı bulunan Holosko. 2 hafta sahalardan uzak kalacak.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Lige skor açısından iyi, gol açısında kısır bir başlangıç yapmışız. Hazırlık maçlarındaki skorlardan sonra, etkili bir başlangıç beklerdim. İlerleyen dönemlerde, sakatlarında iyileşmesiyle daha iyi sonuçlar gelecektir.
    Ahh o sakatlar bir iyileşse neler olacakda...
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş Ankara deplasmanında 3 puanı bırakıp İstanbul'a puansız döndü. Teknik direktörün yaptığı açıklama ise "Bugün takımda hiç bir istek, hiç bir gayret göremedim. Oyunu hakeden sonuna kadar Gençlerbirliği oldu, onları tebrik ediyorum" şeklinde oldu.

Gol ise Zanetti'nin yaptırdığı penaltıdan geldi.
    FM Gazetesi

Hocam taktik ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir miyiz? Takım komutları ve yaptıysanız ayrı ayrı oyuncu komutları ile ilgili.

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Başarılar takip ettiğim edeceğim bir kariyer.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Sakatlıklar can sıkıcı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Hocam taktik ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir miyiz? Takım komutları ve yaptıysanız ayrı ayrı oyuncu komutları ile ilgili.
    Aslında henüz rayına oturmadı taktik. Memnun olmadığım şeyler var. Otursun, ondan sonra atarım.

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Başarılar takip ettiğim edeceğim bir kariyer.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Sakatlıklar can sıkıcı
    Özellikle Sivok sakatlığı oyunumu çok etkiledi. Böyle tek oyuncunun sakatlanmasıyla oluşan kötü oyunu sevmiyorum. Zanetti'de tam alışamadı. Son maçta onun yaptığı saçma bi penaltıyla maçı verdik.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

UFAK BİR BİLGİLENDİRME YAPMAK İSTİYORUM. DÜN ACELE ÇIKTIM VE SAVE ALMAYI UNUTMUŞUM. BU NEDENLE GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINI KAYDETMEMİŞ. BAŞTAN OYNAYIP TEKRAR YENİLDİM BİLEREK AMA BU DEFA 3-0 OLDU.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, ligin 4. haftasında kendi sahasında Bursaspor'a 2-0 malup oldu. Maçın genelinde etkili olan Beşiktaş, kalesinde gördüğü iki pozisyonda da gole engel olamayınca sahadan 2-0 yenik ayrıldı. Maçtan sonra teknik direktör "Bursa karşısında tam istediğimiz oyunu oynadık. Kalelerine sürekli gidip net pozisyonlar bulduk ama bunlardan yararlanamadık. Kalecileri gerçekten net pozisyonlar çıkardı. Olmayınca olmuyor yapacak bir şey yok. Artık önümüzdeki haftayı düşünmemiz gerekiyor. Yarın takımla ufak çaplı bir toplantı yapacağız. Özellikle Fernandes inanılmaz etkisiz. Bize gelip devre arasında gitmek istediğini belirtti. Devre arasında onu satıp yerine bir takviye yapabilme durumu var." şeklinde konuştu.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

BEŞİKTAŞ'TA DÜŞÜŞ SÜRÜYOR!

Siyah Beyazlı ekipte büyük düşüş sürüyor. Haftalardır galibiyete hasret kalan Beşiktaş bu haftada golü son dakikada buldu ve Sivasspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Toraman ise 62. dakikada kırmıızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Maçtan sonra teknik direktör, "Maçtan önce çok iyi hazırlandık. Sivok tam hazır olmasa da onu ilk 11'e aldık ama yine bizim açımızdan şanssız bir maçtı. Maçın üstün oynayan tarafı hep biz oluyoruz ama kalemize gelen ilk pozisyonda topu kalemizde görüyoruz. Bu da takımda bir düşüş yaratıyor maç esnasında. Buna bir çözüm bulmamız gerekiyor." şeklinde konuştu.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş ligde uzun zaman sonra 3 puanı hanesine yazdırdı. Galibiyeti getiren gol 88. dakikada Holosko oldu. Zanetti'nin formsuzluğu üzerine ortasahada Hasan Türk ile başlayan teknik direktör, formsuz Fernandes'i de bu maçta yedek kulübesine oturttu. Maçtan sonra teknik direktör, "uzun zaman sonra istediğimiz 3 puanı aldık. Bundan sonra bunu devam ettirmemiz gerekiyor. İBB çok iyi mücadele etti ama biz daha iyi oynayan taraftık. Sonunda hakettiğimiz puanı aldık" dedi.
    Basından kareler:

Oluşan puan durumu:
    FM Gazetesi

Senin 7. olman kötü ama Galarasaray ın zirvede olması sevindirici

kaleyi Cenk'e emanet edeceksen,iskoçu gönder derim nacizane
    başarılar tekrardan
    takipteyiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet devam ediyoruz Şimdi sırada Fenerbahçe maçı var. Umarım yenerek çıkışı sürdürürüz. Yenilirsek çok kötü olacak.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok kötü gidiyor Fener maçı. Şu an 43. dakika ve 9 kişi kaldım. 2-0 yenik durumdayım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş konuk olduğu Şükrü Saraçoğlu deplasmanından 3-0 malup ayrıldı. Maça, çıkan iki adet kırmızı kart damga vurdu. Henüz 12. dakikada ikinci sarı karttan Sivok, ardından 36. dakikada yine ikinci karttan İbrahim Toraman oyundan atıldı. Maçtan sonra teknik direktör, "Gerçekten çok zor şartlar altında oynadık. Hem deplasmanda oynuyorsunuz, hem maçın henüz başında iki gol yiyor ve ardından iki kırmızı kart görüyorsunuz, kolay olmadı maçı bitirmek. Nasıl daha az gol yerim hesapları ile bitirdiğim zor bir maç oldu. Taktiki açıdan söyleyecek pek fazla bir şeyim yok bu sebeple. Tabi ki istediğimiz oyunu oynayamadık." şeklinde konuştu.
    Basından kareler:
    FM Gazetesi

Devre arasını görebilirsen iyi hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    Devre arasını görebilirsen iyi hocam.
    Vallahi bende korkmaya başladım. Neyseki şimdi kayseri maçı iyi gidiyor.
    FM Gazetesi

Görkem ateşli bi takım konuşması yapmalısın ve taktiğini kısa bi süre de olsa değiştirmelisin.Yoksa devam edecektir bu sonuçlar.Kendimden biliyorum harika devam ederken 6-7 maç art arda kazanamıyordum birden.

Biraz daha ofansif taktik kurabilirsin.4231 olabilir.

Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri